Parkoviště před obchody - buďte opatrné/í

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25324
10.3.11 18:07
AnastazieB píše:
Holky přeci záchrnáři rozbijou okýnko, ne… Ale jiná věc je když je potřeba rychle z auta vylézt, třeba na přejezdu, nebo při hoření…

nebo tě vystříhají…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15319
10.3.11 20:48
momi33 píše:
AnastazieB píše:
Holky přeci záchrnáři rozbijou okýnko, ne… Ale jiná věc je když je potřeba rychle z auta vylézt, třeba na přejezdu, nebo při hoření…
nebo tě vystříhají…

Ale obojí je ztráta cenného času.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3870
10.3.11 20:58

Holky, radši se zamykejte. Mojí kamarádce se stalo todleto: Vyjížděla z parkoviště, byla noc, najednou rána, tak zastavila, nevylejzala, koukla dozadu a najednou měla na sedadle spolujezdce chlapa, kterej držel bouchačku v ruce 8-o a řekl „jeď ty kur..“ 8-o Tak se ho zeptala, kam a on „jeď, já ti ukážu kudy“. Bylo to na malym městě a jediný, co věděla, bylo, že s nim za město prostě nevyjede. Po chvíli se nasrala, zastavila, on se na ní podíval (na hlavě kapucu) a řekla mu „vypadni a dělej“. A on vypadnul 8-o Já už bych byla mrtvá, jak by mi vlez do auta, bych měla infarkt a jen jsem jí řekla, že docela riskovala, když měl zbraň, ale člověk fakt neví, co by v tu chvíli udělal. Ona je teda kriminalista, tak asi věděla, co dělá. Proto zamykat, zamykat. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák