Rozdáme milion na charitu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
65456
15.11.10 15:08

Už to mám :-D
jdu posílat mejlem odkaz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20656
15.11.10 15:53
admin píše:
Tuto diskusi sledujeme už od včerejška - občas je třeba nějaké to pravidlo porušit - a zdá se, že toto je ten správný případ.

Takže jsme odkaz na tuto diskusi přidali do aktualit, a držíme palce.

Admin
:potlesk: :palec: :wink:

už jsem link rozeslala i pár kolegům v práci (10)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23505
15.11.10 19:25
admin píše:
Tuto diskusi sledujeme už od včerejška - občas je třeba nějaké to pravidlo porušit - a zdá se, že toto je ten správný případ.

Takže jsme odkaz na tuto diskusi přidali do aktualit, a držíme palce.

Admin

Děkujeme :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23505
15.11.10 19:26

Poslala jsem to přes bratra na dalších 40 adres. Tak uvidíme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10848
15.11.10 19:46

taky díky adminům!

nechodíte nekdo na další weby?
napadly nás weby pro domácí mazlíčky -psy, kočky…
automobilový cluby, jiný wby pro chlapy.....

máte jeste další nápad jak to šířit?

muzete dát odkau do svých diskuzi a nadchnout pro tento projekt kamarádky?

http://www.stream.cz/…zdame-milion
a posouvám nahoru !
har.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10848
15.11.10 20:31

hop

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23505
15.11.10 20:47
harpyje píše:
hop

bratr to hodil na web pro amatérský IT a o mobilech.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23505
15.11.10 20:47
harpyje píše:
taky díky adminům!

nechodíte nekdo na další weby?
napadly nás weby pro domácí mazlíčky -psy, kočky…
automobilový cluby, jiný wby pro chlapy.....

máte jeste další nápad jak to šířit?

muzete dát odkau do svých diskuzi a nadchnout pro tento projekt kamarádky?

http://www.stream.cz/…zdame-milion
a posouvám nahoru !
har.

Mě ještě napadlo hodit to na Spolužáky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3235
15.11.10 20:58

s pár lidma jsme dnes rozvíjeli teorii, jestli když člověk nemá pevnou ip adresu, by stačilo vždy jen restartovat modem a pouštět znovu a znovu ;)
co myslíte, bude to fungovat? že jich tak naklikám víc denně?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10848
15.11.10 21:03

Korálka - bych to zkusila- člověk nikdy neví ;-)

a janine- ten web pr oIT to je skvěl!!! díky.

co ty weby pr opejsky - nenáte někdo někoho kdo tam chodí? pejškaři jsou hodný lidi, třeba by pomohli????

har.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23505
15.11.10 21:33
Koralka píše:
s pár lidma jsme dnes rozvíjeli teorii, jestli když člověk nemá pevnou ip adresu, by stačilo vždy jen restartovat modem a pouštět znovu a znovu ;)
co myslíte, bude to fungovat? že jich tak naklikám víc denně?

ptala jsem se a prý to tak nefunguje, nějak to umí rozlišit podle jiných znaků :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23505
15.11.10 21:34
harpyje píše:
Korálka - bych to zkusila- člověk nikdy neví ;-)

a janine- ten web pr oIT to je skvěl!!! díky.

co ty weby pr opejsky - nenáte někdo někoho kdo tam chodí? pejškaři jsou hodný lidi, třeba by pomohli????

har.

Web pro pejsky? Možná jo! A zkoušel někdo konkurenční weby? Rodinu? BC?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10848
15.11.10 22:10

janine- BC jo, ale rodinu ne. a je víc maminkovských webů - nejste tam nekdo registrovaný????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Aty
7700
16.11.10 09:29

ahoj, tak pro dnešek kliknuto, jinak je tam dvatisíce hlasů navíc (na videu), je to ukazatel z neděle? nebo už celkově i za úterý?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23505
16.11.10 10:01
harpyje píše:
janine- BC jo, ale rodinu ne. a je víc maminkovských webů - nejste tam nekdo registrovaný????

Já ne, ani neznám nikoho od konkurence. Tak jdu klikat a připomínat :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová