Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
admin píše:
Tuto diskusi sledujeme už od včerejška - občas je třeba nějaké to pravidlo porušit - a zdá se, že toto je ten správný případ.Takže jsme odkaz na tuto diskusi přidali do aktualit, a držíme palce.
Admin
už jsem link rozeslala i pár kolegům v práci (10)
admin píše:
Tuto diskusi sledujeme už od včerejška - občas je třeba nějaké to pravidlo porušit - a zdá se, že toto je ten správný případ.Takže jsme odkaz na tuto diskusi přidali do aktualit, a držíme palce.
Admin
Děkujeme ![]()
Poslala jsem to přes bratra na dalších 40 adres. Tak uvidíme.
taky díky adminům!
nechodíte nekdo na další weby?
napadly nás weby pro domácí mazlíčky -psy, kočky…
automobilový cluby, jiný wby pro chlapy.....
máte jeste další nápad jak to šířit?
muzete dát odkau do svých diskuzi a nadchnout pro tento projekt kamarádky?
http://www.stream.cz/…zdame-milion
a posouvám nahoru !
har.
harpyje píše:
hop
bratr to hodil na web pro amatérský IT a o mobilech.
harpyje píše:
taky díky adminům!nechodíte nekdo na další weby?
napadly nás weby pro domácí mazlíčky -psy, kočky…
automobilový cluby, jiný wby pro chlapy.....máte jeste další nápad jak to šířit?
muzete dát odkau do svých diskuzi a nadchnout pro tento projekt kamarádky?
http://www.stream.cz/…zdame-milion
a posouvám nahoru !
har.
Mě ještě napadlo hodit to na Spolužáky?
s pár lidma jsme dnes rozvíjeli teorii, jestli když člověk nemá pevnou ip adresu, by stačilo vždy jen restartovat modem a pouštět znovu a znovu ![]()
co myslíte, bude to fungovat? že jich tak naklikám víc denně?
Korálka - bych to zkusila- člověk nikdy neví ![]()
a janine- ten web pr oIT to je skvěl!!! díky.
co ty weby pr opejsky - nenáte někdo někoho kdo tam chodí? pejškaři jsou hodný lidi, třeba by pomohli????
har.
Koralka píše:
s pár lidma jsme dnes rozvíjeli teorii, jestli když člověk nemá pevnou ip adresu, by stačilo vždy jen restartovat modem a pouštět znovu a znovu
co myslíte, bude to fungovat? že jich tak naklikám víc denně?
ptala jsem se a prý to tak nefunguje, nějak to umí rozlišit podle jiných znaků ![]()
harpyje píše:
Korálka - bych to zkusila- člověk nikdy neví![]()
a janine- ten web pr oIT to je skvěl!!! díky.
co ty weby pr opejsky - nenáte někdo někoho kdo tam chodí? pejškaři jsou hodný lidi, třeba by pomohli????
har.
Web pro pejsky? Možná jo! A zkoušel někdo konkurenční weby? Rodinu? BC?
janine- BC jo, ale rodinu ne. a je víc maminkovských webů - nejste tam nekdo registrovaný????
ahoj, tak pro dnešek kliknuto, jinak je tam dvatisíce hlasů navíc (na videu), je to ukazatel z neděle? nebo už celkově i za úterý?
harpyje píše:
janine- BC jo, ale rodinu ne. a je víc maminkovských webů - nejste tam nekdo registrovaný????
Já ne, ani neznám nikoho od konkurence. Tak jdu klikat a připomínat ![]()