Vitamíny Gs mimistar forte jako podpora snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 15:10
Vitamíny Gs mimistar forte snažení

Dobrý den. Založila jsem novou skupinu jelikož všechny co tu sou tak jsou staré. Chtěla jsem se poradit z přítelem se snažíme o mimčo na začátku září jsem odebrala ha violetta a teď už to bude skoro 5 měsícu ze snažením ale pořád nic.Beru vitamíny Gs mimistar forte měsíc zatím žádná změna kromě tedy mojí váhy která se od vysazení o 6 kg zvedla :( Ms chodí každý měsíc ale mam jí rozházenou pokaždý chodí o 3 až 4 dny dřív. Potřebuju radu myslíte si že to muže být z toho že se tělo dává ještě do kupy po ha??Děkuji za každý coment 8o 8)

Reakce:
G.a.b.c.a20
Kecalka 415 příspěvků 02.01.19 15:17

Myslim ze 5 mesicu neni jeste dlouho.. nekomu se povede brzy nekomu to trva dyl.. zkus na to tolik nemyslet (psychika dela.hodne) a ono to prijde. Drzim palce :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 15:23

Ahoj, my se snažíme už sedmý cyklus. Ze začátku jsem brala GS Mamavit a přišlo mi, že jsem nabrala váhu. Teď mám třetí měsíc Mimistar a s váhou je to lepší. Cykly se mi taky zkrátily, ale to ještě před užíváním Mimistaru - dávám to za vinu spíš kontryhelu a dalším bylinkám. Tento cyklus očekávám spíš mírné prodloužení (pravděpodobně ovulace proběhla o dva dny později než minule).
Každopádně ti přeju, aby se brzo zadařilo.
Omlouvám se za anonym - nechci, aby celé emimi vědělo, že se snažíme o dítě.

Teris195
Stálice 67 příspěvků 02.01.19 15:25

Myslím, že po HA se doporučuje asi půl roku počkat, než se začnete snažit (kvůli pročištění). Těmi vitamíny rozhodně nic nezkazíš :) A v klidu vydrž, 5 měsíců je v pohodě :)
Dokonce jsem zrovna nedávno od někoho slyšela (samozřejmě to nemusí být pravda, ale podle několika žen by mohla), ženy jsou vlastně plodné jen asi čtvrt roku během celého roku. Třeba od září do listopadu a každá to má jinak. :think:

adelamikova
Nováček 6 příspěvků 02.01.19 15:37

Děkuju všem.Ono nejhorší je to z ms mam jí opravdu hodně silnou a bolestivou 6 dní to trvá než zase mrcha odejde :( Jinak taky všem snažilkám přeju ať jsou co nejdřívě // vysněné

adelamikova
Nováček 6 příspěvků 02.01.19 15:56
@Anonymní píše:
Ahoj, my se snažíme už sedmý cyklus. Ze začátku jsem brala GS Mamavit a přišlo mi, že jsem nabrala váhu. Teď mám třetí měsíc Mimistar a s váhou je to lepší. Cykly se mi taky zkrátily, ale to ještě před užíváním Mimistaru - dávám to za vinu spíš kontryhelu a dalším bylinkám. Tento cyklus očekávám spíš mírné prodloužení (pravděpodobně ovulace proběhla o dva dny později než minule).
Každopádně ti přeju, aby se brzo zadařilo.
Omlouvám se za anonym - nechci, aby celé emimi vědělo, že se snažíme o dítě.

Ahoj dekuju ti chci se zeptat na ten čaj z kontryhele slyšela jsem na něj jen samí chvály chtěla bych si ho koupit ale nevím jaký jestly sipaný nebo v sáčku co myslíš?Jaký je lepší? Jinak přeju ti aby si měla na testíku // vysněné :palec: 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 18:35

@adelamikova Já jsem měla i sáčkový z lékárny a teď mám sypaný z bylinkářství. Chuťově mi to přijde stejné. Nepomohlo zatím ani jedno. Takže těžko říct. Všeobecně se tvrdí, že z dobrého bylinkářství je lepší - čerstvější a více účinný. Kontryhel je naprosto běžná rostlina, takže se dá sehnat i od známého někde z venkova atp. Kontryhelem určitě nic nezkazíš a mohl by ti pomoct i s tou MS.
Neboj, určitě brzo ty dvě čárky najdeš. Hlavně se na to moc neupínat - pořád ještě máte spoustu času. I nám doktor řekl, že to máme zkoušet celý rok. A to je nám už přes 30.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 19:37
@Anonymní píše:
@adelamikova Já jsem měla i sáčkový z lékárny a teď mám sypaný z bylinkářství. Chuťově mi to přijde stejné. Nepomohlo zatím ani jedno. Takže těžko říct. Všeobecně se tvrdí, že z dobrého bylinkářství je lepší - čerstvější a více účinný. Kontryhel je naprosto běžná rostlina, takže se dá sehnat i od známého někde z venkova atp. Kontryhelem určitě nic nezkazíš a mohl by ti pomoct i s tou MS.
Neboj, určitě brzo ty dvě čárky najdeš. Hlavně se na to moc neupínat - pořád ještě máte spoustu času. I nám doktor řekl, že to máme zkoušet celý rok. A to je nám už přes 30.

Dekuju moc za radu určitě to vyzkouším.No ono je to těžký na to nemyslet sestra brala ha 8 let a snažily si jen 1 měsíc a šup ;) A z mého okolí kamarádky mi říkají že už to je dlouhý jestly třeba není něco špatně tak nevím jinak já děti ještě nemám snažíme se prvně je mi 22 let a strašně bych si přála mimčo tak snad sem já i přítel zdravý a brzo se nám zadaří jinak určo vyzkouším musím zajít někam do bylinkářství jinak děkuju za radu :relaxed: :relaxed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 20:04

Jsi ještě mladá, určitě se brzo podaří. Zkus se objednat na preventivní prohlídku na gynekologii. Řekni, že se snažíte o těhotenství. Já jsem byla u doktora v listopadu cca 1 týden před MS a řekl mi, že na základě běžné prohlídky je poznat, že všechno funguje jak má - ovulace proběhla. Některé holky se objednávají na termín těsně před ovulací, to zase doktor pozná, jestli se ovulace blíží nebo ne. Samozřejmě problém může být i nějakého hlubšího rázu. Ale základem jsou pravidelné cykly a probíhající ovulace.
Na kamarádky se vyprdni. Někdo má to štěstí, že se to podaří hned. Někdo si holt musí počkat. Miminko určitě přijde v ten pravý čas. Opravdu jsi ještě mladá. Vydržte se snažit minimálně celý rok. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 09:11
@Anonymní píše:
Jsi ještě mladá, určitě se brzo podaří. Zkus se objednat na preventivní prohlídku na gynekologii. Řekni, že se snažíte o těhotenství. Já jsem byla u doktora v listopadu cca 1 týden před MS a řekl mi, že na základě běžné prohlídky je poznat, že všechno funguje jak má - ovulace proběhla. Některé holky se objednávají na termín těsně před ovulací, to zase doktor pozná, jestli se ovulace blíží nebo ne. Samozřejmě problém může být i nějakého hlubšího rázu. Ale základem jsou pravidelné cykly a probíhající ovulace.
Na kamarádky se vyprdni. Někdo má to štěstí, že se to podaří hned. Někdo si holt musí počkat. Miminko určitě přijde v ten pravý čas. Opravdu jsi ještě mladá. Vydržte se snažit minimálně celý rok. :hug:
Ja.jsem taky byla naposled v listopadu dr mi řekl že je všechno v pořádku.Chce to asi čas jinak děkuju za podporu :relaxed:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 12:37

Ahojky, holky napíšu svuj postřeh k GS MIMISTAR … píšu raději anonymně. S přítelem se vlastníme snažíme co jsme spolu - 4 roky ?? v lete to bude 5 let. Za tu dobu ruznych vitaminu a vyšetření… vše ok. 2 x Biochemické těhu a jinak nic. Já už dvě děti mam z předchozího vztahu. Na další vyšetření a případně IVF se chystame březen - ted vlastně nechystáme. Mimistar beru měsíc, jen tabletu denne… no a jsem pozitivní, mam i malilinkatou tečku od doktora z UZ.. jsem teda max 5 TT, tak uvidime jestli se udrží. Snažím se neupínat. Nevim jestli je to náhoda, nebo psychika… nebo třeba trochu bodly vitamíny??

adelamikova
Nováček 6 příspěvků 19.01.19 15:02
@Anonymní píše:
Ahojky, holky napíšu svuj postřeh k GS MIMISTAR … píšu raději anonymně. S přítelem se vlastníme snažíme co jsme spolu - 4 roky ?? v lete to bude 5 let. Za tu dobu ruznych vitaminu a vyšetření… vše ok. 2 x Biochemické těhu a jinak nic. Já už dvě děti mam z předchozího vztahu. Na další vyšetření a případně IVF se chystame březen - ted vlastně nechystáme. Mimistar beru měsíc, jen tabletu denne… no a jsem pozitivní, mam i malilinkatou tečku od doktora z UZ.. jsem teda max 5 TT, tak uvidime jestli se udrží. Snažím se neupínat. Nevim jestli je to náhoda, nebo psychika… nebo třeba trochu bodly vitamíny??

Ahoj já si myslim že to nebude těma vytamínama já je brala skoro 3 mesíce 3 tb denně a nic :? Ale ovšem že každa to má jinak.Gratulujuji ti k mimču :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 16:07

@adelamikova Děkuju, zatím jsem spíš zaskočená, nějak jsem to nečekala.. jsem jak slzavé údolí. Chápu, že to nemusí byt z techto vitamínů… kazdopadne i psycho efekt třeba může být, i kdyby jen malinko něčím hnuly … nikdy nevíš. Někomu zabere něco, nekomu nic… Za 4 roky, jsem 2× brala nosifol, pokaždé s ním jsem mela biochemické těhu… tak snad ted dobrý :(

adelamikova
Nováček 6 příspěvků 20.01.19 16:08
@Anonymní píše:
@adelamikova Děkuju, zatím jsem spíš zaskočená, nějak jsem to nečekala.. jsem jak slzavé údolí. Chápu, že to nemusí byt z techto vitamínů… kazdopadne i psycho efekt třeba může být, i kdyby jen malinko něčím hnuly … nikdy nevíš. Někomu zabere něco, nekomu nic… Za 4 roky, jsem 2× brala nosifol, pokaždé s ním jsem mela biochemické těhu… tak snad ted dobrý :(
Samozdřejmně to může být 8) Jak říkaš někomu zabere někomu ne my už se snažíme 6 měsícu a pořád nic :roll: Hlavně bud v klidu psichika dělá hodně třeba bude vše v pořádku a ty se budeš v klidu a štěstím radovat z miminka :palec:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >