Proč nejsou všichni v žebříčku nejukecanějších?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
49159
3.10.15 20:41
@chipsa píše:
Já žádné fámy nešířím, pouze se směji těm, co věří takovým blbostem a že jich tu bylo :lol:

a ty máš pocit že je tu někdo věřící jo? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20155
3.10.15 20:41
@chipsa píše:
Cha-cha, tato diskuze mě hodně pobavila. Jako by na světě nebyli lepší starosti, než se zajímat o bezcenný žebříček. Přitom je tady takových diskuzí už více založených a snad více lidí pochopilo, že kecárna na E-miminu je zadarmo :lol: Ale vidina dovolené je asi silnější, než žít v realitě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hele, laskavě neshazuj možnost stát se celebritou, to je vážná věc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13331
3.10.15 20:43
@jdukolem píše:
a ty máš pocit že je tu někdo věřící jo? :think:

Já nevím, je tady ale více takových diskuzí, kde se zvědavé pisatelky ptají, zda je fáma o vysněné dovolené pravdivá, nebo ne. Jinak by tyto diskuze nezakládaly :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38135
3.10.15 20:43
@Chocoloco2 píše:
Pojedes do kempu na Balt se Scarabeem…nuda plaz included :mrgreen:

a to bude za odmenu nebo za trest? :think: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20155
3.10.15 20:43
@jdukolem píše:
nech mě :mrgreen: si tu plánuju dovču tak nekaž :P

Tak, jestli tě neuschopní, tak tvé šance jsou veliké :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38135
3.10.15 20:43
@Sluka píše:
To je jasné - jakožto samoplátce si může vybrat, kamkoli chce :palec:

do skupiny jsi psala lakavejsi moznost :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Chocoloco2
3.10.15 20:44
@jdukolem píše:
nech mě :mrgreen: si tu plánuju dovču tak nekaž :P

Vezmes me, mam potapecske brejle a pokud me starej tejden neuvidi, je ochotnej koupit i karimatku :jazyk:

  • Citovat
  • Upravit
49159
3.10.15 20:44
@Sluka píše:
Tak, jestli tě neuschopní, tak tvé šance jsou veliké :think:

no stát se může ledacos :think: pak vám pošlu pohlednici.. 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38135
3.10.15 20:44
@jdukolem píše:
příští týden jdu na kontrolu tak uvidím.. mám co dělat no :nevim:

ze by zahadne rozsireni priznaku choroby..? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
3.10.15 20:46
@Chocoloco2 píše:
Vezmes me, mam potapecske brejle a pokud me starej tejden neuvidi, je ochotnej koupit i karimatku :jazyk:

no jasně že tě beru.. ale starýmu řekni, že ty karimatky chceme dvě a ještě medaili 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38135
3.10.15 20:46
@chipsa píše:
Já žádné fámy nešířím, pouze se směji těm, co věří takovým blbostem a že jich tu bylo :lol:

a ze tady tech vericich je a nikdo se nesmeje :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38135
3.10.15 20:47
@jdukolem píše:
nech mě :mrgreen: si tu plánuju dovču tak nekaž :P

uz mlcim, uz mlcim :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
3.10.15 20:47
@jane-e píše:
ze by zahadne rozsireni priznaku choroby..? :think:
člověče ted beze srandy.. naprosto a zcela mi stačí to co momentálně mám.. nakonec se do tý práce těším protože to znamená, že jsem ok :nevim:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Chocoloco2
3.10.15 20:47
@jdukolem píše:
no jasně že tě beru.. ale starýmu řekni, že ty karimatky chceme dvě a ještě medaili 8)

Nebudou lepsi dve flasky ginu?

  • Citovat
  • Upravit
38135
3.10.15 20:47
@Chocoloco2 píše:
Vezmes me, mam potapecske brejle a pokud me starej tejden neuvidi, je ochotnej koupit i karimatku :jazyk:

no neber to :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová