Plánováné těhotenství versus absence menstruace

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4
23.1.19 09:38

Zdravím všechny. Koukám, že jste také kojily a byly bez menstruace par měsíců 😊 Tak prosím o vaše zkušenosti a rady. Můj příběh: v červnu roku 2015 jsem otěhotněla a v březnu 2016 porodila holčičku. Kojila jsem do července 2018. Po celou dobu jsem neměla menstruaci, která se mi stále nedostavila! :( na gynekologii samozřejmě pravidelně dochazim, tam je vše jak má byt (vaječníky, deloha). Bylo mi řečeno, že nemám menstruaci z důvodu nízké váhy. Já se ale opravdu citim skvěle, jim zdravě a sportuji. Psychika také na jedničku. Prosím o vaše rady a zkušenosti jak jít menstruaci trosku naproti.. nevěřím ze je to jen ve váze. Kamaradka mi poradila abych vyzkoušela např. Gynex kapky, fertipronu… moc děkuji za vaše rady. Chtela bych letos znovu otěhotnět a mám strach aby to šlo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
94
23.1.19 09:54

@Jaaaaana Zkuste ten gynex, zenske si ho hodne chvali. Pokud jste byla hubena i pred tehotenstvim, asi bych to na vahu nesvadela… Drzim pesti, at to brzo vyjde! :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17715
23.1.19 10:33

@Jaaaaana toho jsem se bala prave ja, ja rodila v cervenci 2017, od ledna 2018 do leta jsem zhubla 15kg, ale zdravou a pravidelnou stravou, obedy klasicka ceka kuchyne. Takze jsem fakt netrpela hladem. Ale prave jsem se toho bala, ze tu ms nemam skrz tu vahu. Ono to tak nekdy byva prave. Tomu teluneco chybi. Kazdopadne jim stale stejne, vazim stale stejne a MS by se dle probehle ovulace mela konecne dostavit. Ja jsem se koukala na youtube na nejakou holcinu co hodne cvicila a moc zdrave jedla a prave ji taky ms zmizela. Zacala vice jist, mene cvicit a MS se po nejakem case vratila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
23.1.19 10:41

Děkuji moc za rady. Zkusím nejdřív kapky a nějaký přírodní věci :) snad se to da brzy do pořádku. A když ne, budu hold sedět na gauci a nedělat nic :D :roll: :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17715
23.1.19 12:04

@Jaaaaana ono pak staci pridat trosku jidla. Sport urcite neni spatny. Jen nesmi byt nizsi prijem jak vydej a nejak vyvazene a nesmi nic chybet. Proto ja jim zdrave, ale na obed si normalne omacku s knedlikem davam i cokoliv jineho. Zhubla jsem i tak a nejak to delo neochuzuju a ma i to dobre nezdrave :D Ale ja necvicim no :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová