Přítel mnou manipuluje

Anonymní
5.2.20 17:38

Přítel mě manipuluje ..

Zdravím všechny…
Jdu s problémem co mám ve vztahu s přítelem…byli jsme spolu 3 roky pak jsme se rozešli a já spala s jedním a on s jednou…potom jsme si začli zas nějak chybět a vrátili se k sobě..od té doby si ale pokaždé při hádce vycitame on ho a já ji…jenže přítel to přehání…já začnu o ní mluvit jen když vyvolá hádku a začne mluvit o tom s kým jsem se vyspala..jinak do něj o ní vůbec nerypu protože je to pro mě minulost…už mě nebaví jeho naschvály…je to furt něco..a dneska zas rypal ohledně toho co s kým jsem spala když jsme spolu nebyli a já mu vyčetla že to je. minulost a vyvolal zas ve mě to že jsem mu řekla beztak si píšeš ty s ní…neodpověděl…zeptala jsem se znovu..neodpogedel…po třetí taky neodpověděl a řekl jen neotravuj… :,( Když jsem mu řekla však počkej až ty se mě zeptáš na něho na něco a já ti taky neodpovim uvidím jaké ti to bude…tak začal po mě řvát a nadávat mi že mě hned napadá jeho jméno a že k němu něco mám (přece jsem mu dala jen příklad a logicky dám příklad toho na koho pořád žárlí ).. nadával mi řval po mě atd ale když on neodpověděl tak je to asi v pořádku ;) vím že kdybych mu neodpověděla na toto já už mi Bali kufry a má z toho stavy. Řekl mi pak že jde cvičit..a já dobře tak já jdu s malou ven a on na to: ty si jen myslíš že jdu cvičit zasmál se a odešel. Už není 2,5 hodiny doma. Pořád mě jen manipuluje a dělá ze vztahu boj. Co by jste dělaly? :( A omlouvám se za sloh potřebovala jsem se vypsat…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

172
5.2.20 17:44

To není podle mě manipulace, pod tím pojmem si představuji něco jiného.. Spíš mi příjde, že jeden na druhého házíte špínu a vyčítáte si něco co je minulost a nedokážete na to zapomenou. Pokud nedokážete udělat tlustou čáru, tak spolu nemá cenu být :nevim: Vždyť jste byli oba svobodní když jste měli jiné sexuální partnery. Tak v čem je problém?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18251
5.2.20 17:45
@Anonymní píše:
Zdravím všechny…
Jdu s problémem co mám ve vztahu s přítelem…byli jsme spolu 3 roky pak jsme se rozešli a já spala s jedním a on s jednou…potom jsme si začli zas nějak chybět a vrátili se k sobě..od té doby si ale pokaždé při hádce vycitame on ho a já ji…jenže přítel to přehání…já začnu o ní mluvit jen když vyvolá hádku a začne mluvit o tom s kým jsem se vyspala..jinak do něj o ní vůbec nerypu protože je to pro mě minulost…už mě nebaví jeho naschvály…je to furt něco..a dneska zas rypal ohledně toho co s kým jsem spala když jsme spolu nebyli a já mu vyčetla že to je. minulost a vyvolal zas ve mě to že jsem mu řekla beztak si píšeš ty s ní…neodpověděl…zeptala jsem se znovu..neodpogedel…po třetí taky neodpověděl a řekl jen neotravuj… :,( Když jsem mu řekla však počkej až ty se mě zeptáš na něho na něco a já ti taky neodpovim uvidím jaké ti to bude…tak začal po mě řvát a nadávat mi že mě hned napadá jeho jméno a že k němu něco mám (přece jsem mu dala jen příklad a logicky dám příklad toho na koho pořád žárlí ).. nadával mi řval po mě atd ale když on neodpověděl tak je to asi v pořádku ;) vím že kdybych mu neodpověděla na toto já už mi Bali kufry a má z toho stavy. Řekl mi pak že jde cvičit..a já dobře tak já jdu s malou ven a on na to: ty si jen myslíš že jdu cvičit zasmál se a odešel. Už není 2,5 hodiny doma. Pořád mě jen manipuluje a dělá ze vztahu boj. Co by jste dělaly? :( A omlouvám se za sloh potřebovala jsem se vypsat…

Sbalila bych se a az se ten vul vrati „ze cviceni“, uz by me doma nenasel. Tim bys mu vytrela zrak, cumel by jak puk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21414
5.2.20 17:45

To je zase užalovanej elaborát. Je ti šest, že na něj žaluješ jak dítě? Radit ti, ať jdeš od něj asi nemá smyl, i když to by udělala normální ženská, co má v hlavě rozum. Ta malá, o které píšeš, je jeho? Je nějaký důvod (kromě toho, že ho strašně miluješ a jinak je úžasný partner a otec), proč si to necháš líbit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
790
5.2.20 17:48

Jsem si tu zrovna nedávno stěžovala, že slova jako „manipulace“ se dneska už fakt používají na všechno. Ještě řekni, že je narcis ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3051
5.2.20 17:55
@MrsNorris píše:
Jsem si tu zrovna nedávno stěžovala, že slova jako „manipulace“ se dneska už fakt používají na všechno. Ještě řekni, že je narcis ;)
:potlesk: :potlesk: :palec: Tak nějak.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 18:00

Jinými slovy, oba děláte totéž, ale když to dělá on, je to špatně a manipulace… Pokud s ním chceš zůstat, musíte se naučit komunikovat, bez výčitek a bez tahání minulosti do současného vztahu, zejména pokud spolu máte dítě. Zkusila bych nějakou manželskou poradnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
5.2.20 18:12

Asi by bolo najlepšie sa dohodnúť, že za minulosťou spravíte jednu veľkú hrubú čiaru a ani jeden z Vás sa k nej už nebude nikdy vracať, spomínať ani nijak komentovať. Inak to nemá význam. Koľko je Vám let??? Pripadáte mi obaja absolútne nevyzrelo, komenty o bývalých ako puberťáci, ako keby Vám bolo 20. Preboha takto sa problémy neriešia, stále si niečo vyčítať… čo ste fakt deti???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8319
5.2.20 18:14

To není manipulace, to se jen sešly dvě lopaty ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10701
5.2.20 18:24

:roll: uz jsi nekdy slysela prislovi: „dvakrat do stejne reky nevstoupis?“ - no, sbal se a jdi, nez se vrati od te krasky, co s ni „cvici“ a do te reky rozhodne potreti nelez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11773
5.2.20 18:26

Myslela jsem si, že je vám tak maximálně 18 než jsem si přečetla, že máte dítě? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
5.2.20 18:32

@Monchichik to se na emimimu nevylučuje :mrgreen: :nevim: dneska maji děti, děti. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
5.2.20 18:33

Tohle nemá s manipulaci nic společného, si pleteš pojmy trošku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11773
5.2.20 18:35

@Deneriss no podle toho, jak je to napsané a podle těch chyb, bych si myslela, že ještě méně…a dítě je tam zmíněné jen tak mimochodem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
5.2.20 19:06

@Monchichik no ono kdo ví či to dítě je zejo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu