Ovulační testy - nechápu výsledek

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6.10.23 14:39

https://www.emimino.cz/…test-506143/

Tak jsem to našla! Uživatelka s tuleněm to tam píše :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.10.23 14:53
@Barevné klubíčko píše:
Nechceš sem dát fotky obou testů? Ať můžeme porovnat. Možná právě včera večer by byl pozotivní, akorát jsi to nevychytala ;)

Nemůžu 🙄 už jsou odnesený do popelnice.

Je pravda, že oba jsem testovala ráno, ne teda z první moči, ale ráno jo.
Bolesti mám pořád.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.10.23 14:55
@Barevné klubíčko píše:
https://www.emimino.cz/…test-506143/Tak jsem to našla! Uživatelka s tuleněm to tam píše :lol:

Jo tohle jsem už četla.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.10.23 14:56

Jinak ono je to u mě asi v podstatě jedno kdy ovulace bude. Jen mi to zajímalo, jak to funguje a kdy vlastně přesně tu ovulaci mám.
Manžel tu bude jen na víkend, pak jede zase pryč.

  • Citovat
  • Upravit
15429
6.10.23 14:59
@Anonymní píše:
Nemůžu 🙄 už jsou odnesený do popelnice.Je pravda, že oba jsem testovala ráno, ne teda z první moči, ale ráno jo.
Bolesti mám pořád.

Někdo mívá po ránu vyšší lh. Stejně tak lh v cyklu může kolísat, takže teď zpětně a bez fotek to těžko vyřešíme :mrgreen: buďto testuj dál a nebo ten cyklus nech být :nevim: každopádně pokud by jsi ho chtěla sledovat, doporucuju měřit Bazalni teplotu :palec: ani pozitivní ot ještě nezaručí, že ovulace proběhne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.10.23 17:31

Třeba tenhle jsem si dělala před půl hodinou cca. Ostatní bohužel nemám.

Je mi jasný, že je negativní, takhle podobný byl včera ráno (z druhé moči)

A ten dnes ráno, byl jen slabý duch (taky z druhé moči)

  • Citovat
  • Upravit
15429
6.10.23 17:39
@Anonymní píše:
Třeba tenhle jsem si dělala před půl hodinou cca. Ostatní bohužel nemám.

Je mi jasný, že je negativní, takhle podobný byl včera ráno (z druhé moči)

A ten dnes ráno, byl jen slabý duch (taky z druhé moči)

Mohlo lh kolísat. Tohle. vypada na dobré cestě. Večer nebo zítra už může být pozitivní :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.23 22:04
@Anonymní píše:
Třeba tenhle jsem si dělala před půl hodinou cca. Ostatní bohužel nemám.

Je mi jasný, že je negativní, takhle podobný byl včera ráno (z druhé moči)

A ten dnes ráno, byl jen slabý duch (taky z druhé moči)

To máš jen tady ty testy? Za mě jsou obyč papírkové lepší…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.10.23 11:52

Tak jsem se nakonec na ovulační testy vyprdla. Myslím, že ovulace ještě nenastala? Stále mě bolí podbřišek, dneska to teda píchá hodně a hlen je dá se říct průhledný (do bíla) a táhne se.
Sex byl v pátek 2× a v sobotu jednou. Teď manžela uvidím zase až v pátek, to už určitě bude po. :think:

Příspěvek upraven 09.10.23 v 12:07

  • Citovat
  • Upravit
132
9.10.23 11:59
@Anonymní píše:
No v tom případě jsou testy docela k ničemu ne? :nevim:

tak to je přesně můj problém :D podle ovu testů ovulaci nemám a to jsem těhotná :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.10.23 13:27

Takže asi před hodinou přišla dost silná bodavá bolest na jedné straně v podbřišku a pak klid, teď už jen cítím jakoby tlak a občas mi sem tam někde trošku píchne, v podbřišku, břiše.
Může to znamenat že prasknul folikul a nastává ovulace?

  • Citovat
  • Upravit
260
30.6.24 08:04
@Barevné klubíčko píše: Více

Ahoj, Souhklasim. To se stalo mě:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
260
30.6.24 08:05

Ale koukám, že odpovídám na dost starý chat😅. Tak snad se to bude někomu jinému hodit:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová