Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Taky ted kynu jako prasatko za poslednich par mesicu 4kg a nejde to dolu ba naopak. A ted mam dostat MS takze to jde zase nahoru ![]()
Neni tu někdo, kdo se vyzná ve stravě a hubnuti? Snažím se zhubnout, kojim, jsem rok po porodu. Za měsíc a půl se mi pracně podařilo zhubnout 3kg. Jenže teď v podstatě za 4 dny jsem je všechny nabrala zpět?? A ro mám pocit, že jin pořad stejně.. Vvera jsem se pro zajímavost vážila i večer.. dnes ráno se zvazim a mám skoro o kilo víc, i když jsem v noci samozřejmě nic nejedla ani nepila☹️ MS dostat nemám, jsem zhruba 10 dni po..
můžete mi to někdo objasnit? Uprimne jsem dost demotivovana, když mi to dalo takové práce…
@Anonymní píše: Více
odborník na stravu nejsem, ale kolísání váhy během dne (nebo cyklu) je normální. Určitě si nepřibrala kilo přes noc, to je prostě jen voda/moč/plná střeva. Abys mohla srovnávat, je potřeba se vážit ve stejnou dobu, třeba ráno po probuzení. A důležitější jsou spíš centimetry.
@Anonymní píše: Více
Jsi na to moc upnutá. Jak to myslíš, že ti to dalo tolik práce? Kolísání váhy je normální. Váhu šoupni někam do kouta, nevaž se. Vyndej metr, a občas se změř.
@arinecka píše: Více
Myslím to tak, ze mesic a půl běhání, vařím si jídlo zvlášť, vše si vážím, což s malým ditetem je celkem náročné vše na organizaci. A pak ty tři kila (podle váhy) naberu zpět za 4 dny
tak mě to trosku nastvalo.. ale je fakt ze jsem na to trosku víc upnuta, to mas pravdu
@Anonymní píše: Více
Kilo sem, kilo tam je úplně normalni. Nelez na váhu několikrát za den, to člověka demotivuje.