Rozdáme milion na charitu?

10731
14.11.10 17:52

Rozdáme milion na charitu?

ahoj holky:

tohle je soutěž, která dá milion korun jednomu z přihlášených videí, které shlédne alespon milion lidí. Info zde :http://www.stream.cz/mzm/informace

Je tam spoustu lidí, kteří chtějí vyhrát (většinou úplně bez šance) a je tam taky tento jediný!!! charitativní projekt

http://www.stream.cz/…zdame-milion

Ostravský divadelní herec Albert Čuba natočil toto video s tím, že se případné vyhrané peníze rozdají na charitu - celé video je vlastně o tom, že zmíněný herec sedí a mluví o té soutěži a o tom, na které charitativní projekty by peníze rozdal.

Tohle video vstoupilo do soutěže pozdě, dřív to nikoho nenapadlo, ale má ještě šanci vyhrát. Propočítali jsme to- jde jen o to ho strašně rychle rozšířit mezi velký počet lidí,a ty přimět aby nepolevovali a každý den až do 5. prosince na něj klikli a shlédli ho. Žádná hrůza- už je to jen 22 dnů, to se dá vydržet.

jdete do toho taky?

Tak:
1. klikněte a shlédněte video a udělejte to tak každý den 1×
tady je nás ale moc málo, takže
2. riskněte že se ztrapníte před kamarádama a rodinou, překonejte stud a ostych a pošlete jim odkaz- NEZAPOMEŇTE JE DÁT DO SKRYTÉ KOPIE! Děláme to pro charitu, a ne aby se emailové adresy našich kamarádů, které nám s důvěrou dali, šířily někde v rozesílaných mailech a pak je někdo využíval pro maily nabízející Viagru nebo Rolexky :)
3. máte 50 kamarádů? pošlete to všem. Máte jich 150? pošlete to taky všem - potřebujeme totiž akutně lidi a potřebujeme jich moc - půlka vám neodpoví, čtvrtka na to jednou klikne aby vám udělala radost, pár vám napíše, že už jste uplně praštěný, a že byste z tý mateřský měly jít do práce, když nemáte co dělat ;-)
To je fuk - napište, že už máte mozek dávno v dálavách, ale že vám to nevadí, a zeptejte se jich, jestli klikli na video a jestli to udělaj znova (určitě je potěšíte :) )
Pošlete to hlavně babičkám a kamarádkám na mateřský nebo s dětma- to jsou důvěryhodné osoby, které se na to nevybodnou!

Máte další nápady jak to šířit? napište sem a zrealizujeme to!

Počítadlo pod videem se nehýbe. Je aktualizováno jednou denně, vždy ráno, a to jeste s dvoudenním zpožděním - tudíž to co způsobíme dneska, se dozvíme až v uterý- ale to nám nevadí, ne?

A mužeme se tu podporovat: napište jestli jste klikly, a kolika dalším lidem jste poslaly odkaz,ju? Budeme si to počítat :)schválně, kolik dáme do půlnoci.

Co vy na to?
Další nápady sem!

pa
har.

Edit: oprava hrubek :oops: Příspěvek upraven 14.11.10 v 19:37

Příspěvek upraven 14.11.10 v 19:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18313
14.11.10 17:56

Nápad je to dobrý. Ale lidi v Česku na tohle moc neslyší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
14.11.10 18:09
Jura007 píše:
Nápad je to dobrý. Ale lidi v Česku na tohle moc neslyší.

Já sice momentálně slyším jen na jedno ucho, ale Čuba mi jede ve druhém okně :wink: .

Harpyje - zvlášť díky za bod 2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19989
14.11.10 18:18

za zkoušku nic nedáme, jdu kliknout a rozeslat, snad to vyjde :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aty
7700
14.11.10 18:20

už jsem hodila odkaz na FB, a taky koukám (-:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.10 18:22

Před pár dny jsem sem na tohle video dávala odkaz a bylo to administrátory smazáno. Chápu to, samosebou, pravidla jsou pravidla. Ale: RYCHLE VŠICHNI ČTĚTE, NEŽ TO ZASE ZMIZÍ!!!!!!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10731
14.11.10 18:24

Děkuju Jurovi :D

Miluju skeptiky - vykašli se na skepsi a otevři mail - kolik máš kontaktů? kolika z nich to pošleš?

maxiku a ty? počítej a přiznej :)

Juro - lidi si v minulých a letošních volbách ověřili, že kdyz někoho zakroužkujou, muzou ho dostat do parlamentu či na radnici, i kdyby byl na kandidátce sebeníž - tohle je podobný, jen nám to nekazej politici

jdu opravit hrubky v prvním příspěvku bo vřeštící děcka gramatice neprospívají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35115
14.11.10 18:27

jsem poslala na dve hromadne rozesilaci adresy, dohromady tak 50 lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10731
14.11.10 18:28

Sandrik Aly, tak kolika?

Soudružko - díky. tak asi dostanu důtku s výstrahou - jsem starý pard, to přežiju. (uvažovala jsem jestli je to proti pravidlum, a neni to výdělečný, tak mi to nepřišlo tak trestný…)

Kyžta udeláme tichou poštu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aty
7700
14.11.10 18:29

bohužel emailem ne. nějak jsem si nikdy nezaložila adresář, adresy tupě neustále opisuji, ale na FB pár přátel mám (((-: tak snad to budou šířit i oni a klikat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
14.11.10 18:31
Počt
harpyje píše:
maxiku a ty? počítej a přiznej :)

POčítat je mi shnilo; ale my Ostravaci možemy zahrať aji na patrioticku notu, bo ten synek je sice kajsi z Dobre, no tu v Ostravě ma už paru let fest proflaknuty pysk.

Jak zme něvyhrali to evropske město kultury, tož tuto vyhrať možem :mrgreen: ; a te chechtaki aspoň kdosi něpřepije ani něnahaže do jednorukeho bandity. 

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aty
7700
14.11.10 18:31

jinak to mám puštěný ve dvou oknech a přehrávám (už bez zvuku (-:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10731
14.11.10 18:35

50 pro Pudlu :) kdo dá víc ?

jestli to zmizí šiřte po svých diskuzich, a hlaste mi počty jo? já vám zpátky aktuální stav :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aty
7700
14.11.10 18:38

už jsem nakopírovala, ale asi se mi nepodaří zjistit konečný stav, ale u sebe už jsem topustila asi 8×. to za dnešní večer ještě tak třikrát určo dám (-:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10731
14.11.10 18:38

maxik :D

Aty - stačí 1× , bo se ti každý den započítá jen jeden hlas - zas zítra si to pust :)

ale kolik máš známých na fb at ti napisu čárku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama