Prosím o tipy, jak zvýšit laktaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aduska912
Kecalka 298 příspěvků 04.04.18 19:53
prosím o tipy jak zvýšit laktaci

Ahoj, pište prosím ověřené tipy jak zvýšit laktaci, děkuji

Reakce:
AlenaSu
Kecalka 410 příspěvků 04.04.18 19:59

Za mě jednoznačně pít kojící čaje, když mám pocit, že je mléka fakt málo, tak si koupím homeopatika.piju Caro, nutrimama a obrovské množství vody. :mrgreen:

aduska912
Kecalka 298 příspěvků 04.04.18 20:01
@AlenaSu píše:
Za mě jednoznačně pít kojící čaje, když mám pocit, že je mléka fakt málo, tak si koupím homeopatika.piju Caro, nutrimama a obrovské množství vody. :mrgreen:

ta nutrimama je prosím na co?

Martis83
Ukecaná baba ;) 1620 příspěvků 04.04.18 20:16

Rozhodně funguje klokánkování - kontakt kůže na kůži.

růžový achát
Kelišová 5124 příspěvků 04.04.18 20:19

Na tři dny zalezt s děckem do postele, hodně pít, jíst kvalitní hovězí vývary, a hlavně pořad kojit, žadný stres a užívat si to ;), mělo by to být příjemné i mamince ;)

belladonna
Závislačka 2626 příspěvků 04.04.18 20:19

Elektrická odsávačka a odsávat po kojení obě prsa.

růžový achát
Kelišová 5124 příspěvků 04.04.18 20:21
@belladonna píše:
Elektrická odsávačka a odsávat po kojení obě prsa.

Jo to mi taky dost pomohlo v době růstového spůrtu.

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 04.04.18 20:29
@aduska912 píše:
Ahoj, pište prosím ověřené tipy jak zvýšit laktaci, děkuji

Hovězí vývar z morkových kostí, hodně pít vodu i kojící čaj, občas černé pivo, a snažit se být bez stresů…

AlenaSu
Kecalka 410 příspěvků 04.04.18 20:34

@aduska912 to dodává vitamíny a minerály. Nevím jestli je to přímo na tvorbu mléka, ale zkusit se má vše :srdce:

aduska912
Kecalka 298 příspěvků 04.04.18 20:34
@AlenaSu píše:
@aduska912 to dodává vitamíny a minerály. Nevím jestli je to přímo na tvorbu mléka, ale zkusit se má vše :srdce:

máš to ve formě nápoje nebo tyčinek? kolik to stojí?

AlenaSu
Kecalka 410 příspěvků 04.04.18 20:45

@aduska912 je to napoj. Ale existují i tycinky. Ja to kupovala za cca 110kc. Je to teda pěkný humus, má to rybí pachuť, ale co bych pro malou neudělala…Pry lepší než toto je Gravimilk z lékárny :nevim:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15353 příspěvků 04.04.18 20:48
@aduska912 píše:
Ahoj, pište prosím ověřené tipy jak zvýšit laktaci, děkuji

Hlavně hodně přikládat - v klidu, zalézt s dítkem do postele nejlépe a na pomoc s domácností poprosit muže, babičku apod..to je rada č. 1
Dále jak už tu padlo - čaje na podporu kojení (Leros, Weleda aj.), tak 2-3 šálky denně podle návodu, ale i jinak hodně pít, 2-3 l denně.
A nepropadat frustraci, když se ti mléko nezvýší těmi opatřeními z hodiny na hodinu, někdy je to se zpožděním třeba i 2 dny..říkáš si přikládám pořád, piju atd. a furt nic a ono ejhle, další den máš prsa najednou k prasknutí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >