Prodej oblečení - poraďte

266
9.5.21 20:17

Prodej oblečení - poraďte

Holky, kde prodáváte oblečení? Mám plnou skříň věcí, které nenosím, tak to chci levně rozprodat a nakoupit nové :mrgreen:. A přes co oblečení posíláte? Jak to vyjde nejvýhodněji - zásilkovna? Nebo preferujete jen osobní předání? Na co si mám dát pozor? - asi mám chtít peníze předem? Řekněte mi, jak to děláte vy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1308
9.5.21 20:28

Veci po sobe moc neprodavam, detske pres Vinted. Davam na vyber zasilkovna nebo posta. Platba predem na muj ucet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5405
9.5.21 20:30

Po zkušenostech to dávám do kontejneru na prádlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3153
9.5.21 20:38

Vinted

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1588
9.5.21 20:59

Já teď prodala par veci přes bazos, vinted vůbec, mám štěstí, ze má kamarádka deti 2 r od mých a taky kluka holku tak ji posunu vždy plný pytel za symbolickou cenu..a své oblečení vzhledem k vel S prodávám málo kdy..taky bych se rada zbavila kupy nenosenych veci, ale to dospelacke nějak nikde nejde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
9.5.21 21:26

Nakupuju i prodávám na Vinted. Posílám přes zásilkovnu, po platbě předem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19737
9.5.21 21:38

Jen dětské, přes vinted, posílám přes zásilkovnu či obyčejnou poštou, jak kupující chce. Svoje hod do koše, nebo nejlépe, nekupuj nove, nos, co máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1074
9.5.21 22:52

Prodávat oblečení se nevyplatí. Buď není zájem, nebo nad prodáváním strávím tolik času, že tak vydělám 2 Kč za hodinu touto činností. Takže já oblečení dávám na charitu nebo ho daruji někomu zdarma. Případně hodím do kontejneru na oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26720
9.5.21 23:15

Teď jsem náhodou narazila na tohle, tak jsem si na název vlákna vzpomněla.

https://www.idnes.cz/…ifestyle_abr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9932
10.5.21 05:37

Dávám do kontejneru. Prodej se nevyplatí. Ztráta spousty času a nervů při komunikaci se zájemci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2747
10.5.21 07:41

Prodávám přes vinted a přes FBmarket. Osobní odběr je za mě nejlepší, jednak to lidi omrknou a jednak většinou toho vezmou víc kousků, oni ušetří na poštovném a já čas s focením a vkládáním. Jinak posílám, jak se s kupujícím dohodneme buď poštou nebo zásilkovnou. Platba předem na účet. Prodávám dospělé i dětské, když byly lockdowny, tak jsem toho prodala hodně, hlavně sezónní věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5058
10.5.21 07:56
@leeniik píše:
Holky, kde prodáváte oblečení? Mám plnou skříň věcí, které nenosím, tak to chci levně rozprodat a nakoupit nové :mrgreen:. A přes co oblečení posíláte? Jak to vyjde nejvýhodněji - zásilkovna? Nebo preferujete jen osobní předání? Na co si mám dát pozor? - asi mám chtít peníze předem? Řekněte mi, jak to děláte vy :)

Ja ho vyhazuji do kontejneru, ne fakt nemam chut to fotit, balit a kamkoliv posilat. A uz vubec ne se s nekym dohadovat jak moc to je opotreb. A to fakt v sekaci nenakupuji, takze nekomu udelam radost zadara.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9932
10.5.21 08:12
@lilith1 píše:
Ja ho vyhazuji do kontejneru, ne fakt nemam chut to fotit, balit a kamkoliv posilat. A uz vubec ne se s nekym dohadovat jak moc to je opotreb. A to fakt v sekaci nenakupuji, takze nekomu udelam radost zadara.

Přesně. A nafotte to ještě takhle a takhle, premerte. Pak se ani neozvou. A když něco koupi tak pak mě to nesedí, chci vrátit peníze. Fakt ne. Můj čas je na tohle moc drahý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
10.5.21 11:09

Ja mám s prodejem dobrou zkušenost, je pravda ze spis detske, ale jestli mas svoje kvalitní, v dobrém stavu, případně značkové, věřím ze prodas taky. Za mě je nejlepší vinted nebo sbazar. Většinou udělám balíček po více kusech, samozřejmě věci bez vad, fleků, neroztrhane apod, zkratka jen to co bych třeba sama byla ochotna od někoho koupit. Nafotim tak, aby bylo vše vidět na dobrém světle a dam cenu o které pak nesmlouvám :D Posílám přes zasilkovnu, když si někdo přijede osobně, tím lip. Vždy platba předem. Zatím jsem žádný problém neměla, i když jsem sama nakupovala. Necekej, ze vyděláš velké peníze, ale nějakou korunu to hodí ;) A když vis ze to někdo znovu využije, je to fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat