Poradte -recept na drink

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
liky
Echt Kelišová 9369 příspěvků 19.08.10 09:10
Poradte -recept na drink

ahoj, po dlouhe dobe chystame velkou party a protoze nejsem moc velky znalec alkoholu a zejmena drinku/ci michanych napoju, koktejlu nebo jak to nazvat :oops: / prosim vas o radu… Chci kazdemu prichozimu na uvitanou strcit do ruky nejaky michany drink a nevim co a jak…mate nejaky oblibeny? Aby chutnal zenam i muzum/tzn.asi trosku sladky a s hodne alkoholem :lol: / a aby nebyl moc slozity na pripravu… diky…
P.S. ziji v UK, takze nemohu pouzit jako surovinu typicky ceske jako napr.becherovka, fernet…

Reakce:
lenka123
Závislačka 3999 příspěvků 19.08.10 10:42

Noo, já dělám ráda míchané nápoje ještě s pomocí sirupů, používám značku Monin. Ono je to pak hezky barevné ;) Myslím, že chlapům by určitě chutnalo 4cl vodky, 15cl tonic a 2cl curacao sirup monin (snad kdyby se to nahradilo normálním curacaem, tak by to nemělo vadit, i když ten sirup je právě takový slaďoučký). Nebo co je taky dobré: 4cl vodka, 12cl pomerančový džus, 2cl grenadina sirup. Když se dá do sklenice vodka s džusem a ledem a pak se opatrně přes ten led nalije ten sirup, udělá to i hezkou barvu. Tak nevím, jestli jsem Ti pomohla :think:

http://www.monin.cz/

Macinka82
Kelišová 5436 příspěvků 19.08.10 11:30

Ahoj.
Já dělám daiguiry :) Mám mixer,takový ten na coctaily. Do toho naházím:
LED
BÁLÝ RUM
CUKROVÝ SIRUP (bud se koupi,nebo povaris cukr s vodou)
CITRONOVOU ŠŤÁVU, nebo OVOCE (jahody,boruv­ky,maliny..) podle toho jaké chcete daiguiry mít. Led se umixuje do takove ledove pěny a je to moc dobré.Jo a v poměru PŘIMĚŘENĚ :wink:

Nebo šampaňské se sorbetem (zrzlina sorbet různé příchutě) to je spíš holčičí pití, teda.

Nebo: VODKA,SEKT,MANGOVÝ DŽUS - pokud to chceš jako bowle,tak kousky zraleho manga nalozit do vodky :)

Nebo prostě jen Cuba Libre.

Tady je faj stránka http://www.michanenapoje.cz/index.php?….

liky
Echt Kelišová 9369 příspěvků 19.08.10 11:56

holky diky…zkusim se podivat v obchode po tech sirupech a tak… budu zitra zkouset nanecisto… :lol:

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 19.08.10 13:08

Vodka se Semtexem+do toho kousek pomeranče, či citrónu. Takovej uvítací drink:-) Jinak třeba Kokteil z Malibu: 4cl Malibu+ 8cl ananasového džusu+4cl brusinkového džusu.

JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 20.08.10 13:21

A co taková Piňa coláda? To je ale spíše pro dámy.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >