Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Mám Nokii a vždycky jsem měla (momentálně C7),ale jak tu bylo řečeno. Momentálně jsou to nejhorší telefony na trhu. Nejen že zaostávají s technologií,ale jsou i dost poruchové.
V předchozím příspěvku vypsané typy Samsungu a HTC, s tím velice souhlasím.
Takový |Samsung Galaxy S II, to je bomba.
ahoj vzhledově se mi moc líbí nokie, ale bohužel mají zastaralý symbian. Už se pro něj nedělá moc aplikací.
Mám samsung gio. Jsem s ním spokojená. Nebyl moc drahý, je rychlý, dobře ovladatelný. Už mi párkrát spadnul na dlaždičky a pořád funguje
![]()
Baterka vydrží den když hodně používám wifi. Když jsem byla na dovolený kde nebylo připojení k netu vydržel bez problémů 3 dny. Teď už má většina telefonů nabíjení přes mini usb tak není problém si ji od někoho půjčit když si ji zapomeneš.
ahoj vzhledově se mi moc líbí nokie, ale bohužel mají zastaralý symbian. Už se pro něj nedělá moc aplikací.
Mám samsung gio. Jsem s ním spokojená. Nebyl moc drahý, je rychlý, dobře ovladatelný. Už mi párkrát spadnul na dlaždičky a pořád funguje
![]()
Baterka vydrží den když hodně používám wifi. Když jsem byla na dovolený kde nebylo připojení k netu vydržel bez problémů 3 dny. Teď už má většina telefonů nabíjení přes mini usb tak není problém si ji od někoho půjčit když si ji zapomeneš.
Všem moc děkuji…v sobotu se jedeme na nějaký podívat,tak se uvidí co si přivezu domů ![]()
Ja mam nokii 100,jsem s ní spokojena, ale včera jsem si dala upomínku a když ji vypnu, jen se posune, nejde vypnout uplně, už jsem zkusila všechna tlačítka, zvoní pořád. Ani v navodu to neni.
Ahoj lidi chci se zeptat zda ma nekdo zkusenosti s koupi pouziteho mobilniho telefonu. Odesel mi telefon a potrebuju akutne novi. Uvazovala jsem o koupi pouziteho potrebuju aby mi vydrzel minimalne 2roky nez si budu moct dovolit koupit novej ma nekdo zkusenost?
@Anonymní píše:
Ahoj lidi chci se zeptat zda ma nekdo zkusenosti s koupi pouziteho mobilniho telefonu. Odesel mi telefon a potrebuju akutne novi. Uvazovala jsem o koupi pouziteho potrebuju aby mi vydrzel minimalne 2roky nez si budu moct dovolit koupit novej ma nekdo zkusenost?
Tak hlavně nekupuj na blind na netu. Koupila bych použitý ale jedině ještě se zárukou.
Ahoj, já si ted koupila Sony Xperii E4 a jsem max spokojená, stála mě 2990 a vybavením je naprosto super ![]()