Jak se vyhrabat z rozchodu.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 22:16
Prosim o radu ty, kteri maji zkusenost

Prosim o radu ty, kteri zazili. Je to tri mesice, co se se mnou rozesel pritel po 3 letech, neco pres mesic kdy jsme byli naposledy v kontaktu a co vim, ze ma novou holku. Byl to nejlepsi chlap, co jsem poznala, nemuzu se z toho vyhrabat. Fakt jsem zkusila kde co, pripada mi to jako zavislost, chodim i na terapie. Po 3 mesicich necitim ani sebemensi ulevu, zmenu k lepsimu, desi me to. Dnes jsem videla jeho novou fotku a srdce se mi rozskocilo na tisic kusu a brecim a brecim. Chci z toho ven, jsem fakt zoufala, predelala jsem svuj zivot, mam novou praci, kamarady a nic nepomaha. Ja uz fakt nevim :,( kdyby aspon zmena o milimetr, ale tri mesice brecim v kuse. Prosim prosel si timto takhle nekdo? Nikdy se mi to nestalo :( ja uz fakt nevim co delat. Prosim vsechny, co si potrebuji rypnout: dnes prosim ne :( kazdy jsme jiny a vim, ze tohle neni uplne v pohode, ale nevim jak z toho, jsem z toho desne vycerpana. Jak dlouho to muze jeste trvat? :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
mayunka
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 16.08.19 22:19

Napis mi prosim sz.

truelly
Závislačka 3516 příspěvků 16.08.19 22:20

Proč? Znáš důvod rozchodu? Kolik je ti let?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 22:23
@truelly píše:
Proč? Znáš důvod rozchodu? Kolik je ti let?
35, nemela jsem na neho cas, byla to moje vina, tim je to asi o to horsi :(
truelly
Závislačka 3516 příspěvků 16.08.19 22:32
@Anonymní píše:
35, nemela jsem na neho cas, byla to moje vina, tim je to asi o to horsi :(

O ou…Tak od 32 let…to už bych asi dělala maximum proto,.aby byla svatba a dítě
Chápu, že máš strach, že to už nestihneš :think:

Uživatel je onlineterien
Extra třída :D 12437 příspěvků 16.08.19 22:32
@Anonymní píše:
35, nemela jsem na neho cas, byla to moje vina, tim je to asi o to horsi :(

Nikdy to není vina jenom jednoho, teď ti to tak možná připadá, ale časem uvidíš, co dělal špatně i on. 3 měsíce jsou krátká doba, aspoň pro mě ano, to jsem se v tom vždycky plácala téměř v nezměněném stavu, úleva začala přicházet tak po půl roce. A po delším čase jsem vždycky pochopila, proč to mělo skončit ;)

Martinanela
Povídálka 47 příspěvků 16.08.19 22:35
@terien píše:
Nikdy to není vina jenom jednoho, teď ti to tak možná připadá, ale časem uvidíš, co dělal špatně i on. 3 měsíce jsou krátká doba, aspoň pro mě ano, to jsem se v tom vždycky plácala téměř v nezměněném stavu, úleva začala přicházet tak po půl roce. A po delším čase jsem vždycky pochopila, proč to
Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 16.08.19 22:38

Taky jsem si tím prosla.. 3 měsíce jsou brzy, chce to více času… i smutek bohužel k životu patří

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 22:43
@Beckyttine5 píše:
Taky jsem si tím prosla.. 3 měsíce jsou brzy, chce to více času… i smutek bohužel k životu patří
dekuji za podporu, ja vim, ze ano. Kdybych vedela, ze to prejde, popripade je to nejak casove ohraniceno, bylo by to lepsi. Desi me, ze se to nezmenilo ani o pid :(
mrav
Vesmírná mluvilka 32335 příspěvků 16.08.19 22:45

Zažil jsem něco podobného - ale to mi bylo 26. Rada je jediná - vykašli se na něj. I když chápu, že ti tikaji biologické hodiny. U mě ta známost trvala tři měsíce a dalšího půl roku jsem se z toho dostával. A pamatuji si slova svého otce, který řekl:„Ale ženských je.“ A ty si musíš toto říkat o chlapech. 8) :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 22:46
@terien píše:
Nikdy to není vina jenom jednoho, teď ti to tak možná připadá, ale časem uvidíš, co dělal špatně i on. 3 měsíce jsou krátká doba, aspoň pro mě ano, to jsem se v tom vždycky plácala téměř v nezměněném stavu, úleva začala přicházet tak po půl roce. A po delším čase jsem vždycky pochopila, proč to mělo skončit ;)
dekuji :hug: vydrzim to i rok, ale s nadeji ze to jednou prejde, nekde nekdo psal, ze ho to nepreslo ani po 3-5 letech, proto me to tak nici. Moc zkusenosti nemam, i pres svuj vek…
verujan
Kecalka 413 příspěvků 16.08.19 22:48

Moje kamarádka po rozchodu 4 letého vztahu říkala, že první půl rok byl hrozný, pak se to začalo postupně lepšit, takže tvůj stav je normální, chce to čas. Málokdo se dokáže rychle otřepat a jít dál. Děláš, co můžeš, chodíš na terapie, děláš změny, to je dobře. A i když se ti to ted nezdá, tak věř, že bude líp :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 22:48
@mrav píše:
Zažil jsem něco podobného - ale to mi bylo 26. Rada je jediná - vykašli se na něj. I když chápu, že ti tikaji biologické hodiny. U mě ta známost trvala tři měsíce a dalšího půl roku jsem se z toho dostával. A pamatuji si slova svého otce, který řekl:„Ale ženských je.“ A ty si musíš toto říkat o chlapech. 8) :mavam:
problem je, ze napadniku mam dost, ale vubec nikdo me nezajima. Fakt se snazim a nejde to :,( snad ten pulrok, ktery vsichni zminuji bude i v mem pripade pravda. Zatim to vypada, ze se snad budu trapit naveky
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 22:50
@Anonymní píše:
dekuji za podporu, ja vim, ze ano. Kdybych vedela, ze to prejde, popripade je to nejak casove ohraniceno, bylo by to lepsi. Desi me, ze se to nezmenilo ani o pid :(

Se mnou se rozesel jen jeden kluk, al stálo to za to. Chodili jsme spolu jen rok, já v největší zamilovanosti a on to ukončil. Přesně půl roku jsem byla chodící neštěstí. Brecela jsem, neměla chuť k životu a s kamarádkama jsem nemluvila o ničem jiném. Pak jednoho krasného dne, jsem si řekla DOST. Sbalila jsem jineho super kluka a ten mě z toho dostal. Byl to sice jen převozník, ale fakt to pomohlo. 3 mesice po trech letech jsou nic. Dej tomu minimálně půl roku až rok. A co nejdřív se budeš cítit, tak to chce někoho jinýho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 22:51
@verujan píše:
Moje kamarádka po rozchodu 4 letého vztahu říkala, že první půl rok byl hrozný, pak se to začalo postupně lepšit, takže tvůj stav je normální, chce to čas. Málokdo se dokáže rychle otřepat a jít dál. Děláš, co můžeš, chodíš na terapie, děláš změny, to je dobře. A i když se ti to ted nezdá, tak věř, že bude líp :hug:
dekuji :hug: udelala bych cokoliv at uz to odezni, ale nejak se me to drzi
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama