Pozitivní OT - doktorka si ovulací není jistá

18
22.11.23 11:26

Pozitivní OT - doktorka si ovulací není jistá

Ahoj holky, ráda bych se zeptala na váš názor - minulý týden ve středu 15.11. jsem byla na UTZ, doktorka viděla folikul na levé straně cca 13,5 mm. Předevčírem jsem měla pozitivní ovulační test a dle pocitů mohla ovulace proběhnout včera odpoledne/v noci. Na dnešním ultrazvuku 22.11. sice krásná sliznice, ale doktorka neviděla ani žádný dominantní folikul, ani volnou tekutinu ani žluté tělísko a pokud ovulace proběhla, tak spíš na pravé straně. Má otázka zní, je možné, že ovulace proběhla a z utz to ještě nemohla poznat (bylo brzo) nebo mi prostě vychází pozitivní testy, ale ovulace neprobíhá? 8o

Děkuju za přečtení slohu i vaše názory :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2176
22.11.23 12:38

Pozitivní ovulační test neznamená automaticky i to, že ovulace skutečně proběhne. pozitivní ovulační test = zvýšení hladiny LH, díky kterému by měl prasknout folikul… měl by, ale nemusí
každopádně je divné, že na utz neviděla doktorka nic, možná má horší utz a kvůli němu neviděla to žluté tělísko nebo zborcený folikul, nebo cokoliv :nevim:, je to divný

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18
22.11.23 13:29

@bejuna29 jo já vím, že pozitivní ot neznamená, že folikul praskne, ale tím pádem by tam měla nějaký dominantní vidět ne? 😊

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2176
22.11.23 13:45

@zuhero no, nebo jsem už slyšela, že někomu ten folikul jakoby zanikl…ale to by asi taky na utz měl vidět…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová