Praskly folikul na ultrazvuku 7 dni po ovu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 20:27

Praskly folikul na ultrazvuku 7 dni po ovu?

Ahoj, dneska jsem byla v centru na prohlídce a dr. viděl praskly folikul. Je to vůbec možné, když jsem ovu měla před týdnem? Nějak jsem si to neuvedomila tam a teď mi to vrtá hlavou… mate zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
670
9.11.21 20:33

Podle ceho vis, ze byla ovu pred tydnem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 20:36

@PastikaJatrova pozitivní test před 8 dny a další den bolest. Poznám to na sobě. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
3065
9.11.21 20:39

Tak on poznal, ze je praskly, protoze ho tam proste nevidel? :think:…jakoze, logicky musel prasknout, kdyz tam pred tim byl a pak ne? Ale nevim, treba je to i nejak poznat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 20:42

@Melodie91 ne byla tam proste kulička v nějaké části a prý praskly folikul :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
670
9.11.21 22:14

No ja myslim, ze po tydnu uz by praskly folikul nemel bejt videt :think: ja na utz videla praskly folikul jen jednou a byla to zdeformovana kulicka. a mam dojem, ze mi tenkrat doktorka rikala, ze jsem ovulovala maximalne par hodin zpatky.

Podle ovulacnich testu usuzuju, ze se o mimco snazite, takze preju, aby z toho tehotenstvi nakonec bylo a pokud ne, tak si aspon overis, jestli ovu testy lzou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
10.11.21 07:15

Treba jsi mela dvojitou ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 07:17

@PastikaJatrova na netu toho moc není, ale někde jsem se docetla, ze praskly folikul se pak vyplavuje s ms :think: nikdy se mi tohle nestalo. Jo říkám si, kez by to vyslo :) Dam vědět za par dní jak to dopadlo :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 07:19

@Janča6 no to mi asi už nikdo neřekne :) ale případnou další ovu už jsem nijak necítila. Zeptám se priste na gynde :)

• Citovat
  • Nahlásit
670
10.11.21 08:49

Jako ta dvojita ovulace je strasne malo pravdepodobna. A jeste kdyby jsi zrovna ten cyklus byla na utz… to uz je podle me vetsi sance, ze bys 5× za sebou vyhrala ve sportce :mrgreen: ale urcite se ozvi, jak to dopadlo a nebo kdyz se nahodou budes doktora ptat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat