Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@arinecka Protože je dospělý a svéprávný, jestli se dostane vlastní hloupostí a vinou do stavu, ve kterém se slušný člověk nacházet nemá, ať si pomůže sám.
@romik0013 Nemůžou.
A ze slušností to má společného hodně.
To, že je někdo abstinent, neznamená, že je slušný.
Ale to, že se někdo ožírá, znamená, že slušný není.
A může být jinak že všem ostatním zlatý svatý.
Ježišmarja
S některými z vás bych tedy chtěla žít! „Slušný člověk“ prostě v životě nemůže šlápnout vedle. Opije se v hospodě, a šup, už je z něj nejhorší existence a bezdomovec, i kdyby předtím léta sekal latinu. Gratuluju k velkorysosti! A co se týče toho „dělat z chlapů nesvéprávné chudinky“, nejde tady o to, jestli je to chlap, nebo ženská, nebo kdo, jde o to, že když prostě doma někomu není dobře, tak mu přirozeně chci situaci ulehčit, protože ho mám ráda, a nebudu hned posuzovat, jestli se do situace dostal vlastní nebo čí vinou, a jestli si teda trochu šlechetnosti z mé strany zaslouží.
@Sany80s No, to je opravdu velkorysé, není nad to když si partneři pomáhají…
@Sany80s Tvůj chlap musí mít svatozář
…Tebe bych nechtěla doma ani za zlatý prase ![]()
@Sany80s píše:
@romik0013 Nemůžou.
A ze slušností to má společného hodně.
To, že je někdo abstinent, neznamená, že je slušný.
Ale to, že se někdo ožírá, znamená, že slušný není.
A může být jinak že všem ostatním zlatý svatý.
Ty jo, tak to já i můj chlap jsme hodně neslušný oba, tuhle jsme si u sousedů při grilovačce všichni dali pořádně do nosu a ráno nám bylo bylbě všem. Takže vlastně i sousedi jsou pěkně neslušný
Nebuď tak upjatá, to není snad ani zdravý ![]()
@kamikaa To má.
Jsem si celkem vědoma, proč si mám vážit chlapa, co se neožírá, nekouří, doma funguje stejně jako já, v práci mu to jde a přitom má vlastní koníčky, člověk ho nemusí komandovat jako matka, aby se vůbec choval slušně.
Samé normální věci, které splňuje kdejaká ženská, ale minimum mužů.
Proč by to taky dělali, když je jim tolerováno chování jako naprosté spodině.
@Sany80s Asi se tady rozcházejí naše představy o tom, co je to spodina.
@Sany80s píše:
@kamikaa To má.
Jsem si celkem vědoma, proč si mám vážit chlapa, co se neožírá, nekouří, doma funguje stejně jako já, v práci mu to jde a přitom má vlastní koníčky, člověk ho nemusí komandovat jako matka, aby se vůbec choval slušně.
Samé normální věci, které splňuje kdejaká ženská, ale minimum mužů.
Proč by to taky dělali, když je jim tolerováno chování jako naprosté spodině.
Muže závidím a souhlasím s tímto co jsi napsala.
U rozluky se svobodou je trochu pochopitelné, že to chlap přepískne, ale jinak bych takové „zlití“ skoro do bezvědomí netolerovala taky.
A abstinent nejsem
@amazon Já taky nejsem abstinent, ale neožrat se není žádná velká věda.
@Sany80s píše:
@amazon Já taky nejsem abstinent, ale neožrat se není žádná velká věda.
Pro někoho to věda je, protože prostě nemá žádnou záklopku a nepozná tu hranici, kdy má přestat.
@Sany80s píše:
@amazon Já taky nejsem abstinent, ale neožrat se není žádná velká věda.
Tak manžel zpočátku tvrdil, že nemůžu vědět jak to v takové bandě chlapů funguje…že je jako těžké odmítnout a třeba odejít a blabla…ale časem zjistil, že se s dětmi fakt nevyspí z kocoviny a čím je starší tím to hůř zvládá a najednou to jde
Prostě odchází dřív, naplánuje si v kolik odejde a dodrží to