Pozitivní test chvilku po ovulaci

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lilian.white
Závislačka 2518 příspěvků 22.07.18 20:53
Pozitivní test chvilku po ovulaci

Hezky večer, asi čtyři dny mě poboliva podbrisek. Myslela jsem ze ovulace, pak ze tekutina po prasklém vajíčku. Podle bt jsem si myslela ovu 16.7 nebo 19.7. Vkládám graf, dnešní těhotenské. Ty negativní ovu testy jsem dělala jiné než jindy. Ty které dělám jsou ty pozitivní v grafu.

Kdy podle vás byla ovulace? Je pravděpodobné ze je to tehu? Takhle brzo na testu? Nebo spis cysta? Děkuji.

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 22.07.18 21:40

Odpověď máš přeci tady :jazyk:

https://m.womenzone.cz/…cysta-211433

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 22.07.18 21:44

@novakova.t :mrgreen: kriminálka emimino hadr
Ne hele 6 dní po ovu je na hcg fakt hodně brzo. Může to být i cysta, může to reagovat na LH hormon… Může to být falešné (ty z krve prý bývají)
Ale to neznamená, že těhotná být nemůžeš… Jen na ty testy je opravdu hodně hodně brzo. Tak ať to vyjde :palec:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 22.07.18 21:46

A na tom klasickém testu vidím akorát rysku… :nevim:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 22.07.18 21:48
@Kamkam píše:
@novakova.t :mrgreen: kriminálka emimino hadr
Ne hele 6 dní po ovu je na hcg fakt hodně brzo. Může to být i cysta, může to reagovat na LH hormon… Může to být falešné (ty z krve prý bývají)
Ale to neznamená, že těhotná být nemůžeš… Jen na ty testy je opravdu hodně hodně brzo. Tak ať to vyjde :palec:
Že jo :mrgreen: náhoda…koukala jsem i na jiný web. Dle mě taky negativní. Rozhodně je brzo testovat se

Lilian.white
Závislačka 2518 příspěvků 22.07.18 21:50
@novakova.t píše:
Odpověď máš přeci tady :jazyk:https://m.womenzone.cz/…cysta-211433

A co je ti po tom? :nevim: buď odpovidej k tématu nebo ignoruj? ;)

Nikolka01
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 22:05

A kde je ten pozitivní test? Já teda pozitivní nevidím žádny.
Jinak test může takhle reagovat i na ovulaci.

Lilian.white
Závislačka 2518 příspěvků 22.07.18 22:06
@Nikolka01 píše:
A kde je ten pozitivní test? Já teda pozitivní nevidím žádny.
Jinak test může takhle reagovat i na ovulaci.

Na živo jde vidět bez hledání. A po ovulaci už jsem OT byl negativní už pak.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 22.07.18 22:07
@Lilian.white píše:
A co je ti po tom? :nevim: buď odpovidej k tématu nebo ignoruj? ;)

Vždyť odpovídám že nic tam není videt :roll:

Nikolka01
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 22:11

@Lilian.white tak budto je falešný, nebo ovulace musela být alespoň o 5 dní dřív.. :nevim:
Každopádně ani pozitivní ovulační test nezaručí ovulaci. Takže nezbývá než pocakt pár dní a zopakovat

Lilian.white
Závislačka 2518 příspěvků 22.07.18 22:12
@Nikolka01 píše:
@Lilian.white tak budto je falešný, nebo ovulace musela být alespoň o 5 dní dřív.. :nevim:
Každopádně ani pozitivní ovulační test nezaručí ovulaci. Takže nezbývá než pocakt pár dní a zopakovat

Jj ty krevní prý bývají dost často falešný :? No uvidím jestli to bude sílit. Dekuju

Nikolka01
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 22:14

@Lilian.white není za co. Držím palce ať sílí

Lilian.white
Závislačka 2518 příspěvků 22.07.18 22:15
@Nikolka01 píše:
@Lilian.white není za co. Držím palce ať sílí

Ještě tady

B.Bee
Povídálka 13 příspěvků 22.07.18 22:32

Muzu se prosim zeptat,na co je takhle brzke testovani? Chapu ,ze po miminku asi moc touzite ,ale tohle pozorovani a “vykoulavani carek” Vam na klidu moc neprida ,spis je to pro Vas stres , ktery muze byt klidne pricinou proc se nedari ;) Taky jsem byla skoro silena s ovulacnimy testy a skoro i pred terminem menstruace jsem testovala .. Pak jsme se na to vyprdli a o zadnych plodnych dnech jsem si zaznam nevedla a otehotnela jsem takrka hned :-)
Jinak k Vasi otazce : je mozne ,ze jste tehotna ,ale takhle brzo po ovulaci to je opravdu na vestce :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >