Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Elnc píše:
Nedávno se to tady řešilo - je to normální stav. Po pár pracích cyklech bude smrad pryč.
Pred lety se mi u nove pracky pripekl vrch (horni plneni). V servisu rikali, ze takovou zavadu jeste nemeli. Taky pekny smradek
Před 10 dny jsme koupili novou pračku a taky smrad, ale za 2 dny v pohodě.
Já vám všem děkuji za komentáře.
Par krát jsem vyprala a smrad je fuč.
![]()
@marrynka tak to je fajn
ono u nových spotřebičů poslední dobou vůbec neví jestli to smrdí novotou nebo požárem ![]()
Technologie sice šla hrozně vpřed ale z kvalitou a životností to jde opačným směrem ![]()
Mě smrdí už 2 roky nová pračka když peru na 90. ![]()
Prostě cítím plasr. Proto na 90 peru minimálně. ![]()
Joooo Gorenje. Ona má furt nějaký problém.
Nejoblíbenějších hláška je furt F10. ![]()
Sice je diskuze stará, ale třeba někdy někdo bude řešit ![]()