Pronatal Praha - podělte se prosím se zkušenostmi

Napsat příspěvek
Velikost písma:
586
5.4.13 16:52

U nás bylo schváleno do týdne jsem u OZP. A 2 týdny po zavedení embrya jsem měla zánět močáku a atb a vše ok

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
maca36
5.4.13 16:54

@jarutka
VZP trvá dva až tři týdny, jak jsem se doslechla.

  • Citovat
  • Upravit
8647
5.4.13 17:30

Holky a nevíte, jak vybírají ty hormony? teprv ted jsem zjistila, že jsou různé..Mě to tam nikdo neobjasnil..,prostě mi něco vrzli :nevim: Ale zase jsem neplatila ani korunu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
maca36
5.4.13 17:36

@befana
to nevím a taky by mě to zajímalo.
Mě tam bylo pouze sděleno, že hormony dostanu podle stavu výsledků hormonálního profilu, co jsem byla na odběru krve

  • Citovat
  • Upravit
586
5.4.13 17:37

Tak mě doktorka dala na výběr buď s menším nebo větším doplatkem. S vysvětlením co je šetrnější a tak

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8647
11.4.13 10:13

Dnes jsem byla UTZ, v sobotu jdeme na IUI, večer si píchám pregnyl.
Byla jsem u Mudr: Vobořila, to byla zatím největší sympaťák ze všech!!!
IUI snad doktorka Paseková, tu vůbec neznám…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
maca36
12.4.13 05:21

@befana
moc moc držím pěsti
my se teď sluníčkujeme u moře a jak se vrátíme, jdeme s vyplněnou žádostí na IVF.
U nás se to protáhlo až na květen, jen v pondělí nám konečně odevzdali závěr všech vyšetření s tím, že víc s manželovým špatným spermiogramem nezmůžou. Tak se budeme snažit z toho mála co je. :think:

  • Citovat
  • Upravit
8647
13.4.13 17:31

Tak mám IUI za sebou, manžel měl celkem dobrý spermiogram, tak děj se vůle boží :)
Ale řeknu vám, tak narváno, jak dnes v sobotu dopoledne, jsem tam ještě nezažila :lol: Měly by si tam na víkend navýšit personál…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
maca36
13.4.13 20:10

@befana to jsem vůbec netušila že dělají i v sobotu

  • Citovat
  • Upravit
28
14.4.13 22:10

Pracují sobota i neděle

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28
14.4.13 22:12

Za mě mohu Pronatal doporučit a poděkovat všem co tam pracují. V pátek jsem byla na ko a máme :srdce:, 16,5mm a ručičky a nožičky. Bylo to naše 1.IVF. :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8647
15.4.13 09:10
@LuciannaC píše:
Za mě mohu Pronatal doporučit a poděkovat všem co tam pracují. V pátek jsem byla na ko a máme :srdce:, 16,5mm a ručičky a nožičky. Bylo to naše 1.IVF. :potlesk:

Moc gratuluju!!! :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
maca36
15.4.13 17:41

@befana
tak jaké jsou první pocity v prvnívh dnech po IUI

  • Citovat
  • Upravit
8647
16.4.13 10:59

@maca36
nic zvláštního necítím :lol: Jen mě děsně otravuje užívání toho Utrogestanu :?
A taky mi vadí, že mi zakázaly sportovat, jak já bych se projela na kole :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
maca36
16.4.13 17:34

@befana
jen hezky odpočívat! :cert:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Recenze center asistované reprodukce na eMiminu

Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?

Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.