Pozitivní test - pak přišla menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anoli24
Nováček 2 příspěvky 15.05.19 21:55
Pozitivní test pak přišla menstruacr

Hezký večer ???? dělala jsem si test v den kdy měla přijít menstruace. Byl pozitivní… 3 pozitivní testy ty co se pocura ji z Maxe… ale v den kdy jsem dělala třetí test přišla menstruace. V průběhu menstruace což bylo včera jsem si ráno udělala ještě test ten co se namaci ale už tam čárka druhá carka nebyla. Takže to je asi ztracené že?

Reakce:
Sashie
Ukecaná baba ;) 2251 příspěvků 15.05.19 22:00

S největší pravděpodobností ano. Proto se má testovat až po zpoždění. Pokud chceš mít jistotu, dojdi si jako samoplátce na krev.

Pocahonta
Kecalka 436 příspěvků 15.05.19 22:04

Myslím, že neuchytilo (zažila jsem přesně to samé).

Anoli24
Nováček 2 příspěvky 15.05.19 22:25

@Pocahonta a byla jste pak na gynekologii?? A zadarilo se vám potom?… A ta gynekologie zajímá mě z hlediska jakože odešlo vše?

Alex98
Nováček 1 příspěvek 15.05.19 22:30

Ano, párkrát se mi to stalo. :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 22:39

Stalo se mi to minulý měsíc. Obrečela jsem to, snažili jsme se rok a mám jen jeden vejcovod kvůli chybě lékařů. ALE, tenhle měsíc se to povedlo znovu a už mam zpoždění 6 dní a testy jasne pozitivní. Ovulovala jsem 2 mesice po sobe ze stejného vaječníku. Doktorka mi říkala, ze je pohnojeno, at zkoušíme dal a opravdu…podarilo se (ťuk ťuk ťuk). Držím Vam palce, ať to vyjde další měsíc! :kytka:

Pocahonta
Kecalka 436 příspěvků 16.05.19 07:42
@Anoli24 píše:
@Pocahonta a byla jste pak na gynekologii?? A zadarilo se vám potom?… A ta gynekologie zajímá mě z hlediska jakože odešlo vše?

Tak já už jsem měla dvě děti a se třetím se zrovna moc nepočítalo, takže pro mě to byl docela šok, když jsem uviděla pozitivní těhotenský test. Když jsem začala krvácet (bylo to 3. den po vynechání MS), tak jsem šla na gyndu, vyšetřil mě (na UZ nebylo nic vidět) a odebral vzorek krve kvůli přítomnosti Hcg, hned ten den jsem volala o výsledky a bylo to negativní. Ten večer jsem si ještě udělala TT a byl sněhobílý. Říkal, že jsem těhotná nebyla, že se mi jen zpozdila MS (sedělo to). Ale já vím, že jsem těhotná byla (ještě před tím, než jsem si dělala první TT, tak jsem měla příznaky stejné, jako když jsem čekala před tím děti a teď jsem s těhotenstvím nepočítala).
Pokud Vám teď vyšel negativní test, tak si myslím, že to všechno odešlo a kontrola na gyndě ani není nutná… Jsem teď poučená, pokud bych si ještě měla dělat TT, tak si ho udělám tak týden po vynechání MS, abych nebyla zklamaná.

Váš příspěvek
Reklama