Problém s pokračovacím dudlíkem 6+

42
21.6.13 22:24

Problém s pokračovacím dudlíkem 6+

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat. Můj syn má teď 6,5 měsíce. Koupili jsme mu pokračovací dudlík (Avent 6+). Předtím měl ten stejný od Aventu. Malý ale hned pozná, že mu dávám jiný - má větší savičku, avšak stejně tvarovanou. A tento pokračovací samozřejmě nechce. Jak jste tento problém řešily, pokud jste ho teda měly? Nechat mu ten malý zase nechci kvůli zdravému vývoji chrupu (zatím teda zuby nemáme). Díky za Vaše odpovědi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13827
21.6.13 22:26

Nechávala jsem dudlík, co jí chutnal, velikost jsem nikdy neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77406
21.6.13 22:27

@daniswat A ty fakt věříš tomu, že ten 6+ je pro zuby lepší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
21.6.13 22:30

U nas to same, vetsi nechtela. Nechala jsem ji ten nejmensi do doby, nez jsme ho zrusili (20 mesicu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38140
21.6.13 22:31

Nechce, nenut, ono fakt neni nutny uderem 6m zacit pouzivat dudlik 6+ :lol: casem treba zmeni nazor ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77406
21.6.13 22:32

A jinak my taky máme nebo jsme tedy měli ten nejmenší, aktuálně už je oddudlíkovaný. A dokonce ani nekrade duel mimču.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4666
21.6.13 22:47

Je to úplně jedno, úplně. Na zuby má stejný vliv ten či onen. Takže bych to neřešila a docela si myslím, že je tohle dilema fakt na hlavu :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3481
21.6.13 22:48

My mám sice Mam, ale problém stejný. Nechtěl ten větší, tak jsem mu nechala menší a teď je střídá. Nevidím v tom problém… :nevim: A když mu teď lezly zuby, tak si většinou říkal zase o ten menší… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
21.6.13 22:58

No holky to jsem potřebovala slyšet, že v tom nejsem sama:) jsem asi trochu masírovaná těmi všemi poučkami, co člověk kde slyší a čte. V mém okolí moc mimin není a já mám první, tak asi řeším kraviny. Moc děkuji za Vaše názory:) Tak mu nechám malý a pak se uvidí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
21.6.13 23:01

@daniswat Já jí dávala dudlík 6+ nejdřív doma na poznávání… Ona si ho prohlížela a občas pocucala - no bála jsem se, že ho nebude chtít, protože jsem jí do půl roka nechala úplně ty nejmenší… Za týden si zvykla. Ale dcera je zase takový extrém, že si je cpe celé do pusinky a je schopná se tím zadávit, takže jsme museli začít dávat větší kvůli tomu, aby se jí tam nevešly. Jinak teda nevím, jestli má dudlík vliv na správný vývoj chrupu - řekla bych, že každý dudlík má spíš špatný vliv na vývoj chrupu a nejhorší je teda palec :!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3159
21.6.13 23:09

Já vždy měla cca 4-5ks dudlíků, které jsem obměňovala - ráno mu spadl na zem z postýlky, tak se mi ho nechtělo hned vyvařovat, tak jsem mu šoupla druhý atd. Nevím, jestli je to dobře nebo špatně, ale aspoň mi neodmítal žádný dudlík, když jsem co tři měsíce zase kupovala nové. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8937
22.6.13 00:07

Já si myslím, že menší dudlík by neměl tolik vadit, jako kdybys malému mimču dala větší, to by vadilo určitě víc. Ale nevzdávej, zkoušej, on si zvykne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Raďulle
22.6.13 00:18

@daniswat moje malá ten problém nikdy neměla ale od kámošky dcerka měla první dudlík ten malinkatý snad do roku a čtvrt, jelikož když dali větší tak jí bralo na zvracení… neřešila bych, zatím bych dávala ten menší, a čas od času vyzkoušej, jelstli se nechytne na ten nový…

• Citovat
  • Nahlásit
670
22.6.13 11:37

@daniswat
Ahoj, naše malá si na větší dudlík nezvykla nikdy. Je jí přes rok, dumlá jen na spinkání, ale stále jen ten nejmenší. Jakmile jí omylem v noci podáme ten samý jen s větší savičkou, je řev jako blázen. :jazyk:
Máme doma výstavku z různých dudlíků, ale pro praktické použití je jen ten mini do 6 měsíců. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
22.6.13 20:20

Díky holky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu