Reklamace - zrušená prodejna

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Da.
77
3.1.22 11:26

reklamace - zrušená prodejna

Dobrý den, prosím Vás o radu, jak nadále postupovat v rámci reklamace zboží u prodejce. Zboží jsem reklamovala 11/2021 na prodejně v OV, kde jsem jsem zboží zakoupila. Před vánocemi mě kontaktoval příjemce při reklamaci s tím, že zboží bylo opraveno, nicméně tam nalezl ještě jinou vadu a zda souhlasím s tím, aby to šlo na reklamaci opětovně. Souhlasila jsem. Dne 3.1.2022 jsem volala na prodejnu, jak to s reklamací vypadá, nicméně mi bylo sděleno, že prodejna v OV se ruší a zboží bude reklamováno na jiné pobočce, což je mimo město OV. Jak mám dále postupovat, přece já na své náklady nepojedu např. vyřešit reklamaci z Ostravy na pobočku do Brna?? Můžete mi prosím někdo poradit, děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2262
3.1.22 12:22

@Da. No pokud daný obchod už nemá v městě prodejnu a nenabízí možnost zboží dovézt zpět domů, tak bohužel si člověk musí dojet a nebo využít služeb dopravce.
Tady úplně není co poradit.
Je třeba se podívat co mají v obchodních podmínkách k reklamaci. Případně se zkusit domluvit přímo s danou prodejnou, jak takový problém vyřešit individuálně, jelikož to není vaše chyba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat