Reklama

Pozitivní test chvilku po ovulaci

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lilian.white
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 22.07.18 20:53
Pozitivní test chvilku po ovulaci

Hezky večer, asi čtyři dny mě poboliva podbrisek. Myslela jsem ze ovulace, pak ze tekutina po prasklém vajíčku. Podle bt jsem si myslela ovu 16.7 nebo 19.7. Vkládám graf, dnešní těhotenské. Ty negativní ovu testy jsem dělala jiné než jindy. Ty které dělám jsou ty pozitivní v grafu.

Kdy podle vás byla ovulace? Je pravděpodobné ze je to tehu? Takhle brzo na testu? Nebo spis cysta? Děkuji.

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3327 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 21:40

Odpověď máš přeci tady :jazyk:

https://m.womenzone.cz/…cysta-211433

Kamkam
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 22.07.18 21:44

@novakova.t :mrgreen: kriminálka emimino hadr
Ne hele 6 dní po ovu je na hcg fakt hodně brzo. Může to být i cysta, může to reagovat na LH hormon… Může to být falešné (ty z krve prý bývají)
Ale to neznamená, že těhotná být nemůžeš… Jen na ty testy je opravdu hodně hodně brzo. Tak ať to vyjde :palec:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 22.07.18 21:46

A na tom klasickém testu vidím akorát rysku… :nevim:

lampicka11
Závislačka 3327 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 21:48
@Kamkam píše:
@novakova.t :mrgreen: kriminálka emimino hadr
Ne hele 6 dní po ovu je na hcg fakt hodně brzo. Může to být i cysta, může to reagovat na LH hormon… Může to být falešné (ty z krve prý bývají)
Ale to neznamená, že těhotná být nemůžeš… Jen na ty testy je opravdu hodně hodně brzo. Tak ať to vyjde :palec:
Že jo :mrgreen: náhoda…koukala jsem i na jiný web. Dle mě taky negativní. Rozhodně je brzo testovat se

Lilian.white
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 22.07.18 21:50
@novakova.t píše:
Odpověď máš přeci tady :jazyk:https://m.womenzone.cz/…cysta-211433

A co je ti po tom? :nevim: buď odpovidej k tématu nebo ignoruj? ;)

Nikolka01
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 22:05

A kde je ten pozitivní test? Já teda pozitivní nevidím žádny.
Jinak test může takhle reagovat i na ovulaci.

Lilian.white
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 22.07.18 22:06
@Nikolka01 píše:
A kde je ten pozitivní test? Já teda pozitivní nevidím žádny.
Jinak test může takhle reagovat i na ovulaci.

Na živo jde vidět bez hledání. A po ovulaci už jsem OT byl negativní už pak.

lampicka11
Závislačka 3327 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 22:07
@Lilian.white píše:
A co je ti po tom? :nevim: buď odpovidej k tématu nebo ignoruj? ;)

Vždyť odpovídám že nic tam není videt :roll:

Nikolka01
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 22:11

@Lilian.white tak budto je falešný, nebo ovulace musela být alespoň o 5 dní dřív.. :nevim:
Každopádně ani pozitivní ovulační test nezaručí ovulaci. Takže nezbývá než pocakt pár dní a zopakovat

Lilian.white
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 22.07.18 22:12
@Nikolka01 píše:
@Lilian.white tak budto je falešný, nebo ovulace musela být alespoň o 5 dní dřív.. :nevim:
Každopádně ani pozitivní ovulační test nezaručí ovulaci. Takže nezbývá než pocakt pár dní a zopakovat

Jj ty krevní prý bývají dost často falešný :? No uvidím jestli to bude sílit. Dekuju

Nikolka01
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 22:14

@Lilian.white není za co. Držím palce ať sílí

Lilian.white
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 22.07.18 22:15
@Nikolka01 píše:
@Lilian.white není za co. Držím palce ať sílí

Ještě tady

B.Bee
Nováček 4 příspěvky 22.07.18 22:32

Muzu se prosim zeptat,na co je takhle brzke testovani? Chapu ,ze po miminku asi moc touzite ,ale tohle pozorovani a “vykoulavani carek” Vam na klidu moc neprida ,spis je to pro Vas stres , ktery muze byt klidne pricinou proc se nedari ;) Taky jsem byla skoro silena s ovulacnimy testy a skoro i pred terminem menstruace jsem testovala .. Pak jsme se na to vyprdli a o zadnych plodnych dnech jsem si zaznam nevedla a otehotnela jsem takrka hned :-)
Jinak k Vasi otazce : je mozne ,ze jste tehotna ,ale takhle brzo po ovulaci to je opravdu na vestce :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama