Ovulační test - probíhá ovulace?

7
10.7.20 10:02

Ovulacni test - probíhá obulace ?

Dobry den/ahoj
Uvedomuju si jak je tohle casto omilane tema. Ale ten kdo se pokousi o miminko delsi dobu tak me jiste pochopi.
mam pocit ze posledni dobou mam anovulavni cykly… kazdopadne vcera a predevcirem
Citila jsem pichani v podbrisku.
Napadlo me zda to neni ovulace a tak jsem si udelala ovulcni test. Jenze testovaci carka mi prijde stale nepatrne slabsi nez kontrolni…
dneska take citim pichani vlevo v podbrisku ale trochu mene. Az prijdu z prace znovu zkusim test..
ale podle tohoto testu, jaky mate nazor? :oops:

Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24558
10.7.20 10:03

Řekla bych pozitivní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33122
10.7.20 10:18

Úplně pozitivní ještě není, nicméně bych na to hupla, vypadá to, že ovu přijde…vrchol už testem zachytit nemusíš ani večer ( já raději testovala ráno, protože to jsem dokázala ty dvě hodiny nepít, večer už ne )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
10.7.20 14:34

Hele, s těmi testy je to takové ošemetné. Někomu nevyjde 100% pozitivní nikdy :nevim: mě píchnutí ovulaci značí, takže bych pozitivní test neměla, protože by bylo po (měřím těmi obyč teda). Dělám si je tudíž před i po, abych viděla, kdy to stouplo a kleslo. Teď jsem pro sebe k tomu přidala měření BT, abych věděla, kdy bylo po celkově (to už asi spíš z nudy xD). Pokud máš pochybnosti tak běž na gyndu, aby ti řekli, jestli máš folikuly - tam bys ostatně měla jít tak jako tak, když píšeš o delší době snažení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama