Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
moc gratuluju a moc zavidím, pamatuji si na ten den kdy jsme zjistili že čekáme miminko, bylo to nádhernýýýýýýýýýýýýýý ![]()
Teruško, testíky jsou krásný- co je to za značku? Ten horní bych tipla Mamatest 10, a ty spodní???
Držím palce, ať pěkně sílí!!!
Hani, no Matík půjde nakonec do chaber, není místo… ![]()
Jodi, ten první je kupodivu Mamatest 25, ale jak to je v tom plexi, míň to vybledlo, než ty ostatní.. a je takovej půl na půl… dolní dva jsou taky mamatest 25.
A doufááááááááááám!!!!!
Teruško, moc děkuju za gratulaci- myslím, že ti to za prá dní vrátím
Protože jestli to jsou 25, tak to jsou pořádné čáry!!!! Na 10 už bys měla dálnici!!!
Teruška píše:
Aha, já myslela každej den silnější.. no jo, jsem naprostej mimoň..Děkuju…moc miminko chceme…
Jsou tam ![]()
a mimochodem bydlím v Mimoni ![]()
Nic neřeším, jen jsme se zeptala na to, jestli vám přijde že to sílí.. a jme moc ráda za názory a gratulace.. děkuju!
Jeste, ze tu snad pristavi tu skolku, ale v Sokole na detskem cviceni je mista fura - minuly tyden a dneska ozkouseno