Výsledek těhotenského testu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Hanka1
20.9.10 17:31

:potlesk: ja bych uz gratulovala :-) j

Jeste, ze tu snad pristavi tu skolku, ale v Sokole na detskem cviceni je mista fura - minuly tyden a dneska ozkouseno :lol:

  • Citovat
  • Upravit
merett
20.9.10 17:31

moc gratuluju a moc zavidím, pamatuji si na ten den kdy jsme zjistili že čekáme miminko, bylo to nádhernýýýýýýýýýýýýýý :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
20.9.10 17:32

Taky vidím druhou čárečku :potlesk: :potlesk: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6651
20.9.10 17:37

Teruško, testíky jsou krásný- co je to za značku? Ten horní bych tipla Mamatest 10, a ty spodní???
Držím palce, ať pěkně sílí!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7235
20.9.10 17:44

Hani, no Matík půjde nakonec do chaber, není místo… 8-o

Jodi, ten první je kupodivu Mamatest 25, ale jak to je v tom plexi, míň to vybledlo, než ty ostatní.. a je takovej půl na půl… dolní dva jsou taky mamatest 25.

A doufááááááááááám!!!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7235
20.9.10 17:50

Jo a Jodi gratuluju k srdíčku!!!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3337
20.9.10 17:55

GRATULKA!!! Jsou vidět kráááááááááááááásně!!! :kytka: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6651
20.9.10 17:58

Teruško, moc děkuju za gratulaci- myslím, že ti to za prá dní vrátím :wink: Protože jestli to jsou 25, tak to jsou pořádné čáry!!!! Na 10 už bys měla dálnici!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65457
20.9.10 19:00
Teruška píše:
Aha, já myslela každej den silnější.. no jo, jsem naprostej mimoň..Děkuju…moc miminko chceme… :srdce:

Jsou tam :mrgreen:
a mimochodem bydlím v Mimoni :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2010
20.9.10 20:01

Teri, gratuluju:-))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5200
21.9.10 19:10

co řešíš??zkušené oko??to vidí i oko nezkušené,gratuluji :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7235
25.9.10 18:24

Nic neřeším, jen jsme se zeptala na to, jestli vám přijde že to sílí.. a jme moc ráda za názory a gratulace.. děkuju!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová