Praha Kunratice, Ikem, Krčák, nějaké maminky na pokec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Agiba
Kecalka 347 příspěvků 1 inzerát 03.10.14 14:38
Praha Kunratice, Ikem, Krčák

Nejake maminky na kocarkovani ci pokec??

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
helcisek
Kecalka 327 příspěvků 27.10.14 22:35

@Agiba Jasněěě! :-) Krčák je super na kočárkování! :-)

Agiba
Kecalka 347 příspěvků 1 inzerát 29.10.14 11:53

Koukam, ze jste zakladala i podobne tema :) a ze mate holcicku narozenou den pred nami ;) u apolinare jste naaaahodou nerodila? ;)

helcisek
Kecalka 327 příspěvků 29.10.14 16:15

Tak to je supeer! Krcak je na kocarkovani jak delany! :-) No vidite, tak to muzeme probirat i vyvoj nasich mrnousu! :-) podobne tema jsem zakladala, ale nikdo se bohuzel nepridal :( A co mate Vy? Holcicku nebo klucika? Ja rodila v Krci :-) Tak kdy neco podniknem? :-)

Agiba
Kecalka 347 příspěvků 1 inzerát 29.10.14 16:27

Mame pro vas zenicha :)
Nam ted nejak nastalo spaci obdobi, pul dne prochrapeme :) tak vyrazi jen rano kluci sami, odpoledne travime pak v posteli, tohle pocasi si o to vylozene zada ;)
Ale neco vymyslet muzeme ;)
Aspon zjistim, do ceho v takove zime oblikat :) vecne se s muzem neshodneme, ja bych pridavala, on by ubiral :)

helcisek
Kecalka 327 příspěvků 29.10.14 16:45

@Agiba Jee,,ja bych taky brala spaci obdobi. Simca spi tak hodinu rano a 2 odpoledne a to musi byt v kocaru. Jinak chce pozornost a kdyz ji nema, tak zuri :-) Na delsi prochazky chodim odpoledne i v te zime, male je v kocarku teplo :-) Tesime se, jak pozname zenicha :-)

Agiba
Kecalka 347 příspěvků 1 inzerát 29.10.14 16:51

To s tou pozornosti to mame stejne ;) kolikrat se ani nemuzu dojit vycurat bez hlasityho komentare z loznice :)
A to spani sme meli podobne v „mladi“, ale zacala sem tak nejak prdet na poucky co bych jak bych a maleho sem uspavala v naruci, hodku po kojeni co zacal bejt unavenej sup na ruku a na gauc, k sobe mobil, jidlo, piti, ovladas a mela sem dve hodky klidu :) postupne sme to „vyladili“, nekdy je jen unava, ze staci jen prikrejt a dudlik a ani spat nemusi a pres poledne mi spi klidne i 4 hodiny a to u prsa :) kojim zasadne v leze, on u toho vzdy usinal, vsude mi radili budit, tak sem to prestala delat a bud se od prsa pusti sam a nebo ho odpojim a dam dudlik a spim s nim a nebo cucim do mobilu :) jen nesmim odejit :)

Agiba
Kecalka 347 příspěvků 1 inzerát 29.10.14 16:53

Po tom, co s nim takhle prochrapu pul dne, zacinam konecne chapat spojeni materska DOVOLENA :)

Agiba
Kecalka 347 příspěvků 1 inzerát 01.11.14 19:48

Jen tak naaaahodou, nedrandite po lese s ruzovym bugaboo kocarkem?? Tuhle maminku tu potkavam jako jedinou porad dokola ;)

helcisek
Kecalka 327 příspěvků 01.11.14 21:06

Nenee, my drandíme s fialovým :-) a někdy i s černo - bílým malým trhačem - yorkshire :-)

Agiba
Kecalka 347 příspěvků 1 inzerát 02.11.14 14:50

:) tak to se budu rozhlizet ;) my jezdime cernym Maxi Cosi a bez zviratka, sotva stiham krmit sebe :)

helcisek
Kecalka 327 příspěvků 03.11.14 15:23

A kudy jezdíš? A v kolik tak odpoledne chodíš? Když by ve středu nepršelo, tak bych vyrazila do Krčáku. Zítra už to mám nabité. A dnešní procházku v Krčáku jsem si dala ráno :-)

Agiba
Kecalka 347 příspěvků 1 inzerát 03.11.14 21:09

Ja jezdim podle prcka :) pokud byvas online, mohla bych napsat podle toho, jak mi po obede usne ;) a jezdim jak kdy, nekdy do kunratic a nekdy jen od zeleny louky k vaclavovi a zpet ;)

my dnes byli rano plavat, ten magic castle mi dnes prisel jeste uzasnejsi nez poprve ;) tak fakt doporucujem tu vyrivku ;)

helcisek
Kecalka 327 příspěvků 03.11.14 21:46

@Agiba Moc online nebývám, ale můžu si to na mobilu zapnout. My jsme o Kunraticích už přesvědčeni, ale půjdeme plavat až od února, jak začnou nové lekce. Prozatím ji budeme zvykat na hlubokou vodu u nás doma ve vaně :-)

Agiba
Kecalka 347 příspěvků 1 inzerát 03.11.14 21:52

:palec: akorat do virivky na nove lekce cekat nemusite ;) to se objednava po telefonu ad hoc podle toho, jak se vam to hodi ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >