Rozestup břišních svalů a cvičení

Lia
4466
30.1.08 16:01

Rozestup břišních svalů a cvičení

Maminky, prosím o radu..
Jsem skoro 7 měsíců po císaři, čili jsem břišní svaly začala pomaličku cvičit po šestinedělí (šikmé), 3 měsíce po porodu i přímé.
S tím jsem ale posléze přestala, protože jsem zjistila, mám stále ještě rozestouplé břišní svaly..

Nyní je mám rozestouplé ještě tak na prst, mám s cvičením přímých svalů začít až budu mít svaly u sebe?
Dělám momentálně 80× na každou stranu denně..

Podařilo se vám některé to břicho opravdu shodit? :-(
Já vypadám jak v 5 měsíci :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19988
30.1.08 16:27

Cvičila jsem poctivě tak 3 měsíce po porodu a ikdyž jsem dlouhou dobu cvičila jen šikmé svaly, tak se mi ty přímé stáhly k sobě až tak po roce od porodu.
Zkus si zajít za dr. nebo zavolat třeba k nějakému fyzioterapeutovi, jaké cviky a co s tím, kdyby jsi nedostala odpověď tady.

Já břicho sice schodila, ale stejně mi zůstala volná kůže od pupíku dolů a mám jí navíc plnou strijí :-(
(je to hrůza když zatnu svaly na břiše, jsou jak kámen a na tom vrstva sulcu, co se klepe, brrrr) ale už jsem si na to tak nějak zvykla a v létě jsem měla i trička, kde to bylo vidět a neřešila jsem nic

Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
14.12.15 13:52

Tuplerův pás

Ahoj chtěla jsem cvičit Tuplerovu techniku kvůli poporodní diastáze. Pás mám, ale nelze ho použit. Asi ho mám malý a potřebovala bych větší. Jsem už zoufalá. Nemáte někdo větší pás, který nepotřebujete? Břicho mi začalo dělat dost problémy a mám 10-ti měs. cácorku, kterou musím pořád nosit. Eventuálně bych mohla vyměnit za menší. Mám velikost M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama