Psychika v hájí

14.5.17 22:03

Psychika v hájí

Dobrý den

Mám takový menší problém. Sice vím že mi asi doporučíte doktora ale já moc nechci, nebo jsem sposutu doktoru navštívil a dokonce i několikrát PN nemocnici asi 9 krát naposledy jsem tam byl sedm měsíců. Mám problém že hodně jsem řešil šilhání oka a tak jsem se snažil nekoukat lidém do oči. Mám hodně problémy v hromadné dopravě a nebo mezi lidmi a to že jak sedí nebo se na mě nekdo kouká začnu být hodně neklidný a přijde mi líto že mám to oko šilhave a tak se snažím koukat i do blba až mě s toho bolí oči. Hlavně mi to vadí nebo dnešní doba je zlá a lidi se k tomu smějí nejsou všichni. Ale já prostě se špatně cítím. Taky nikde nechodím a snažím se být co nejvíce doma. Taky se mi objevilo další problém že když někde stojim mezi lidmi začne se mi neuvěřitelně klepat jedná noha. Hodně často mám myšlenky které se mi honí hlavou už denně že si něco udělám, nebo už toho mám celkem dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
14.5.17 22:10

Asi neumím moc poradit, ale mám zkušenost…můj bývalý šéf šilhal (nebo měl jinou vadu, nevím), když mluvil s člověkem, tak mu sice koukal do očí, ale díval se vedle. Nikdy jsem neslyšela nikoho o tom mluvit, je to naprostý pohodář, lidi ho mají rádi, má děti, o ženy co vím žádná nouze.. Takže i když se to lehce říká a špatně dělá, zkuste na to nemyslet, dělat, jako že se to neděje. Většina lidí to buď nepostřehne nebo to neřeší…

• Nahlásit
  • Citovat
9445
14.5.17 22:14

Jestli nechces k doktorovi, ktery ti dle me zkusenosti rozhodne dokaze pomoc, tak na psychiku funguje velmi dobre cviceni. Proste endorphiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
743
14.5.17 22:47

Musi byt tezke se s tim srovnat, neni to sice reseni problemu ale co nejake tmave nebo leskle bryle jako kompenzacni pomucka, ktere by vam pomohly se citit chranene, vim ze se nedaji pouzit vzdy pri komunikaci z oci do oci, ale zrovna pri takovych presunech na verejnosti nebo v mhd byste se mohl citit klidnejsi. Zkusila bych i nejaka reklaxacni cviceni, jogu apod. Na uvolneni tela i duse:) Nebo nejaka svepomocna skupina lidi, co maji obdobny problem neni, ze by vam poradili jak to redi oni a nebyl byste v tom sam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
649
14.5.17 23:55

Pripada mi, ze se vnimas jenom skrz tu vadu, a zbytecne..potrebujes se soustredit na to, co je na tobe dobre, co mas na sobe rad, tve silne stranky. Ten prvni prispevek je moc hezky a pravdivy-cim mene budes silhani resit ty, tim mene ho budou resit ostatni a budou te vnimat v prvni rade jako nekoho, kdo neco umi, neco dela, ma nejake zajmy..a ok, tak trochu silha, no a? Clovek se ma mit rad, i kdyz je buhvijaky..proste jsi to ty, original a je skoda prehlizet svoje klady kvuli jednomu nedostatku. Hodne by ti pomohl psycholog, jakmile upevnis sebevedomi, nebudes sve vade prikladat tak obrovsky vyznam, uvidis se vic plasticky a realne. Byt tebou do toho jdu.
Ty tmave bryle mi pripadaji jako dobry napad, treba zrovna do toho autobusu. A takovy trik-zkus se po ceste soustredit na okoli- co ma kdo na sobe, o cem se lidi bavi..nebo sledovat z okna..cokoli vymyslis, zamestnat se a neresit porad jen to tve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.17 20:27

....

Já vám to řeknu takhle Opavě jsem byl už dvanáctkrát a nejdéle půl roku. Žádný doktor nepomůže a brát prášky po kterých se vám ani nezvedne a nemáte kvalitni chutě na jidlo a cigarety a být utlumení a zpomalený také není dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.17 20:53

@stefan2312 Zdravím, já bych pomoc nehledala tam někde venku, ale u sebe, v sobě…neřeknu vám přesně jak, protože cesta každého z nás může vést k sebe sama různá…spousta čtení, knihy, procházky v přírodě a ono to půjde, moc, moc, moc vám držím palečky…neznám vás a i přesto vás mám ráda. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.17 15:32

....

Hmm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.17 15:34

....

Mě pomůže tak pytel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.17 15:44

Sigmund Freud 56
rakouský lékař, psychoanalytik a psycholog 1856 – 1939 „Před tím, než si diagnostikujete depresi a nízké sebevědomí, ujistěte se prosím, že nejste obklopení blbci.“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.17 15:49

....

Ne to nejsem ale 25 let mi je a stejně dětství o ničem a mládí taky skoro v tahu. Kdyby byla eutanazie hned bych ji bral. Kdyby bylo trest smrti bylo by fajn. Kdyby věděl že si týhle roky s prominutím od sedim aniž bych něco udělal, tak radši jsem udělal banku kdyby věděl že budu mít takový život bez naplnění a zbytečný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
649
24.5.17 22:39

Ale tak nefnukej, to snad neni pravda! :D To ma byt mlady chlap? To preci zalezi jen a jen na tobe, jak si zivot naplnis..to je o pristupu. Jestli mas mladi na houby, tak s tim neco delej! Pln si sny, zij tak, jak bys rad zil..delej veci, ktere chces. To je pro zacatek nejlepsi :D Nejsi jediny na svete, kdo ma problemy, a je skoda stravit zivot sebelitosti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.17 23:09

....

Liliana - Neznámé můj život tak nemůžete mluvit. Jinak mladý už dlouho ne a dětství jsem si nevybral jaké budu mít. Ať dělám co dělám tak co mě baví už nebavi. Co chci už nechci nic. Proč je to jednoduché jako facka ne pro každého je tento život. Je to asi touhle dobou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.17 23:11

....

Sebe vražd už jsem měl několikrát a bohužel neuspěli. To otrava léků a otrava jedu na krysy. Pak otrava plynu kde mě dva kamarádi pro fackali. Jinak skok z mostu kde jsem to nestihl a policie mě odvezla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.17 23:11

....

A vůbec mi nepište nebo nejsem zvědaví na provokaci co jste napsal nebo napsala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama