Rakovnicko, Pavlíkov

7
6.2.21 10:41

Rakovnicko, Pavlíkov

Ahoj, ve vsi jsem spriznenou dusi nenasla a i ostatni pokusy o nalezeni holky do nepohody, ktera neni kamaradsky zadana, selhaly. Mam pres seznamku manzela, tak proc ne kamosku :D
Jsem prestehovana 4 roky z druhe strany CR, kamaradky zustaly tam, mame se rady na dalku. Je mi 33 let a deti 1 a 7 let. Podnikam(takze casove naprd), a mam rada vse kolem zvirat, dobytka. Na nakupovani, kosmetiku moc nejsem, spis priroda a i sport.
Ono jsou tu u nas holky fajn, ale maji uz deti velke, tak si jedou po sve ose a s tim miminem to precijen je zenska trochu v „pasti“, co si budeme nalhavat.
Najde se nejaka samotarka z okoli, co uz ji stve volat jen mame a segre?
Verca

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
77
6.2.21 11:36
@Sosek píše:
Ahoj, ve vsi jsem spriznenou dusi nenasla a i ostatni pokusy o nalezeni holky do nepohody, ktera neni kamaradsky zadana, selhaly. Mam pres seznamku manzela, tak proc ne kamosku :D
Jsem prestehovana 4 roky z druhe strany CR, kamaradky zustaly tam, mame se rady na dalku. Je mi 33 let a deti 1 a 7 let. Podnikam(takze casove naprd), a mam rada vse kolem zvirat, dobytka. Na nakupovani, kosmetiku moc nejsem, spis priroda a i sport.
Ono jsou tu u nas holky fajn, ale maji uz deti velke, tak si jedou po sve ose a s tim miminem to precijen je zenska trochu v „pasti“, co si budeme nalhavat.
Najde se nejaka samotarka z okoli, co uz ji stve volat jen mame a segre?
Verca

Jojo Pavlikov a Vsetaty😀vzpominky na skolni roky😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.2.21 14:03

To: Ashleight

Haha, jako zakladka jo? A ted uz ses nekde jinde? Ja zas mam vzpominky na skolni roky na druhe strane Republiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
6.2.21 14:23

@Sosek jako Rakovnik a ve Vsetatech bydlela moje velka prvni laska :lol:

Ted stridave Rakousko a Praha😀v Rakovniku mam ale velkou cast pratel😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
6.2.21 15:25

Jee v Pavlikove se narodil muj deda…jezdime na chalupu vedle, na Skřivaň. Ale ja jsem mimo, bydlim v Praze a trema detma skola atd taky casove na prd.
Preju uspesne hledani, urcite se zadari!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.2.21 15:50
@Ashleight píše:
@Sosek jako Rakovnik a ve Vsetatech bydlela moje velka prvni laska :lol:Ted stridave Rakousko a Praha😀v Rakovniku mam ale velkou cast pratel😀

Jeheee, tak doufam, ze to neni muj manzel :D Ale tady je par lidi a osazenstvo chlapu pomerne stale, tak ho urcite znam.
Si kolikrat rvu vlasy, ze jsem do tehlediry sla, je to boj :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat