Otěhotněly jste napoprvé i při druhém dítku?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
23847
17.9.12 16:05

Ano, napodruhé napoprvé :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janulikkk
17.9.12 16:14

Prvni 2 roky snazeni, pak prirozene se konecne povedlo.
Druhe - napoprve.

Nicmene - a ted nekecam, ale v mem okoli jsou predevsim opacne pripady, a sice prvni napoprve a na druhe cekali pak mnoho let.

  • Citovat
  • Upravit
PetkaK
17.9.12 16:16

@Flooa První těhotenství za dva měsíce, druhé hned jak jsme si řekli, třetí taky hned jak jsme si řekli :)

Nám nejdýl trvala první :)

  • Citovat
  • Upravit
5382
17.9.12 16:17

Kupodivu se tu sešlo hodně těch, co se povedlo napoprvé, mají štěstí. Jinak to teda pravda rozhodně není, že druhé se povede rychleji. Čtu to tady na emiminu dnes a denně. Nám se první dítko povedlo na 3. pokus a teď u druhého začínáme už 5. cyklus a nic, takže to určitě neplatí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10623
17.9.12 16:18
@Deniska2000 píše:
Kupodivu se tu sešlo hodně těch, co se povedlo napoprvé, mají štěstí. Jinak to teda pravda rozhodně není, že druhé se povede rychleji. Čtu to tady na emiminu dnes a denně. Nám se první dítko povedlo na 3. pokus a teď u druhého začínáme už 5. cyklus a nic, takže to určitě neplatí.

No právě že si myslím, že to je o štěstí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2331
17.9.12 16:21

Obě děti jen co se o mě „otřel“ :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5382
17.9.12 16:22

@Flooa štěstí,náhoda… ale rozhodně není pravidlo, že když se první povede hned, tak druhé taky. Mám 4 kamarádky, které otěhotněly s prvním dítětem hned a o druhé se snaží skoro rok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
stara baba
17.9.12 16:25

Ono niekto rodi jak jablona, a niekto nie a nie zabrat :nevim: Mna napriklad ani porod nebolel, ani moju mamu, ani babicku… porodnik mi odporucal moc sa tym nechvalit, aby mi na sestonedeli niektora nepodlozila nohu :mrgreen: :think:

Inak u nas prve na prvy pokus, druhe na prvu nehodu :oops:

  • Citovat
  • Upravit
10975
17.9.12 16:28

První dítě 2 roky vyčekané, druhé téměř napoprvé a třetí po půl roce :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Scarlett2011
17.9.12 16:30

U nas prvni neplanovane napoprve. :)
O druhe jsme se snazili 7 mesicu a nedarilo se, pak jsme si to rozmysleli a snazit se prestali. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
11602
17.9.12 16:30

Tak u nás první na 3 cyklus od vysazení HA (brala jsem ji 4 roky) a druhé na 5 cyklus. A to třetí se teprve uvidí. ;)
Jinak já po vysazení HA měla vždy první cyklus anovulační. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4052
17.9.12 16:32

První skoro rok, druhé okamžitě, třetí 3 měsíce  :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1685
17.9.12 16:45

První po půl roce, druhé okamžitě :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Barushe
17.9.12 16:55

U obou ditek stacilo jednou stouchnout a bylo to tam :-D

  • Citovat
  • Upravit
20662
17.9.12 17:13

Já čuchnu mangelovi k trenclím a jsem v tom, první těhu na první šup :mrgreen: krásně jsem si naplánovala druhé těhu, otěhotněla jsem taky na poprvé, ale potrat, pak znova na první šup, tentokrát ZT ve 12 tt, revize, čekání na nové snažení, takže všechny mé plány byly v háji.4 těhu taky hned a konečně jsme to teda dotáhli do zdárného konce. A byly jsme fakt přesní, jelikož nová mateřská mi začínala o den dřív než končil rodičák na staršího :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová