Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Jančakecalka myslíš ten topgal? Tak oni nemají vyloženě klasické aktovky, spíš takové batohy s prvky typickými pro aktovky. U nás zas ve škole je to buď Herlitz nebo Emipo, batohy mají většinou až ve vyšších třídách. Co jsem zjistila, tak pro většinu prvňáčků je lepší to klasické aktovkové zapínání - to prostě zapnou a jdou, kdežto když má ta taška dva tři zipy, tak málokdy zapnou všechno pořádně.. hlavně kluci ![]()
@Moise píše:
@Jančakecalka myslíš ten topgal? Tak oni nemají vyloženě klasické aktovky, spíš takové batohy s prvky typickými pro aktovky. U nás zas ve škole je to buď Herlitz nebo Emipo, batohy mají většinou až ve vyšších třídách. Co jsem zjistila, tak pro většinu prvňáčků je lepší to klasické aktovkové zapínání - to prostě zapnou a jdou, kdežto když má ta taška dva tři zipy, tak málokdy zapnou všechno pořádně.. hlavně kluci
mám kluky tři, topgal aktovky mají, jeden je adhd, svačinu nechával doma tak často, až mě ve škole znají, ale že by nezapnul tašku??? ![]()
@mirecekblbecek neříkám všichni, ale tohle je věc, na kterou jsem prostě v diskusích narážela a vidím to i u starších dětí ve městě, že kolikrát chodí s polorozepnutými kapsami, co je na tom k divení? ![]()
@Moise souhlasím, obzvlášť kluci s tím mívají problémy. A přijde mi, že občas i ti velcí (manžel) ![]()
@Jančakecalka Aha, tak to musíte holt zkoušet.
Topgaly mají různé střihy…objemnější je tento: hhttp://www.topgal.cz/batohy/skolni/nun-201/i---violet/ - jsou v klučičích i holčičích vzorech. Děti ho mají od první třídy, zatím jsou ve třetí a zatím vypadají, že ještě něco vydrží. Je opravdu velká a klidně objemově zvládne i učebnice v páté třídě.
Pak znám reálně tento - je výrazně menší než předchozí: http://www.topgal.cz/…i---magenta/
Ještě tento: http://www.topgal.cz/…/i---purple/ - je vážně tak pro 1. - 2. třídu, při pověšení na háček u lavice se naklání, protože poutko je hodně vzadu a těžitě je po zatížení hodně vepředu.
Emipo nebo je to možná nějaká jejich napodobenina - musím se mrknout, vypadají v porovnání se stejně starými Topgaly ošoupaně…ale částečně je to i tím, že Topgal je vzorovaný a případné opotřebení není tak nápadné jako u spíše jednobarevnějších (alespoň ve větších plochách).
Jedná se o něco v tomto stylu: http://www.zbozi.cz/…31-19-37-cm/?…
Je fakt, že manipulace s vrchlíkem a jednou sponou je snadnější než odepínání zipů s více kapsami.
@Jannnča píše:
@Jančakecalka Aha, tak to musíte holt zkoušet.Topgaly mají různé střihy…objemnější je tento: hhttp://www.topgal.cz/batohy/skolni/nun-201/i---violet/ - jsou v klučičích i holčičích vzorech. Děti ho mají od první třídy, zatím jsou ve třetí a zatím vypadají, že ještě něco vydrží. Je opravdu velká a klidně objemově zvládne i učebnice v páté třídě.
Pak znám reálně tento - je výrazně menší než předchozí: http://www.topgal.cz/…i---magenta/
Ještě tento: http://www.topgal.cz/…/i---purple/ - je vážně tak pro 1. - 2. třídu, při pověšení na háček u lavice se naklání, protože poutko je hodně vzadu a těžitě je po zatížení hodně vepředu.
Emipo nebo je to možná nějaká jejich napodobenina - musím se mrknout, vypadají v porovnání se stejně starými Topgaly ošoupaně…ale částečně je to i tím, že Topgal je vzorovaný a případné opotřebení není tak nápadné jako u spíše jednobarevnějších (alespoň ve větších plochách).
Jedná se o něco v tomto stylu: http://www.zbozi.cz/…31-19-37-cm/?…
Je fakt, že manipulace s vrchlíkem a jednou sponou je snadnější než odepínání zipů s více kapsami.
Díky za odkazy
![]()
@Jannnča Mě se taky moc líbí, včera jsme dceři zkoušeli, ale nějak jí nesedí, ikdyž nám to prodavačka dělala,,na míru,,tak stejně jí to nějak divně sedělo, takže se asi musíme juknout po jiné