Pračka páchne jako spálený plast

Napsat příspěvek
Velikost písma:
65441
6.12.22 05:48
@Elnc píše:
Nedávno se to tady řešilo - je to normální stav. Po pár pracích cyklech bude smrad pryč.

Pred lety se mi u nove pracky pripekl vrch (horni plneni). V servisu rikali, ze takovou zavadu jeste nemeli. Taky pekny smradek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
199
6.12.22 07:27
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5936
6.12.22 07:35

Před 10 dny jsme koupili novou pračku a taky smrad, ale za 2 dny v pohodě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
298
30.12.22 20:59

Já vám všem děkuji za komentáře.
Par krát jsem vyprala a smrad je fuč.
:srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3598
30.12.22 21:16

@marrynka tak to je fajn ;) ono u nových spotřebičů poslední dobou vůbec neví jestli to smrdí novotou nebo požárem :lol:
Technologie sice šla hrozně vpřed ale z kvalitou a životností to jde opačným směrem :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2200
11.4.23 03:47

Mě smrdí už 2 roky nová pračka když peru na 90. :nevim:
Prostě cítím plasr. Proto na 90 peru minimálně. :pankac:
Joooo Gorenje. Ona má furt nějaký problém. :mrgreen: Nejoblíbenějších hláška je furt F10. :mrgreen:
Sice je diskuze stará, ale třeba někdy někdo bude řešit :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák