Ovulace od 23. března, snažilky jaro 2014

136
19.3.14 10:53

ovulace od 23. března, snažilky jaro 2014

Ahoj holky, snažíme se s přítelem o druhé mimi..ovulace by měla být okolo 27. března, ale bude snažilkování už od 23. března. Kdo se přidá? Můžeme pak sdílet zkušenosti a radosti :)
:hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1259
19.3.14 11:02

Vlez si vedle do diskuze „ovulka a snažilka“ nebo co…tam si myslím pokecáte…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
smurfka
19.3.14 11:05

Bože už zas..s tím se dneska roztrhl pytel asi :roll: :mrgreen:
tady si můžete pokecat https://www.emimino.cz/…ilek-184592/, ale kdyby se náhodou nezadařilo, tak nezapoměnte příští měsíc založit další dizkuzy s názvem ovulka v dubnu… :nevim: :zed:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová