Povislá kůže po porodu

9570
18.7.13 09:53

Povislá kůže

Ahoj holky, nemáte některá radu, jak alespoň trochu zpevnit povislou kůži? Od porodu jsem dala 12kg dolu a kolem hýždí/stehnech a na rukách se trochu „krabatí“. Není to moc, tedy si myslím, že by to nějak trochu mohlo jít. Vypadá to cca jako když si prsty stáhnete kůži k sobě a udělá to trochu tenké vrásky..Není to žádná hrůza, ale mohlo by být lépe :) nemáte zkušenost s nějakou masáží, krémy? Stále se snažím hubnout (ještě alespoň 5kg bych chtěla dát dolu) a i cvičím, tak snad i tím se to trochu zlepší, ale nějakou nápomoc by to ještě chtělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6235
18.7.13 09:59

@jowana určitě pokožku hydratuj zvenčí (krémů je přehršle, já např. používám ATOderm od Bidermy, ale ten je prostě jen na vyživení a zvlhčení pokožky), ale i zevnitř. To je fakt moc důležité, aby kůže byla elastická. Pij hodně vody nebo silně naředěných džusů a používej kvalitní oleje (z olivového oleje v salátu nepřibereš, naopak se ti zlepší vlasy, nehty, pleť v obličeji a na těle, ale chvíli to potrvá - dvě lžíce denně). Většinou se ženy soustředí na to, čím tělo namazat zvenčí, ale opomíjejí, že nejdůležitější je správně hydratovaná a vyživená pokožka zevnitř :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
18.7.13 10:01

Mě se takto krabatilo břicho po třetím porodu, celkem hodně, stačilo mazat čímkoliv, co mi přišlo pod ruku (olejíčky, krémy, když jsem mazala něčím děti atd), ale zkrátka mazat a mazat. Ještě pořád to není dokonalý, ale je to o hodně moc lepší. Předražené zaručeně zpevňovací mléka a krémy považuju za zbytečné, myslím, že fíglnení ani tak ve složení jako v pravidelnosti mazání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6235
18.7.13 10:07
@Gladys píše:
Předražené zaručeně zpevňovací mléka a krémy považuju za zbytečné, myslím, že fíglnení ani tak ve složení jako v pravidelnosti mazání
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2969
18.7.13 10:19

@Any83 Jakože denně jíst 2 lžičky oliváče? Taky bych potřebovala opravit kůži, vlasy a nehty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9570
18.7.13 10:33

@Any83 stravu si hlídám, jím pestře, oleje používám a střídám (olivový, sezamový, dýňový, rybí tuk..), jím různá semínka, hodně zeleniny, ovoce, různá masa a všemožné přílohy (rýže, jáhly, kroupy, pohanku, různé luštěniny atd.) Prostě pestře a zdravě, tedy ze vnitř vyživená budu, ale chtělo by to i z venčí :) piju také dost, 3l denně mi nedělá problém, v teplech i o něco víc.

@Gladys píše:
myslím, že fíglnení ani tak ve složení jako v pravidelnosti mazání

Děkuju, tak něco koupím a uvidíme. Mažeš normálně rukou nebo máš i nějakou masážní rukavici/nástroj :lol:? Jestli větší prokrvení by nemělo lepší efekt..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
18.7.13 10:41
@jowana píše:
Děkuju, tak něco koupím a uvidíme. Mažeš normálně rukou nebo máš i nějakou masážní rukavici/nástroj :lol:? Jestli větší prokrvení by nemělo lepší efekt..
Často o sebe otírám ruku jak mažu děti :mrgreen: Ne, rukavici nemám, jen to na sebe napatlám a jdu :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama