Pes nebo milenec. Co mi dá víc?

39
1.9.24 23:26

Pes nebo milenec. Co mi da vic?

Psa tedy zruším. Za 14 dnu si ho mam v zahraničí vyzvedávat. Byla jsem teď v novým bytě uklízet si věci, v mrazáku rozteklé maso pro psa a můžu vše jít vyhodit. Přišla jsem zpátky k babičce a říkám jí o tom, řekla že tam mam určitě žrádlo pro psa a začala opět mi pořízení psa vymlouvat.
Snad mi těch aspoň 40 tisíc chovatelka vrátí. Nemám už skoro peníze, vybrala jsem tajně předčasně stavební spořeni od babičky a dědy ktery uz nezije a diky tomu byt mám hned zařízený.
Jsem zoufalá. Vse jsem zkazila.
Babicka mi rekla ze pes bude chudák a bude tam na mne hodiny čekat až přijdu z práce, bude štěkat a budu tam mít zničené věci. Řekla že to s tim sefem je lepsi než ten pes a že by to i mohl být možná hezký milenecky vztah. A že by mu urcite vadilo kdyby tam byl pes a nenechal by nas tam sami v klidu. Ze by ho to prestalo bavit hned. Super co?? Uplna bomba. Ja se muzu jit zastřelit. Jako sefovi dat utrum a psovi podridit cely svuj zivot nebo naopak?? Ja uz nechci zit… vsechny veci za tisice pro psa muzu jit vyhodit…a vsechny sny zahodit. A jit za sefem a bude za mnou chodit misto toho on domu a budeme spolu v posteli. Jo, to mi urcite da vic jak pes….. co?
Pokud to s sefem skoncim bude mne to stat praci protoze to neunesu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10925
1.9.24 23:30

Co to je zas za výblitek 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3796
2.9.24 04:04

Už to nehul!!! :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9293
2.9.24 06:10

Psa si nepořizuj :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8729
2.9.24 07:14

Ty to máš v hlavě teda dost pošramocené

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5936
2.9.24 07:21
@DandátkoP píše: Více

To je ta blbka co si chtěla jet do Polska pro psa. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3796
2.9.24 07:29
@mamule42 píše: Více

Vlakem :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sardegnna
2.9.24 07:33
@Byzance178 píše: Více

Jsem pro sebezastřelení, jak zminuješ :)

  • Citovat
  • Upravit
22566
2.9.24 07:45
@Byzance178 píše: Více

Ó bože, do čehos to duši dal. :zed:

Co diskuse, to perla :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
2.9.24 08:06

Psychiatr a urychleně :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42767
2.9.24 08:37

Před pořízením psa by se měly dělat psychotesty, toto snad ani není možný 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7296
2.9.24 08:51

Ty ani blechu. Ale psychiatra by to chtělo každopádně a včera bylo pozdě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42767
2.9.24 08:53

Četla jsem tvé diskuze… 8o :roll: no ty můj Tondo kudrnatej, to je mazec 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36220
2.9.24 09:01

No ještě, že pro toho pejska nepojedeš. Pochybuji, že ti chovatelka peníze vrátí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
2.9.24 13:13

Na psa se platí záloha, proč tolik peněz někomu posíláš? jestli vůbec to štěně existuje :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová