Pozvání na drink

25.5.21 16:12

Pozvání na drink

Ahojky zkušené maminy. Koho jiného se zeptat než vás? :)

Jeden muž mě pozval na drink a pokec. Pozval mě osobně z očí do očí, je to můj zákazník.

Nikdy jsem žádné takové pozvání od chlapa nedostala, mě jen zajímá váš názor, co má takový chlápek za lubem? Shodou okolností to je kamarád mé kolegyně.

Mám to brát jako rande, nebo jen přátelské posezení? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1431
25.5.21 16:21

Tak to uvidíš až tam půjdeš, jestli máš zájem? Dopředu ti to nikdo neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16059
25.5.21 16:22

@Beyourself18 Asi se mu libis :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.21 16:24

@Jolka86
To je mi jasné, jen, co se týče balení a takových věcí, tak já v tom jsem úplně mimo :D Takže se ptám zkušenějších, jestli někdo zažil :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.21 16:24

@cecetka
kéžby, je zatraceně sexy :P :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
25.5.21 16:25
@Beyourself18 píše:
@Jolka86
To je mi jasné, jen, co se týče balení a takových věcí, tak já v tom jsem úplně mimo :D Takže se ptám zkušenějších, jestli někdo zažil :D

Líbíš se mu, chce tě poznat, máš i ty zájem jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22583
25.5.21 16:29

Hele brala bych to jako přátelské setkání, nedělala si velká očekávání, abys pak nebyla zklamaná. Nicméně, pokud se in zamlouvá tobě a ty jemu (to nejspíš vyjde najevo během te schůzky), tak muze přátelské posezení přerůst v rande :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.21 16:31

@Jolka86
Fajn a ještě se zeptám jinak…i v případě, kdy on je sportovní typ, komunikativní, hezký a já obyč baculka, nijak zvlášť mluvná, prostě normální?
Nevím no, asi mám předsudky v tom, že hubený chlap a silnější holka přece nejde k sobě.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.21 16:33

@Kriss Tina
Já jsem v takových věcech opatrná, takže určitě si naděje nedělám. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22583
25.5.21 16:35
@Beyourself18 píše:
@Jolka86
Fajn a ještě se zeptám jinak…i v případě, kdy on je sportovní typ, komunikativní, hezký a já obyč baculka, nijak zvlášť mluvná, prostě normální?
Nevím no, asi mám předsudky v tom, že hubený chlap a silnější holka přece nejde k sobě.. :nevim:

Hele vzhled bych neřešila, je spousta kluků co sou vytrenovany a maj k sobě baculky :D jde spis o to jaká jsi. Hlavně se nestyd a nesed tam úplně zticha, na to už sem parkrat dojela :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
25.5.21 16:37
@Beyourself18 píše:
@Jolka86
Nevím no, asi mám předsudky v tom, že hubený chlap a silnější holka přece nejde k sobě.. :nevim:

Tak se mu líbí baculky, na tom není nic divného, těchto párů znám několik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.21 16:38

@Kriss Tina
Ach to trapné ticho :D ale věřím, že to on by ticho nebyl. Ten je výřečný i ty 3 minuty v tom obchodě ( jsem prodavačka ). Popřeje dobré ráno, a spustí..:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1782
25.5.21 16:39
@Beyourself18 píše:
Ahojky zkušené maminy. Koho jiného se zeptat než vás? :)

Jeden muž mě pozval na drink a pokec. Pozval mě osobně z očí do očí, je to můj zákazník.

Nikdy jsem žádné takové pozvání od chlapa nedostala, mě jen zajímá váš názor, co má takový chlápek za lubem? Shodou okolností to je kamarád mé kolegyně.

Mám to brát jako rande, nebo jen přátelské posezení? :zed:

Jestli máš chut´jít (s ním) na drink, tak jdi a uvidíš. Bude jen to, co mu dovolíš. Těžko říci, co se mu honí hlavou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22583
25.5.21 16:41

@Beyourself18 no nespolehej na to, ze celou konverzaci obstara sam, znám hodně ukecanych chlapů, ale po chvíli je ten monolog taky přestane bavit :D jestli to je kamarád kolegyně, tak se ji můžeš poptat, co má rad a připravit si nějaká témata předem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14453
25.5.21 16:41

Záleží, brala bych to jako přátelské setkání, byla bych sama sebou a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat