Proč chce ženatý muž kamarádku?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20
9.6.25 13:18
@Colmosby píše: Více

ok, přesvědčil jsi mě, že ty opravdu nejsi to, s kým bych tu chtěla něco probírat :) :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20
9.6.25 13:20
@Colmosby píše: Více

no a to právě by měl probrat s ní, jinak je to útěk a schovávání před problémy… nezralost… O mě beze mě… abych se nemohla bránit, vysvětlit svůj názor, pocit na věc…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
461
9.6.25 14:57
@daonna píše: Více

Takze kdyz mas problem s tchyni, tak to na nej rovnou vybalis a pohadate se do krve. Ty jsi dobrej darecek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14007
9.6.25 17:08
@Colmosby píše: Více

Co to plácáš? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
461
9.6.25 17:51
@Pidulka1991 píše: Více

precti si posledni dva komentare znova a pomalu, pripadne si nekomu rekni at ti to vysvetli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14007
9.6.25 20:03
@Colmosby píše: Více

Nechápu co do toho taháš tchyni, proč by se měla hádat do krve. A ano souhlasím s tím, že problemy ve vztahu patří do vztahu, nikoliv třetím osobám, které znají jen keden pohled a mají tedy jen jeden úhel pohledu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
461
9.6.25 20:28
@Pidulka1991 píše: Více

Chapes velice malo. Zacni nahore na strane 11, precti si vsechny komentare, pripadne si nakresli graf a pokud porad nebudes nic chapat, tak se na to proste vyser.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14007
9.6.25 20:42
@Colmosby píše: Více
Řekni mi, kdo ti šlápl na kuří oko, vždyť si tady zbytečně agresivní. Jestli někoho trapí, že partner misto toho, aby řešil vztah s parnetkou to řeši s kamoškou a ty jí tepeš, jak malé děcko.
Děláš z lidi hlupáky, ale sám so tady nic kloudného, krom urážek nenapsal
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
461
9.6.25 21:10
@Pidulka1991 píše: Více

Jak rikam, nechapes, ser na to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1968
10.6.25 09:31
@daonna píše: Více

A ty všechno probíráš jen s manželem? Nezajímá tě občas na některé věci i názor dalších lidí? Tak, aby si do toho dostala trochu nadhledu a tak.
Třeba mě trápí koupě auta. Proberu to s manželem, s bráchou, mámou, kamarádem, kamarádkou a znovu s manželem a dáme dohromady nějaký ten plán. Ale ti lidi navíc do toho přinesou nápady co by jsme jen s manželem neměli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20
10.6.25 10:55
@Colmosby píše: Více

proPidulka 1991: Colmosbi má velmi omezené mantinely uvažování, doporučuji se s ním nepouštět do vysvětlování :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20
10.6.25 11:00
@Ruxas píše: Více

Ne to určitě ne, pokud se jedná o jiné než interní osobní věci, naopak ho podporuji v tom, abychom zjistili informace z víc míst a pak si z toho udělali svůj názor. Tady se jednalo spíš o to „O mě beze mě“ a naše společné osobní problémy a komunikace… ;) a řešení takových problémů jen s „kamarádkou“ a ne doma, spolu, mezi těmi, kterých se to týká.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1968
10.6.25 11:20
@daonna píše: Více

Aha, už chápu, takže ani tak nejde o sdílení problémů s kamarádkou, ale o stížnosti kamarádce na manželku a vztah a jaká je to hrůza a trpí a doma dělá že je spokojený a problémy nemá.
To by mi asi vadilo nezávisle na tom jestli si ztěžuje kamarádce, kamarádovi, mámě, nebo dědovi. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107002
10.6.25 11:53
@daonna píše: Více

Tak nemusíš zrovna řešit, ale na pohodu si s někým pokecat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
461
10.6.25 12:04
@daonna píše: Více

Frndy nemaje, musim holt myslet hlavou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová