Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Já jdu odsaď asi pryč
vy jste všechny tak popředu a já teprve viděla ten druhý díl
ale baví mě to moc, možná se dneska mrknu i na ten třetí ![]()
@Hesovi To nevadí, alespoň máš do ledna co dělat, nám co čekáme na ten díl v lednu-už nic nepomůže
![]()
@Lindsay15 píše:
@Hesovi To nevadí, alespoň máš do ledna co dělat, nám co čekáme na ten díl v lednu-už nic nepomůže![]()
no prave, ja to sjedu ted a paak budu jak kravka cekat az do ledna
Já taky čekala celé prázdniny na HIMYM a The big bang theory.. Je to strašná otrava!!
Tak jsem skoncila sedmy dil, jako ze bych z toho umirala, to ne, je to dobry, ale koukam na to, bo zadny jiny serial neni k stahnuti. Ja mam radeji kriminalky Vegas, NY atd nez toho, ale joooo, je to ok.
Takze Toby uz je pryc, jo? Jeeee a on mi byl zrovna celkem sympaticky. A moc se mi libi Alex, co chodi se Spencer. a jak tam v te kuchyni tancili, no hned bych si s nim taky zatancovala. ![]()
@Taminka píše:
Tak jsem skoncila sedmy dil, jako ze bych z toho umirala, to ne, je to dobry, ale koukam na to, bo zadny jiny serial neni k stahnuti. Ja mam radeji kriminalky Vegas, NY atd nez toho, ale joooo, je to ok.
Takze Toby uz je pryc, jo? Jeeee a on mi byl zrovna celkem sympaticky. A moc se mi libi Alex, co chodi se Spencer. a jak tam v te kuchyni tancili, no hned bych si s nim taky zatancovala.
Tami co se teda stalo v tom dílu před tím? jak to bylo s tím napadnutím? bylo to tam nebo ne? Já viděla až z ukázek jak jí vezl v autě do nemocnice.. a co se stalo z erzem?
A ještě jedna věc, co bylo v tom spisu?
@Kallkapa S Ezrem nevim, co se stalo, odesel z toho plesu a pak dalsi den nebyl ve skole, Aria ho hledala, dostala se k nemu do bytu(mmch nikdy jsem nechapala ty klice pod rohozkou) a zaslechla ten vzkaz ohledne New Yorku.
Napadeni, no ja nevim, bylo videt, jak utika nejakym bludistem nebo co to bylo
, jakoby jsem tam zahledla nekoho v cervenych satech, tipuji, ze to byla Jenna, ale Emily utikala a oak najednou jakoby spadla a kricela a to bylo vsechno.
V tom spisu, ja uz si to moc nepamatuji..
Tak uz jsem u 18 dilu..holky vsimly jste si, ze devcata furt nosi kozacky?
@Taminka píše:
Tak uz jsem u 18 dilu..holky vsimly jste si, ze devcata furt nosi kozacky?
Tami, ty jedeš! Už jsi mě dohnala ![]()
Já místo toho, abych využila chvíle, že dítě od 7 spí, tak jsem kecala na facebooku ![]()
No nic, zítra je taky den ![]()
Dobrou všechny seriálové maniačky ![]()
@Dragobella proto ja FB nemam, protoze vim, ze to je zrout casu.
Moc se mi libi Caleb, ale teda prekvapuje me.
Koho nesnasim, je Mellisa a Ian.
@Taminka Jojo,Caleb je fajn
Ti mi byli také nesympatičtí. Ale zase Wrena mám ráda-ten jeho přízvuk ![]()
@Lindsay15 no ted Caleb ve 21 dilu nekomu volal a rikal, ze je konec, ze uz to nebude delat.
Wrena jsem tam videla snad jen 2×, zatim..
Mmch kdo se mi nelibi jako chlap je Ezra. Takove decko.
@Taminka Jo takhle, to víš to já už nevím
Ale pak bude hodňoučkej
Tím že to nebude dělat myslel to, že už nebude špehovat Hannu, páč se do ní zamiloval.
Wren tam také potom bude častěji a já ten přízvuk prostě žeru ![]()
Ezra není špatný, ale občas mi pije krev a poté co jsem se dozvěděla jednu věc o něm, tak nic moc ![]()