Partner despota, trpí impotencí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admi
Kecalka 114 příspěvků 07.12.14 17:31
partner despota,trpi impotenci

Ahoj holky a lidicky co tu jsou. odvazim se polozit par otazek, verim a velice doufam, ze se najde nejaka rada. popripade se omlouvam.
s partnerem ziji uz 4 roky, mam 2 deti s predchoziho manzelstvi a se soucasnym partnerem 2 leteho chlapecka. partner na zacatku byl jako princ, nemohla jsem uverit, ze muzu mit takove stesti po nevydarenem manzelstvi, pak kdyz jsme se k nemu nastehovali zacalo peklo na zemi, neustale me v necem opravoval, rejpal do veci co a jak delam, o kazdym vi jak se ma chovat a co ma delat. neustale se stezuje na zivot, na lidi na vsechno. denno denne prijde se spatnou naladou a ceka, ze ho budu obskakovat. mne uz to prestalo bavit, mam s detma opravdu dost prace, dle jeho slov, n to ma tezsi, ja jsem doma. nejeden krat po mne skocil, vytrel se mnou podlahy, neuhodil, ale hazel se mnou, coz on nepovazuje za biti, modriny se zahoji a jede se dal. ja jsem odjela na prazdniny s detma k mamce a tam jsem si zjistila, jak lehce se mi najdnou bez nej dycha, vracila jsem se zpatky nerada, ac musela. no a po dvou mesicich po mne zase skocil, vysledek modriny, orteza na ruce. omluvy, slzicky zlehcovani, pry ujeli mu nervy. kdy bych ho provokovala aspon. ale jak tlakovy hrnec bez pojistky, bouchne a ja mam drzet hubu. sprosty nadavky, nic pro nej nedelam, pred nasim synem me hodil na zem se slovy podivej se jaka je tvoje matka p..ca :( ke vsemu je impotentni, trpi tim uz asi 7 let, jelikoz hodne spolehal na moji pomoc, tak jsem se snazila, ale vysledek zadny, me sex prestal bavit, neda se to nazvat ani sexem, zkousel prasky, chvili to klapalo, pak si rekl, ze je nepotrebuje. tak ze mame doma velice dusno, nenavidim ho, mam uvnitr pocit, ze mi roztrhal dusi na kusy, poslapal a poplival. blizi se vanoce a ja nemam chut cokoliv delat. ignoruji ho, ale bojim se ze vyvolam tim dalsi jeho zachvat. on je cholerik, plus agresivni a t. d. podala jsem zadost na statni byt, ale nevim jak dlouho to potrva, nevite jestli mam nejakou moznost urychlit? je velky pruser, ze jsem bez praci, materska 3800 a tri deti, zadny pribuzny nemam. no hruz des a bes :( ale jedno vim, jestli s nim zustanu, bud skoncim v psycharne nebo v marnici. pomozte prosim… :zed:

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Tunrida
Hvězda diskuse 38651 příspěvků 07.12.14 17:37

Tak úplně nechápu, co po nás chceš? Máme ti přijet sbalit kufry? Vždyť máš mámu :?:

kate02
Nadpozemská drbna 26102 příspěvků 07.12.14 17:39

Odjela bych k mamce a dočasně zůstala tam… ;)

admi
Kecalka 114 příspěvků 07.12.14 17:40

Mam bydli 1400km daleko. navic do zahranici mi kluka nedovoli odvezt. a to jste radeji ani nemusela psat. diky

Anabellka
Závislačka 4778 příspěvků 07.12.14 17:41

@RadkaCh vždyť píše že žádný příbuzný nemá. Já bych volila azylák.

Cuddy
Extra třída :D 13774 příspěvků 07.12.14 17:42

A ty nejsi v cechach? Ci mamka je v zahranici?

midlajs  07.12.14 17:43

Taky nevim co chces slyset…jdi ke kamaradce kdyz nemas pribuzny.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 58844 příspěvků 2 inzeráty 07.12.14 17:45
@admi píše:
Mam bydli 1400km daleko. navic do zahranici mi kluka nedovoli odvezt. a to jste radeji ani nemusela psat. diky

A jak to mohla čuchat… tak za téhle situace leda zkusit nějaký azylák, najít si práci a pak i nějaké bydlení.

Run
Generální žvanilka 20215 příspěvků 07.12.14 17:46

A jsi v ČR, myslím, že tohle tu docela funguje - azyláky a v nich přímo sociální pracovnice, co se vším poradí, zařídí potřebné dávky a tak..

Aerith
Kecalka 320 příspěvků 07.12.14 17:47

Taky bych šla na azylák, jsou domovy pro matky s dětmi, kde vezmou max. 10 matek. Není to nejoptimálnější, ale na rozjezd to stačí. Ty děti na to akorát dojedou a já bych se tedy bála aby syn nepřevzal chování od otce (protože děti přejímají vzorce rodičů) a nedělal jednou taky takové peklo. Podporuji Tě v tom abys odešla :hug: Podívej se na net na nejbližší město (nebo vaše město) zda tam není domov pro matky s dětmi. Můžete tam počkat něž vám dají ten obecní byt. Napiš novou žádost s tím že jsi na azylovém domě - uspíší se to. :hug:

Aerith
Kecalka 320 příspěvků 07.12.14 17:48

@midlajs ke kamarádce nikdy - třetí den smrdí ryba i host a to je zlatá pravda i mězi nejbližšími. Kdo snese 3 cizí děti v domě co tam dělají binec a kravál?

admi
Kecalka 114 příspěvků 07.12.14 17:50

Azyly na ktere jsme se obratila, maji ted plno. radi mi abych obehavala urady, na uradech nejsou ochotni, rekli mi jen, ze to nesmim nechat zajit daleko. kamaradka mi rikala, ze slysela nejakou pani na socialce jak rikala, ze ji bije manzel a ani nevedela na co vsechno ma narok. ja bych potrebovala radu, jestli nekdo v podobne situce byl a jak apeloval na urady, co vsechno dokazali vydupet. malej nemuze ted jit do jesli, mame taky plno. zacarovany kruh. policie to samy, pokud nepotece krev tak nemuzou nic delat :(

admi
Kecalka 114 příspěvků 07.12.14 17:52

Ano kamaradka mi nabizi, ale jak rikas je to pravda a nechci kazit vztahy s lidma, proto ze sama nemam jistotu a nevim kam slapnout

admi
Kecalka 114 příspěvků 07.12.14 17:54

Partnerovo tetka tady plakala a rikala, ze jeji deda a pak i tata byli to samy :( tak ze genetika a uplne se desim toho, ze by malej to pochytil taky…to nepreziju! tohle co zazivam nepreji nikomu a nedej boze, ze bych se stydela i za syna. akorat by nicil zivot sobe i svym partnerkam

Claire00
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 07.12.14 17:55

@admi Jestli máš našetřené nějaké peníze, neváhala bych ani minutu, sbalila děti a utíkala pryč než Tě zabije. Jak dlouho toleruješ takové hnusné násilnické chování?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Každodenní boj. Lékaři zachrání děti, které schováte do dlaně

Malí uzlíčci, které váží i pouhých 1000 gramů a bez nadsázky se svým rodičům... číst dále >

Podpořte zvídavost svých dětí vhodným dárkem pod stromeček

Možná už je vaše skrýš vánočních dárků plná krásných aut, panenek a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kliky a dřepy prodlužují život, tvrdí studie. A ochrání i před rakovinou

Úsloví "sportem ke zdraví" stále platí. A nemusíte zrovna běhat nebo jet na... číst dále >

Příběh Karolíny: Manžel má milenku a odmítá ji opustit

Vdaná jsem už téměř patnáct let. Za tu dobu mi manžel byl několikrát nevěrný,... číst dále >

Reklama