Příznaky těhotenství? Od kdy?

peti13
16.4.18 21:22

příznaky? kdy?

Ahoj jsem v 9tt zatím teda nic moc necítím. Bolí mě trochu prsa, ale ráno nevolnost žádná :lol:
prakticky se cítím úplně normálně, chutná mi jídlo furt stejně. Asi je ještě brzy? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13716
16.4.18 21:28

@peti13 žádný být nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
16.4.18 21:39

@peti13 Ahoj, já jsem teda 8+2tt a prsa mě teda bolí docela dost a nevolnosti mám docela fest… ale příznaky se ti objevit také nemusí… v prvním těhu jsem je snad měla hned první den po tulení a úplně všechny…buď ráda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2928
16.4.18 21:44

@peti13
Je to strasne individualni, mozna mi to nekdo nebude verit ae ja uz 4dny po onom pohlavnim styku mela priznaky-nesnesla jsem rifle a nic obtazenyho, delalo mi to zle, vsechno mi smrdelo a bylo mi divne a uz to jelo az do konce nez jsem porodila, porad neco…a treba kamoska mela tak pohodovych 9 mesicu, az jsem ji to zavidela, zas chudak (narozdil ode mne) mela nepeknej porod to zas ona zavidela me :lol: Preji krasny a pohodovy tehotenstvi, jen si to uzivej, dokud to jde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.18 22:56

Ahoj ja zjistila dnes //. Test jsem si udelala kvuli opozdene ms. A taky hlavne kvuli tomu ze nic nemuzu jist. Vubec nemam hlad a kdyz uz tak ve 3 rano a pak je mi zle. Jedine po cem mi neni zle je kiwi. To ted miluji. Picha me strasne na vajecnikam pri vetsi namaze. Tak mi to uz bylo divny, bala jsem se cysty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
17.4.18 10:49

Ahoj, já až do 8. týdne měla příznak jen více citlivá prsa. Ale jakmile jsem ukončila 8 týden, začala jsem zvracet každé ráno. Teď už nesnesu skoro žádné jídlo, jedině trochu ovoce. Zvracím i suchou housku :(
Jinak gratuluju :kytka: a užívej si, já se jen modlím, aby to už přešlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.18 11:27

Vim jak se citis :srdce: taky gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.18 11:43

@peti13 V prvním těhu jsem měla příznaky hned, tak od 5tt, ale teď u druhého těhu jsem skoro žádné příznaky neměla. Prsa mi přijdou pořád podobně velká, občas mi něco smrdělo, ale to bylo podle mě fakt tím, že to smrdělo :-), takže si zatím nějak moc těhotná nepřijdu (jsem teď 13tt).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.18 13:38

Dobrý den, můžu být těhotná když jsem menstruaci nedostala 8 dní? Kdy je dobrý si udělat těhotenský test?

• Citovat
  • Nahlásit
20
17.4.18 14:13
@Anonymní píše:
Dobrý den, můžu být těhotná když jsem menstruaci nedostala 8 dní? Kdy je dobrý si udělat těhotenský test?

Já si dělala test 3 dny po zpoždění MS, už jsem měla vidět slabou druhou čárku. Myslím, že test ti už dobře ukáže jestli ano nebo ne, ale záleží taky na tom, jaký máš cyklus.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
peti13
17.4.18 14:25

Děkuju holky, snad to bude v pořádku :kytka:

@Anonymní píše:
Dobrý den, můžu být těhotná když jsem menstruaci nedostala 8 dní? Kdy je dobrý si udělat těhotenský test?

Měla jsem dušíka 10 dnů po ovu, takže určitě by jsi měla mít něco vidět :D

• Citovat
  • Nahlásit
208
26.11.18 12:05

Ahojky přidám svoje zkušenosti - první těhu- příznaky před vynecháním ms nebyly jiné, než u PMS, takže mírná bolest a napětí v prsou, cca 17-18 DPO dva dny lehké špinění a pak šílená přecitlivělost na pachy a pocit na zvracení. 33. den cyklu test pozitivní. Nyní jsem znova těhotná, dneska jsem to zjistila - opět klasika bolavé prsy stejně jako před MS, zas větší citlivost na pachy, ale ještě se mi nedělalo nevolno a co se přidalo - už asi 4 dny před termínem MS tupé pobolívání v podbřišku. dnes je to 29. den cyklu a test pozitivní. Držte palce, at se udrží! je mi 38 let. obě děti byly na první pokus a z levého vaječníku. držím palce všem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
27.11.18 20:25

@Terezeuska Držím palečky aby bylo vše ok a gratulace k budoucímu miminku. Já zatím nevím na čem jsem a uvidíme až zda dorazí či ne.. Měla jsem hodně bolestivou ovulku. Zda bylo vajíčko či nikoliv nevím. Nevešla jsem se do objednávacího místa. Mají do vánoc plno.. jedině vysedět akutní případy ale tam není jistota že se dostaneš na řadu. Trochu neplánovaně selhala ochrana. A něco mi říká že potvůrky přečkali.. :oops: třetí plánováno bylo až tak za 6. let.. :D tak potvůrka má dorazit až 8.12 tak času dost (teď jsem 20Dc) a zatím jsem netestovala ale mám tlaky jako u PMS a to už tak víc jak týden v kuse. asi byla ovulka daleko dřív než jindy. asi nezbude nic než čekat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
2.5.19 14:09

priznaky tehotenstvi

Ahoj te vsem holky sem tu nova takze nevim jak to tu funguje…ale chtela bych se na neco vas vsech zeptat… holky je me par dni uz pkne zle rano se jen zbudim a uz je mi strasne soufl na zvraceni jen vydim jidlo je me zle porad jen potrebuju curat a take dost me trosku picha v bodbrisku a menstruaci sem mela na posledy 27-28 brezna do 5 dubna je tady moznost ze sem treba tehotna nebo se me mohla jen seknout menstruace?? ale vubec se teda necitim ze bych ji mela dostat…vsem dekuji za odpovedi budu rada kdyz to neko se mnou probere sem s toho trosku fakt uz nervozni test sem si zatim nedelala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.19 14:57

@Lucia 23 Pokud si mela nechraneny sex, tak tehotenstvi je mozne. Jak dlouho mas tedy zpoždění? Proc sis test nedelala? Tady ti sotva nekdo od oka rekne jestli jsi nebo nejsi tehotna :nevim: Kazda tehotenstvi snasi jinak a znam i pripad, kdy pani mela vsechny priznaky a byla presvedcena, ze to klaplo, ale nakonec tehotna nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama