Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky, snažíme se s přítelem o druhé mimi..ovulace by měla být okolo 27. března, ale bude snažilkování už od 23. března. Kdo se přidá? Můžeme pak sdílet zkušenosti a radosti ![]()
![]()
Vlez si vedle do diskuze „ovulka a snažilka“ nebo co…tam si myslím pokecáte…
Bože už zas..s tím se dneska roztrhl pytel asi
![]()
tady si můžete pokecat https://www.emimino.cz/…ilek-184592/, ale kdyby se náhodou nezadařilo, tak nezapoměnte příští měsíc založit další dizkuzy s názvem ovulka v dubnu…
![]()