Ovu test-delozni cipek

3802
10.12.10 08:01

Ovu test-delozni cipek

Zdravim vsechny snazilky a prosim o radu.
Jsem trochu zmatena. 4 mesice se snazime o druhe mimi. Posledni dve ms se mi spozdily skoro o 14dni, takze jsem si pro jistotu dosla na gyndu. Dr. me poslal na odbery krve na prolaktin a progesteron. V pondeli mi vysel pozitivni ovu test, cipek jsem mela krasne otevreny. Takze jsem si rikala, ze ve stredu pujdu na odbery zbytecne. Jenze ouha, ted jsem si volala na vysledky a mam anovulacni cykly. Myslim, ze jsem mela nizky ten prolaktin.
Jak je tedy mozne, ze mi vysel pozitivni ten ovu test? Asi nejsou vubec spolehlive.
Dr. mi napise clostilbegyt, tak snad mi pomuze.
Jeste prosim o rady, co si sleduji delozni cipek. Jaky je, kdyz neprobiha ovulace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9511
10.12.10 08:31

těm testům moc nevěří a za druhý jsou teda předražený. Já jsem měřila bazální teplotu a měla jsem jasno, kdy byla ovulace. Nechceš zkusit to? A já nemohla otěhotnět, protože jsem měla prolaktin vysoký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
10.12.10 08:39

Pebo, jelikoz mam doma uz jednoho spunta, ktery nema moc dobre spani, tak bych asi nemohla vytvorit ty spravne podminky pro mereni.
Uz tem testum take neverim, jesteze je mam z E-bay za par korun. Poleti to do kose. V pondeli mazu pro recept na clostilbegyt, tak nadeje vkladam do nej. Jen doufam, ze se mi zase ms nezpozdi, abych ho mohla zacit uzivat co nejdriv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29428
10.12.10 09:32

Já jsem při snažení o mimčo nepoužívala sice ovu testy (nějak k nim nemám důvěru), ale měřila osm měsíců BT a podle grafů mi vycházelo, že ovulka vždycky byla. Sice jsem měla křivku děsně rozházenou, ale teploty klesly a následně stouply. A přes to nic. Po osmi měsících jsem zajela ke svému lékaři a bylo zjištěno, že možná ovuluji (doslova: prý by se jeden hádal), ale zřejmě nedostatečně, protože moje vajíčka jsou nevyzrálá a tudíž spíše nemožná oplodnění. Dostala jsem Clostil, křivka od začátku vypadala úplně jinak, teploty jsem neměla rozeskákané a stimulace se povedla hned na první pokus. Metřík mluví za všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
10.12.10 09:49

Takze se vam povedlo hned prvni cyklus po clostiku? To rada slysim. :palec: Budu doufat, ze u me to bude take tak. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29428
10.12.10 11:49
cernus píše:
Takze se vam povedlo hned prvni cyklus po clostiku? To rada slysim. :palec: Budu doufat, ze u me to bude take tak. :wink:

Přesně tak, doma mi leží ještě dvě krabičky, ty jsem už nepotřebovala. :mrgreen: A u nás to bylo celkem rychlé. Tenkrát jsem 5.9 dostala MS, 9.9 jsem nasazovala první tabletku a 9.10 jsem už držela testík se dvěma čárkama. Tak budu držet palečky, aby to taky tak vyšlo, znám hodně holek, co se jim po Clostíku povedlo hned napoprvé. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
10.12.10 11:59

Ahoj, tak já můžu ovu testy zase jen a jen doporučit, ale je pravda, že jsem nekupovala ty levné z ebay. Při mých dlouhých nepravidelných cyklech bysme otěhotněli kdoví kdy. S ovu testama se zadařilo do 3 měsíců. BT jsem z důvodu zaměstnání měřit nemohla.
Samozřejmě ovu testy neumí zázraky a pokud je někde problém, tak ho neřeší.

Takže ne že by testy nebyly spolehlivé, tobě se sice zvýšila hladina LH, což ukázal test, ale k samotné ovu pravděpodobně nedošlo - vajíčko se neuvolnilo..

Přeji ať se brzy zadaří :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
10.12.10 13:23

Michell007 dekuji, asi to tak nejak bylo. Jen se radovala, ze teda ovu byla a ty vysledky me rozhodily.
Hlavne jsem rada, ze jsem si k dr. dosla a podchytila to vcas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama