Příznaky těhotenství? Od kdy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peti13 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 21:22
příznaky? kdy?

Ahoj jsem v 9tt zatím teda nic moc necítím. Bolí mě trochu prsa, ale ráno nevolnost žádná :lol:
prakticky se cítím úplně normálně, chutná mi jídlo furt stejně. Asi je ještě brzy? :roll:

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6473 příspěvků 16.04.18 21:28

@peti13 žádný být nemusí.

Janina221
Stálice 65 příspěvků 16.04.18 21:39

@peti13 Ahoj, já jsem teda 8+2tt a prsa mě teda bolí docela dost a nevolnosti mám docela fest… ale příznaky se ti objevit také nemusí… v prvním těhu jsem je snad měla hned první den po tulení a úplně všechny…buď ráda…

89Luca
Kecalka 288 příspěvků 1 inzerát 16.04.18 21:44

@peti13
Je to strasne individualni, mozna mi to nekdo nebude verit ae ja uz 4dny po onom pohlavnim styku mela priznaky-nesnesla jsem rifle a nic obtazenyho, delalo mi to zle, vsechno mi smrdelo a bylo mi divne a uz to jelo az do konce nez jsem porodila, porad neco…a treba kamoska mela tak pohodovych 9 mesicu, az jsem ji to zavidela, zas chudak (narozdil ode mne) mela nepeknej porod to zas ona zavidela me :lol: Preji krasny a pohodovy tehotenstvi, jen si to uzivej, dokud to jde :hug:

Karolinka1236
Povídálka 31 příspěvků 16.04.18 22:56

Ahoj ja zjistila dnes //. Test jsem si udelala kvuli opozdene ms. A taky hlavne kvuli tomu ze nic nemuzu jist. Vubec nemam hlad a kdyz uz tak ve 3 rano a pak je mi zle. Jedine po cem mi neni zle je kiwi. To ted miluji. Picha me strasne na vajecnikam pri vetsi namaze. Tak mi to uz bylo divny, bala jsem se cysty

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 17.04.18 10:49

Ahoj, já až do 8. týdne měla příznak jen více citlivá prsa. Ale jakmile jsem ukončila 8 týden, začala jsem zvracet každé ráno. Teď už nesnesu skoro žádné jídlo, jedině trochu ovoce. Zvracím i suchou housku :(
Jinak gratuluju :kytka: a užívej si, já se jen modlím, aby to už přešlo…

Karolinka1236
Povídálka 31 příspěvků 17.04.18 11:27

Vim jak se citis :srdce: taky gratuluji :kytka:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 17.04.18 11:43

@peti13 V prvním těhu jsem měla příznaky hned, tak od 5tt, ale teď u druhého těhu jsem skoro žádné příznaky neměla. Prsa mi přijdou pořád podobně velká, občas mi něco smrdělo, ale to bylo podle mě fakt tím, že to smrdělo :-), takže si zatím nějak moc těhotná nepřijdu (jsem teď 13tt).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 13:38

Dobrý den, můžu být těhotná když jsem menstruaci nedostala 8 dní? Kdy je dobrý si udělat těhotenský test?

Annie-17
Povídálka 19 příspěvků 17.04.18 14:13
@Anonymní píše:
Dobrý den, můžu být těhotná když jsem menstruaci nedostala 8 dní? Kdy je dobrý si udělat těhotenský test?

Já si dělala test 3 dny po zpoždění MS, už jsem měla vidět slabou druhou čárku. Myslím, že test ti už dobře ukáže jestli ano nebo ne, ale záleží taky na tom, jaký máš cyklus.. :nevim:

peti13 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 14:25

Děkuju holky, snad to bude v pořádku :kytka:

@Anonymní píše:
Dobrý den, můžu být těhotná když jsem menstruaci nedostala 8 dní? Kdy je dobrý si udělat těhotenský test?

Měla jsem dušíka 10 dnů po ovu, takže určitě by jsi měla mít něco vidět :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >