Otěhotněly jste napoprvé i při druhém dítku?

10623
17.9.12 15:38

Otěhotněly jste napoprvé i při druhém dítku?

Milé maminky, otěhotněly jste napoprvé i při druhém dítku? Dcerka se nám povedla hned na první pokus (HA jsem nebrala přes 1/2 roku) a jedna maminka, které to taky tak vyšlo, mi tvrdí, že většinou je to při dalším taky tak, že je nejhorší to první. O druhé dítko se chceme začít snažit přístí rok jaro/léto a mám vlastně trošku strach, že se nám to nepovede hned a já budu šílet :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13943
17.9.12 15:39

První dítě za 3 cykly, druhé na poprvé. Akorát nevím, jestli s tím mělo co do činění, že manžel byl předtím 6 měsíců pryč.. Otěhotněla jsem na první šťouchnutí :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7139
17.9.12 15:41

První po čtyřech měsících, druhé na poprvé až nás to zaskočilo :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5476
17.9.12 15:43

Obě napoprvé.
kamarádka třikrát napoprvé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6021
17.9.12 15:44

První napoprvé, pak 2× též, bohužel to skončilo zamlklým těhotenstvím a teď opět napoprvé :dance: :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2326
17.9.12 15:44

Já mám opačnou zkušenost - první dítě 4.měsíc, druhé po roce A mé 2 kamarádky obě první napoprvé a druhé víc než po roce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mmonica
17.9.12 15:44

Prvni nechtene, druhe napoprve, treti napoprve

  • Citovat
  • Upravit
14047
17.9.12 15:45

no, co dodat
už vidím to šílení, když to první měsíc nevyjde.

mrkni do diskuse o IVF

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31594
17.9.12 15:46

Obě děti v druhém cyklu snažení, třetě bez snažení přes barierovou antikoncepci. Jsme superplodní :roll:
Myslím, že tohle odhadnout nejde, někomu se podaří první hned a na druhé si počká, někdo si počká na první dlouho a druhé jde hned… Rozhodně bych si to nečasovala s myšlenkou, že to vyjde na první pokus. I kdyby jo, existují zamlklá těhotenství, potraty…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3780
17.9.12 15:50

Já první napoprvé, druhé asi třičtvrtě roku (připisuju to stresům v práci), třetí taky na poprvé ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10623
17.9.12 15:50

@Gladys Tak já s tím ani nepočítám kvůli zklamání, i když vím, že tam bude, když se to hned nepovede. A to že existují mimoděl. těhotenství, potraty atd… :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46669
17.9.12 15:58

Obě děti napoprvé…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
TessAg
17.9.12 15:58

Ano, na poprvé

Příspěvek upraven 30.09.12 v 13:35

  • Citovat
  • Upravit
4181
17.9.12 15:58

Prvni napoprve (mozna, ze jsme to tehdy jeste ani neodstartovali :mrgreen:, presnejsi odpoved je asi neplanovaně), druhe uz by bez IVF nebylo (ale ja si s druhym vzpomnela az pred 40kou, tak to je zase o necem jinem)
Tak at to vyjde!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10623
17.9.12 16:01

Mno, koukám, že nás bylo spousta :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová