Příznaky týden před menstruací?

• Fotoalbum (22)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.2.12 18:00

Příznaky týden před menstruací?

Ahoj snažilky, zajímalo by mě, jestli už jste měly nějaké první příznaky týden před menstruací. Omlouvám se, pokudu tu tato diskuze už někdy je, ale zajímaly by mě Vaše zkušenosti. Bolí mě prsa už asi 2-3 dny a to mám dostat menstruaci za 5 dní, vždycky to bylo tak, že mě bolely asi až 3 dny před MS. Včera jsem si dělala test, ale vyšel bohužel negativní. Takže moc prosím o odpovědi a všem děkuji :-) ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15342
19.2.12 18:09

No pri prvnim tehotenstvi nic, ale pri druhem jsem to tak nejak citila od zacatku, v noci se mi o tom zdalo, budila jsem se s pocitem, ze mam urcite zpoydeni, ackoliv do menstruace zbyval tyden.
Jinak jestli mas mit menstruaci az za 5 dni tak se nedivim, ze test vysel negativni. Dle me zkusenosti je dulezite koupit si test, ktery detekuje uz od 10 jednotek }myslim, ze mamatest to tak ma a byl pozitivni a ten predchozi od 25 mi vysel negativni]. No a pak se vyplati vydrzet jeste s testem treba jeste 3 dny po ocekavane menstruaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31744
19.2.12 18:11

Já příznaky měla,bolela mě prsa a ty mě bolí jen při těhotenství ;)
Navíc jsem zašpinila mimo cyklus,to u mě vůbec není normální
Takže držím palce a test si udělej trochu dýl,ať máš jistotu,že se // ukáží ;)
Já testovala 10DPO a // tam byly,ale není to obvyklé,vesměs se ukáží až déle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24870
19.2.12 18:11

Ahoj, mě teda prsa nebolí a ani mě nikdy nebolely před MS, ale příznaky jsem dřív měla. Asi druhý den po ovulaci jsem tušila, že to vyšlo, další 3 dny mě hrozně dloubalo v podbřišku a v noci jsem začala slinit, ale fakt moc :oops: Ducha na testu jsem měla už 7DPO, ale toho jsem viděla jen já. Dnes jsem 12DPO a čárka je krásná 8)

Příspěvek upraven 23.09.15 v 10:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
711
19.2.12 18:29

já jsem při druhém těhotenství měla příznaky strašně brzo, minimálně týden před menstuací a i na testu jsem měla velkou tlustici, zato u prvního jsem to zjistila až skoro ve třetím měsíci :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
19.2.12 18:30

Ahoj..je to měsíc a půl co se s přítelem snažíme o miminko a dost věcí se teprve učím..mohla bych se zeptat co je to DPO? Omlouvám se za takové otázky, ale opravdu jsem začátečník:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31744
19.2.12 18:32
kacenkaze píše:
Ahoj..je to měsíc a půl co se s přítelem snažíme o miminko a dost věcí se teprve učím..mohla bych se zeptat co je to DPO? Omlouvám se za takové otázky, ale opravdu jsem začátečník:-)

Dny po ovulaci-DPO
A ptej se,jinak se nic nedovíš.To je v pořádku :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
19.2.12 18:35

Zdravím všechny taky se snažíme s přítelem, a posledních 14dní je mi nějak tak divně asi před víc jak týdnem mě bolelo v podbřišku jako bych to měla dostat a přitom jsme byla v půlce od posl.menst. a od pátku mě pobolívalo na pravé straně takové výstřely a pak zase nic,dnes mi bylo na zvracení tak nevím dělala jsem si i test ale nic pouze 1 čárka. Poslední menst. byla 25.1 ale měla jsem ji o 4dny dřív,protože jsem měla chycený močák a brala jsem Nitrofurantoin. Tak nevím co si o tom myslíte???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31744
19.2.12 18:38
bbarbii píše:
Zdravím všechny taky se snažíme s přítelem, a posledních 14dní je mi nějak tak divně asi před víc jak týdnem mě bolelo v podbřišku jako bych to měla dostat a přitom jsme byla v půlce od posl.menst. a od pátku mě pobolívalo na pravé straně takové výstřely a pak zase nic,dnes mi bylo na zvracení tak nevím dělala jsem si i test ale nic pouze 1 čárka. Poslední menst. byla 25.1 ale měla jsem ji o 4dny dřív,protože jsem měla chycený močák a brala jsem Nitrofurantoin. Tak nevím co si o tom myslíte???

Aby sis udělala test o něco dýl,protože když se testuje brzo,tak se ty // nemusí ukázat.Ale stačí jeden dva dny a být tam můžou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
19.2.12 18:40

Kéž by sice se nesnažíme dlouho ale bylo by to fajn :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31744
19.2.12 18:43
bbarbii píše:
Kéž by sice se nesnažíme dlouho ale bylo by to fajn :dance:

To je jedno jak dlouho,někomu to jde hned,ale někdo musí čekat.Mě to taky jde hned,já čekám max dva cykly a jsem těhotná :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
19.2.12 18:46

Jssem v naprosto stejné situaci Mari 1912..taktéž mé pobolívá v podbříšku..jsou to takové tahavé bolesti až výstřely, ale test stále ukazuje jen jednu čárku.takže také nevim..navíc MS jsem měla ale jen 1 den, což je u mě divné..sama tomu nerozumim:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24870
19.2.12 18:46

Tak já čekala přesně 7 měsíců. A bez doktorů bych se nedočkala asi nikdy :nevim: A teď to budou možná dvojčátka, když jsem měla ducha na testu tak brzy 8)

Příspěvek upraven 23.09.15 v 10:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
19.2.12 18:47

Tak to máš dobrý ja brala cca 10let antikoncepci loni tuším že v srpnu jsem vysadila a pak jsme si dávali ještě pozor abych se vyčistila menst.byla pravidelna + - 2-3dny a tak nějak se snažíme asi od listopadu.Tak snad :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24870
19.2.12 18:50

Taky jsem brala HA 10-11 let, jenže předtím nikdo nezkoumal, že mám PCO. S HA bylo všechno v pohodě a po vysazení MS nikde, jenom bolesti :roll: Doktorka to začala řešit hned po dvou měsících, což byl u mě jeden cyklus a k tomu MS ještě vyvolaná Utrogestanem.

Příspěvek upraven 23.09.15 v 10:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat