Plastové židle a kulatý stolek z Obi - vejdou se do auta?

358
28.6.13 09:38

Plastové židle a kulatý stolek z Obi - vejdou se do auta?

Ahoj,

plánuju koupit z Obi na chatu takové ty klasické židle z Obi, čtyři a kulatý stolek, nemáte někdo zkušenost, zda se to vejde do auta? Předpokládám, že ano, počítám stolek (vím, že jdou složit nohy) do kufru a židle (jsou štosovatelné) na zadní sedadla. Máte s tím někdo zkušenost, zda to jde?
díky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2642
28.6.13 09:43

@Cassy25
Ahoj, na netu na Ikea se podívej na rozměry balení a vlez si s metrem do kufru a měř :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35976
28.6.13 09:45

Tak asi zalezi, co mas za auto ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
28.6.13 09:45

@Cassy25 záleží i na autu, kterým to povezeš.. do kombíka bez problémů, do malé třeba 106 peugeot to určitě nenarveš.. Nejeď na net, tam budou rozměry..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
28.6.13 10:15

@Cassy25 :mrgreen: :mrgreen: no tak podle toho jaký máš auto že? ono je rozdíl třeba Smart nebo Passat v kombíku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Já v Twingu odvezla velkou postel i se skřínkama, ale já jsem fakt dobrá :pankac: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
2642
28.6.13 10:18

@Jasněnkaa
A takys nemohla zařadit pětku bo tam zavazel roh nákladu? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
236
28.6.13 10:45

Do normalniho auta ( od velikosti Fabie) se vejde. U sedana nejdriv das stul za predni sedacky a pak das na zadni sedacky ty zidle. Pokud mas kombika ci pate dvere jen sklopis zadni sedacky a par to tam nahazis jak je libo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
28.6.13 11:21
@kjhui píše:
@Jasněnkaa
A takys nemohla zařadit pětku bo tam zavazel roh nákladu? :-)

to byla prcačka po městě, čtyřka byla dostačující ;) s pětkou jsem měla problém když jsem vozila prostorově výraznýho kamaráda :lol:

  • Citovat
  • Upravit
2642
28.6.13 11:26

.

Příspěvek upraven 22.02.14 v 00:14

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101957
28.6.13 12:07
@kjhui píše:
@Jasněnkaa
Ahá.. já musela aji po dálnici.. nejdelších schodech ve střední evropě :-)

Je to sice OT, ale to mě dostalo :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101957
28.6.13 12:08

@Cassy25 No, záleží co člověk myslí pojmem auto :think: u některých nemusíš ani sundavat ty nohy od stolu a u jiných tu židli ani žádným otvorem nedostaneš do vozu ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2642
28.6.13 12:23

.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák