@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat jaky na to mate nazor a jak to videte vy zkušenější byl jsem s přítelkyní 6 let je mi 22let ji 21. Byli jsme mesic zpatky na dovolene bylo to takové naprd byla porad na mobilu atd ja si toho vsiml uz předtím jak jsme se vratili z dovolené rekla ze je konec ze to nezvlada ze se naucila bezeme zit byl jsem casto v praci nechtel chodit na vylety atd ale ja chodil do prace at můžu zaplatit vše co je potřeba… To jsem odbocil. Jde o to ze ted jsme od sebe asi měsíc moc jsme si nepsali ona me ignorovala a zjistil jsem ze si psala s někým jiným a taky ze snim uz chodi cca 2 tydny po nasem rozchodu ale… Co by člověk nevymyslel… Ja ji i přesto ze ma jiného hodně miluju a pta se me jakto doma zvladam atd ma o me porad starost (ma u mě ještě nějaké věci) a co se stalo.. prisel jsem jednou za ni do práce a pořád se na me divala zacali jsme kecat jako kamosi a zakoukali se do sebe pak jsme se i libali rikala ze to nejde at si nic nenamlouvam atd. Pak jsem ji rekl jestli se stavi po praci a veme si další věci at mi ji to pořád nepřipomíná tak přišla a co nikdo necekal… vyspali jsme se spolu (byl to takový hard sex jaky jsme snad nikdy nebo uz dlouho neměli ) aopak si neco zase pobrala a sla k rodičům a ja nevim co si o tom myslet kdyz jsem za ni sel druhy den zase do prace a meli takove eroticke narazky pak jsem ji nechtic nastval a zacala mě vyhánět z jeji prace ale je se nenechal trvalo to asi8 min omlouval jsem se ji a pritiskl k sobě zacal ji davat pusy na krk asi neodolal teda spíš neodolala a zacali jsme se líbat… A ja ted nevim co si o tom myslet jestli semnou chtela sex protoze jsem ji chybel nebo ten jeji novy to tak neumí nebo ze ma pro me slabost nevim jak su to vysvetlit ale rikala že to s tim svojim myslí vážně jo a ještě nez se semnou vyspala jak jsem byl u ni v praci jsem jí říkal at se teda stavi pro ty veci a rikala ze se teda stavi ale at nic necekam a že prostě ma rada toho co teď má a ja jsem ji trosku arogantně namyšleně řekl že sama ví že nejde jen pro věci tak by me zajimal vas nazor na to co si o tom myslite atd díky
Jste mladí, takhle to je běžné…já jsem se se svým prvním taky rozešla, někde v 15,ale dál jsme se občas stýkali, někdy i po několikaměsíční pauze…i když jsme oba měli i další známosti…a ještě v 27 jsme se spolu vyspali
Jste mladí, takhle to je běžné…já jsem se se svým prvním taky rozešla, někde v 15,ale dál jsme se občas stýkali, někdy i po několikaměsíční pauze…i když jsme oba měli i další známosti…a ještě v 27 jsme se spolu vyspali