Přítel je totálně na mol - co dělat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
12975
16.7.17 11:17

@arinecka Protože je dospělý a svéprávný, jestli se dostane vlastní hloupostí a vinou do stavu, ve kterém se slušný člověk nacházet nemá, ať si pomůže sám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12975
16.7.17 11:20

@romik0013 Nemůžou.
A ze slušností to má společného hodně.
To, že je někdo abstinent, neznamená, že je slušný.
Ale to, že se někdo ožírá, znamená, že slušný není.
A může být jinak že všem ostatním zlatý svatý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
528
16.7.17 11:20

Ježišmarja :) S některými z vás bych tedy chtěla žít! „Slušný člověk“ prostě v životě nemůže šlápnout vedle. Opije se v hospodě, a šup, už je z něj nejhorší existence a bezdomovec, i kdyby předtím léta sekal latinu. Gratuluju k velkorysosti! A co se týče toho „dělat z chlapů nesvéprávné chudinky“, nejde tady o to, jestli je to chlap, nebo ženská, nebo kdo, jde o to, že když prostě doma někomu není dobře, tak mu přirozeně chci situaci ulehčit, protože ho mám ráda, a nebudu hned posuzovat, jestli se do situace dostal vlastní nebo čí vinou, a jestli si teda trochu šlechetnosti z mé strany zaslouží.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34053
16.7.17 11:26

@Sany80s No, to je opravdu velkorysé, není nad to když si partneři pomáhají…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5453
16.7.17 11:27

@Sany80s Tvůj chlap musí mít svatozář :mrgreen: :mrgreen:…Tebe bych nechtěla doma ani za zlatý prase :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34053
16.7.17 11:29

@Žena Vlk Přesně tak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34053
16.7.17 11:32
@Sany80s píše:
@romik0013 Nemůžou.
A ze slušností to má společného hodně.
To, že je někdo abstinent, neznamená, že je slušný.
Ale to, že se někdo ožírá, znamená, že slušný není.
A může být jinak že všem ostatním zlatý svatý.

Ty jo, tak to já i můj chlap jsme hodně neslušný oba, tuhle jsme si u sousedů při grilovačce všichni dali pořádně do nosu a ráno nám bylo bylbě všem. Takže vlastně i sousedi jsou pěkně neslušný :mrgreen: Nebuď tak upjatá, to není snad ani zdravý :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12975
16.7.17 11:32

@kamikaa To má.
Jsem si celkem vědoma, proč si mám vážit chlapa, co se neožírá, nekouří, doma funguje stejně jako já, v práci mu to jde a přitom má vlastní koníčky, člověk ho nemusí komandovat jako matka, aby se vůbec choval slušně.
Samé normální věci, které splňuje kdejaká ženská, ale minimum mužů.
Proč by to taky dělali, když je jim tolerováno chování jako naprosté spodině.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12975
16.7.17 11:33

@arinecka Já se dokážu uvolnit i bez alkoholu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
528
16.7.17 11:38

@Sany80s Asi se tady rozcházejí naše představy o tom, co je to spodina.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9180
16.7.17 11:39
@Sany80s píše:
@kamikaa To má.
Jsem si celkem vědoma, proč si mám vážit chlapa, co se neožírá, nekouří, doma funguje stejně jako já, v práci mu to jde a přitom má vlastní koníčky, člověk ho nemusí komandovat jako matka, aby se vůbec choval slušně.
Samé normální věci, které splňuje kdejaká ženská, ale minimum mužů.
Proč by to taky dělali, když je jim tolerováno chování jako naprosté spodině.

Muže závidím a souhlasím s tímto co jsi napsala.
U rozluky se svobodou je trochu pochopitelné, že to chlap přepískne, ale jinak bych takové „zlití“ skoro do bezvědomí netolerovala taky.
A abstinent nejsem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12975
16.7.17 11:39

@Žena Vlk Asi jo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12975
16.7.17 11:40

@amazon Já taky nejsem abstinent, ale neožrat se není žádná velká věda.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
325
16.7.17 11:41
@Sany80s píše:
@amazon Já taky nejsem abstinent, ale neožrat se není žádná velká věda.

Pro někoho to věda je, protože prostě nemá žádnou záklopku a nepozná tu hranici, kdy má přestat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9180
16.7.17 11:43
@Sany80s píše:
@amazon Já taky nejsem abstinent, ale neožrat se není žádná velká věda.

Tak manžel zpočátku tvrdil, že nemůžu vědět jak to v takové bandě chlapů funguje…že je jako těžké odmítnout a třeba odejít a blabla…ale časem zjistil, že se s dětmi fakt nevyspí z kocoviny a čím je starší tím to hůř zvládá a najednou to jde ;) Prostě odchází dřív, naplánuje si v kolik odejde a dodrží to

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová