Přestala jsem se stýkat se sestrami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 14:43
Přestala jsem se stýkat se sestrami

Hezký den všem, předem se přiznám, že potřebují ulevit, vypovídat se a hlavně podpořit, že bude líp. Jak píšu v nadpisu, přestala jsem se stýkat se sestrami. S tou první již před třemi lety a tou druhou nedávno. Hrozně mě to bolí, je mi to líto a mrzí mě, že jsem zůstala sama. Ale ty důvody jsou velmi vážně a tímto krokem ochránil již svou rodinu. Je tu někdo, kdo učinil stejný krok? Jak vám je? Jak se tváří okolí?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

tininas
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 26.10.18 14:52
@Anonymní píše:
Hezký den všem, předem se přiznám, že potřebují ulevit, vypovídat se a hlavně podpořit, že bude líp. Jak píšu v nadpisu, přestala jsem se stýkat se sestrami. S tou první již před třemi lety a tou druhou nedávno. Hrozně mě to bolí, je mi to líto a mrzí mě, že jsem zůstala sama. Ale ty důvody jsou velmi vážně a tímto krokem ochránil již svou rodinu. Je tu někdo, kdo učinil stejný krok? Jak vám je? Jak se tváří okolí?

Ahoj.

Byl důvod vašeho „rozkmotření“ peníze nebo majetek?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 14:59
@tininas píše:
Ahoj.Byl důvod vašeho „rozkmotření“ peníze nebo majetek?

Ahoj majetek, kterého jsem se následně vzdala , abych měla „klid“ a velmi závažná pomluva. Zvažovala jsem i TO. Táhlo se to léta . ..

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 26.10.18 15:02

tak určitě nejsi sama..máš svou rodinu, manžela, děti?
a okolí? proč by to mělo vědět? moje okolí neví, jak často se vídám se svou rodinou, nebo myslíš širší příbuzenstvo, nebo jaké " okolí" ?
na okolí bych si neohlížela, je to tvůj život, a ostatním je do toho prd, :nevim: Mě osobně nezáleží co si myslí ostatní,

PaníBovaryová
Závislačka 4002 příspěvků 26.10.18 15:13

vzdálená příbuzná a dobře udělala!! Její sestře a matince byl majetek a prachy přednější, pěkně ji škubaly :poblion: řekla bych, že to s nimi táhla na můj vkus až moc dlouho :roll:

inkakřivák
Extra třída :D 13890 příspěvků 26.10.18 15:17

ještěže my máme v plánu všechen náš majetek v důchodu utratit. děcka nic nezdědí, tudíž se nepohádají a naopak si budou hezky notovat, jací byli rodiče grázli a všechno projedli, propili a projezdili. A budou hezky svorní.
U nás ani darování domu jedinému členu rodiny nevedlo k takovému rozkolu, bohudík.

tininas
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 26.10.18 15:20
@Anonymní píše:
Ahoj majetek, kterého jsem se následně vzdala , abych měla „klid“ a velmi závažná pomluva. Zvažovala jsem i TO. Táhlo se to léta . ..

Ahoj.

A ty dvě sestry spolu vychází?

Marcam
Kelišová 5067 příspěvků 26.10.18 15:27

Já vše sestře přenechala a nic jsem nechtěla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 15:27

@inkakřivák já své mamce vyhrožuju, že jestli na mě nechá cokoliv přepsat, okamžitě to daruji státu :mrgreen:

inkakřivák
Extra třída :D 13890 příspěvků 26.10.18 15:40
@Anonymní píše:
@inkakřivák já své mamce vyhrožuju, že jestli na mě nechá cokoliv přepsat, okamžitě to daruji státu :mrgreen:

To má tolik dluhů? :jazyk: ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 15:49
@tininas píše:
Ahoj.A ty dvě sestry spolu vychází?

Oblačno, zataženo…teď ano. Já se distancovala.

tininas
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 26.10.18 16:09
@Anonymní píše:
Oblačno, zataženo…teď ano. Já se distancovala.

Ahoj.

Třeba jsi ta spojnice mezi nimi. Vycházím z věty, kterou jsi napsala:

Hrozně mě to bolí, je mi to líto a mrzí mě, že jsem zůstala sama.

Rozhodně nepíšu, že jim budeš dávat peníze atd., ale že budeš ta, která si s nimi dokáže promluvit, např. na vycházce a poté si posedět na lavičce v parku :).

Krev není voda. :)

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 26.10.18 17:28
@inkakřivák píše:
ještěže my máme v plánu všechen náš majetek v důchodu utratit. děcka nic nezdědí, tudíž se nepohádají a naopak si budou hezky notovat, jací byli rodiče grázli a všechno projedli, propili a projezdili. A budou hezky svorní.
U nás ani darování domu jedinému členu rodiny nevedlo k takovému rozkolu, bohudík.
:D Společný nepřítel utužuje vztahy, dávná pravda.

Veveří
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 30.10.18 15:32

Majetek dělá v rodině jenom peklo. Když už dojde na nespravedlivé dělení, pokud to jenom trochu jde, je třeba se přes to přenést a zachránit vztahy. Žádný blbý barák za to nestojí. U nás s darováním domu přešla na strýce i péče o rodiče a nebyl to žádný med. 1000× litoval, že se na to nevykašlal, protože rodiče ho skoro umořili. Naštěstí se po letech se sestrou smířili a když pak tragicky umřel, měli vztahy urovnané a všechno vyříkané. To je nade všechno.

Procházející
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 04.11.18 14:13

Já jsem řešila něco podobného, a to prostě bolí… U nás si to sedlo, ale chtělo to pár let. To že jsi se rozhodla, že se se sestrami nebudeš bavit, je natolik závažné a bolestivé rozhodnutí, že tři roky jsou málo na to, aby si to „sedlo“. Je potřeba něco odžít získat jiné životní zkušenosti, aby člověk začal přehodnocovat. :srdce: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >