Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@sarka 24 píše:
Ahoj holky… Prosim o nazor nezúčastněné osoby. Sestrenice meho bývalého partnera ma tříletou dceru. Cele tehotenstvi fetovala a nadále v tom pokracuje. Od dvou mesicu si malou pravidelně beru, oblekam ji platim skolku atd. Tri roky mi ona i jeji matka slibuji, ze způsob jakým žiji napraví. Veškerou výbavu (kocarek, postýlku atd ) mela po mem synovi. Pokazde kdyz mi ji davaji je spinava, smradlava(kouř z cigaret) s dlouhýma nehtama. Náušnice ktere jsem ji nechala dat, dali do zastavarny…X krát my volali at si pro ni prijedu ze mala zvraci hlady. Naposledy kdyz jsem pro ni jela jsem se sla podivat dovnitr. V dome pet stupnu, bordel, spina, zadne jidlo, hadry na hromadě a nahuleno. Malou jsem sebrala a tyden ji mam u sebe. Matka slibila ze mi ji da do dočasně pece nez se vzpamatuje. Jenomze jeji babicka…stejny socialni pripad(jeste ma sedmiletou dceru) ji najednou chce a tvrdí mi ze dostane 14 000 pestounsky. Vim ze ji chce jen proto. Nejsem přímá pribuzna…myslíte, ze je šance ze mi malou soudně daji. Sama mam dve deti, svuj dum a financni zajisteni. Dal nemuzu prihlizet tomu jak s ni zachazeji. Dekuji za jakýkoliv nazor ci radu
poradit bohužel nemohu, jelikož v těchto věcech se nějak extra nevyznám, ale jen ti chci říct, že kdyby bylo na světě více lidí jako jsi Ty bylo by hned lépe
máš sama svojí rodinu a ještě máš v srdíčku místo na to pomoct a postarat se o cizí dítě a není Ti to jedno. Přeji Ti v životě jen samé štěstí a aby Ti to vyšlo a to maličké stvoření, aby soud Ti dal do péče
Klobouk dolů
![]()
@sarka 24 píše:Šárko, nech si od mámy až bude v dobrém rozpoložení podepsat souhlas, že souhlasí s vyzvedáváním malé Tebou ze školky. některé školky mají své formuláře, jiným stačí třeba i souhlas psaný rukou. Budete mít pak klid..Ty i malá a zas máš pak o bonus víc pro sociálku. Ted se bude každý Tvůj styk, který je podložený počítat.
@terinka4444 Budu doufat ze socialka k nim opravdu pujde a uzná, ze podmínky jsou nevyhovující. Jak se mi nikdo neozve pojedu na socialku znova. Mam z toho nervy. Mala vedela, ze ji mam vyzvednout ve skolce. Jenomze nemuzu se tam s nima hadat kdyz jsem,,cizi,,.
@sarka 24 Sleduji diskuzi od začátku a chtěla jsem vám říct, že vás moc obdivuji a hrozně vám držím palce. Jak jsem o té maličké četla, bylo mi z toho úplně špatně. Je mi jí tak líto! Dejte vědět, jak to dopadne. Kéž by to bylo co nejrychleji ve váš prospěch, aby malá byla v čistém a milujícím prostředí. ![]()
@klafina123 Jsem ve skolce napsána. Tam me napsali hned kdyz nastoupila i u doktora.
Ahoj holky zitra jdu na socialku znovu i s malou. Držte mi palce. Uz to zacina. Dnes mi volala členka te rodiny, ze pri me stoji, ale nesmím jim to rict
. Vsem co se mi ozvali i ve zprávě moc dekuji
.
@sarka 24 píše:
Ahoj holky zitra jdu na socialku znovu i s malou. Držte mi palce. Uz to zacina. Dnes mi volala členka te rodiny, ze pri me stoji, ale nesmím jim to rict. Vsem co se mi ozvali i ve zprávě moc dekuji
.
máš malou u sebe? Jejej, držím všechno, co mám
Stojím při tobě a spadne mi s velikáááááánskou úlevou kamen ze srdce až budu vědět, že je u tebe
![]()
A moc a moc a moc a moc ti držím palce
hned zítra mě jako první zajímá tvůj příspěvek ![]()
@sarka 24 píše:
Volali mi, at si ji zitra vyzvednu…
no hned nám zítra napiš, jo?