Podprsenka na vykojená prsa ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 20:15
podprsenka na vykojená prsa ?

Máte někdo zkušenost s vykojenými, povadlými prsy nyní velikost cca 0 až 1. Mohla bych poprosit o radu jakou podprsenku nosíte? Potřebovala bych takovou aby mi při předklonu nebylo vidět až na bradavky. Žádná co jsem zatím zkusila mi toto nesplnuje. díky

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 7678 příspěvků 12.06.19 20:17

Co braletky?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 20:17

Mám stejný problém a jediné řešení jsou pro mě zatím sportovní podprsenky.

anavi13
Závislačka 4001 příspěvků 12.06.19 20:18

Zkuste obchod Správná podprsenka - koukněte na jejich stránky třeba bude někde poblíž vašeho bydliště. Já si tam teď vybrala skvělou kojící podprsenku 80J. Sice jiný problém, ale taky problém, pač mě prsa že všeho vypadávala. A tahle je úžasná :palec:

PETRAKIM
Kecalka 166 příspěvků 12.06.19 20:18

Nosím klasické bolerko nebo pak poprsenku bez kostice, defacto obepíná prsa jako bolerko a má hodně blízko ke sportovní podprsence.

Pipet
Generální žvanilka 24263 příspěvků 12.06.19 20:43

Základ je mít správnou velikost… A pak už zkoušet různé střihy…
Já třeba nemůžu mít takový ten běžný střih podprdy, právě protože mám v horní části prsou… ehm, nic. Takže i správná velikost odstává. Se střihem balconette to vypadá o dost lépe.

Ewiczka
Kecalka 446 příspěvků 12.06.19 20:52

Doporučuje tuto sportovní, má takové trochu tvarované košíčky: https://www.zalando.cz/…04r-a11.html?…

a potom v LIndexu teď mají nově takovou měkkou podprsenku bez kostic Flirt, koupila jsem si 70A: https://www.lindex.com/…senky/flirt/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 20:57
@Anonymní píše:
Máte někdo zkušenost s vykojenými, povadlými prsy nyní velikost cca 0 až 1. Mohla bych poprosit o radu jakou podprsenku nosíte? Potřebovala bych takovou aby mi při předklonu nebylo vidět až na bradavky. Žádná co jsem zatím zkusila mi toto nesplnuje. díky

Zajít Do Triumph. To je za mě top obchod, mají I 10 podprsenek od každé barvy (bílá, černá, telova) na moji nekonfekcni velikost 75 e-f :) maji i nevyztuzene podprsenky jen a kostici, ty podle mě tvarujou uplne nejlíp ty maminkovsky prsa.

Ewiczka
Kecalka 446 příspěvků 12.06.19 21:20
@Anonymní píše:
Zajít Do Triumph. To je za mě top obchod, mají I 10 podprsenek od každé barvy (bílá, černá, telova) na moji nekonfekcni velikost 75 e-f :) maji i nevyztuzene podprsenky jen a kostici, ty podle mě tvarujou uplne nejlíp ty maminkovsky prsa.

Ale na velmi malá prsa jsem tam nikdy nic padnoucího nesehnala.

silona
Kecalka 183 příspěvků 12.06.19 23:54

Mam stejny problem, zatim nosim nepadnouci podprsenky… vsechny mi odstavaji. Jednu mam padnouci trojuhelnickovou z HM, dela i pekny delolt, ale prsa splacne, coz take nechci, tj. nenosim. Brala bych mirne vycpanou pushup, ktera neodstava, ale nedari se najit.

anavi13
Závislačka 4001 příspěvků 13.06.19 07:48

@Ewiczka já v Triumfu nesehnala ani na velká. Skvělá je Triola, ale na malé prsa úplně nevím. Já mám teď sice 80J, ale nahoře taky mám povisla, zatím ne tolik, pač kojím. Ono to chce mít fakt správný obvod a košíček. No a pak střih podprsenky, já taky nosím jen jeden jediný jinak prsa ztrácím a mám je u pupku.

Jutta
Povídálka 24 příspěvků 13.06.19 11:08

Mam po detech miniprsa a nosim 65C strih bardot, nikde nic neodstava. Sehnala jsem padnouci na Astratexu, tak zkus tam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 13:10

A opravdu někdo neví o PĚKNÉ, pokud možno „malé-úzké“ podprsence? 8o Mám ten samý problém jako zakladatelka, možná jsou moje prsa trošku větší než 0-1, ale není mi ani 30, nedokážu si představit, že už bych měla navždycky nosit nějaké sportovní topy nebo prapodivné obrovské podprsenky, nikoho neurážím, ale osobně se mi to vůbec nelíbí. :? Nechci, aby zabrala 3/4 hrudníku nebo měla široká ramínka, kór v létě. :roll:

anavi13
Závislačka 4001 příspěvků 13.06.19 13:47

Zajděte si do prodejny se spodním prádlem, tam vás změří a vyberou vhodnou velikost a jistě najdete hezkou podprsenku, jen je asi třeba do ní investovat. Ono problémy vždy dělá hlavně špatně zvolená velikost obvodu a košíčku. Každá jsme jiná, máme jiná prsa chce to zkoušet. Já taky nosím pěkné podprsenky a to mám obr velikost. Akorát mě třeba jedná podprsenka vyjde na 1500.

Ewiczka
Kecalka 446 příspěvků 13.06.19 15:20
@Anonymní píše:
A opravdu někdo neví o PĚKNÉ, pokud možno „malé-úzké“ podprsence? 8o Mám ten samý problém jako zakladatelka, možná jsou moje prsa trošku větší než 0-1, ale není mi ani 30, nedokážu si představit, že už bych měla navždycky nosit nějaké sportovní topy nebo prapodivné obrovské podprsenky, nikoho neurážím, ale osobně se mi to vůbec nelíbí. :? Nechci, aby zabrala 3/4 hrudníku nebo měla široká ramínka, kór v létě. :roll:

Zkus se podívat na tu podprsenku Flirt z Lindexu, co jsem dávala výše, to taky není ono?

Váš příspěvek
Reklama