Prolhané krásky

13496
27.10.12 13:30

Prolhané krásky

Ahoj devcata
sledujete nektera? Ja ted jen z nudy mela tv zapnutou a celkem me to zaujalo. Pokud je na tom nektera z vas stejne, pojdme o tom drbat. ;)
jen ten vysilaci cas hned po obede v sobotu a nedeli, no nevim, jak to budu sledovat, kdyz bude dcerka doma. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5639
27.10.12 13:35

Ted jsem zapla telku a tudiz vubec nevim o cem mluvis :) Ale jestli mas chut, tak mi to trochu pribliz prosim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1580
27.10.12 13:38

http://www.serialzone.cz/…asky/nazory/?…

už jsem to celé dokoukala a těším se na lede, kdy budou další premiérové díly :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
27.10.12 13:39
@Vichrice píše:
http://www.serialzone.cz/…asky/nazory/?…už jsem to celé dokoukala a těším se na lede, kdy budou další premiérové díly :)

ty uz jsi dokoukala celou serii? No ja nad tim uz drive uvazovala, ale nechtelo se mi to cele stahovat.
Tak hlavne nepis, jak to bude dal a hlavne kdo je A. ;)
I kdyz jak znam sama sebe, tak jen co pristi vikend bude dite u tatinka, tak stahnu vsechno a sjedu to za jedno odpoledne tak jako jsem to doted delala se vsim. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
27.10.12 13:40

@sara1000 je to na Prima love, kazdou sobotu a nedeli kolem pul jedne, vypada to zajimave, vsak vygoogluj a procti. Zatim byl prvni dil, takze staci sjet na youtube nebo stahnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
27.10.12 13:50
@Taminka píše:
@sara1000 je to na Prima love, kazdou sobotu a nedeli kolem pul jedne, vypada to zajimave, vsak vygoogluj a procti. Zatim byl prvni dil, takze staci sjet na youtube nebo stahnout.

Dekuju, uz hledam :) My vzdy koukali na Amerika hleda Topmodelku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lindsay15
27.10.12 16:04

Už čekám na další díl, skončilo to napínavě. Super seriál ;)

• Nahlásit
  • Citovat
13496
27.10.12 16:35
@Lindsay15 píše:
Už čekám na další díl, skončilo to napínavě. Super seriál ;)

taky jsem zvedava..a zajima me, kdo je ta Jenna a co se ji stalo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lindsay15
27.10.12 16:38

@Taminka Neboj,občas budeš koukat s otevřenou pusou :mrgreen: Jinak kdo je A zatím nevíme ani my co sledujeme nejnovější díly, akorát se pomalu začíná odhalovat, kdo A pomáhá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
13496
27.10.12 17:08

@Lindsay15 no ja jak se znam, tak stahnu CELOU serii a dokoukam behem par veceru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lindsay15
27.10.12 17:16

@Taminka Také jsem to tak dělala, celou první sérii tenkrát jsem stáhla a sledovala…Jenže pak čekat na další díly… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
13496
27.10.12 17:24
@Lindsay15 píše:
@Taminka Také jsem to tak dělala, celou první sérii tenkrát jsem stáhla a sledovala…Jenže pak čekat na další díly… :zed:

Nooo to znam…ja takhle stahovala Glee a pak uz nebylo co stahovat a muself jsem cekat. Ale pry uz se nataci ctvrta serie. Ja si hlacne musim na youtube sjet ten uplny zacatek, chystala jsem obed a nevenovala tomu pozornost. Jinak me tesi, ze tam vidim v rolich matek zname tvare.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lindsay15
27.10.12 17:30

@Taminka Mám dojem že se teprve natáčet bude, teprve byla 4. řada potvrzena. Jinak čekáme do ledna na další díl třetí série, takže to stíháš zkouknout :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
13496
27.10.12 17:33

@Lindsay15 tak to stiham v pohode, ja jsem schopna sjet dve serie za vikend, kdyz neni dite doma. Mmch Ty dalsi serie jsou v anglictine, nebo cestine?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lindsay15
27.10.12 17:35

@Taminka Já na to koukám v angličtině (občas s titulkama) ale mělo by to být online na zkoukni.to a dej tam Pretty little liars a máš tam myslím všechny díly bez stahování ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama