Ruční lymfatické masáže Plzeň

53
31.1.12 14:56

Ruční lymfatické masáže Plzeň

ahojky :) znáte někdo prosím nějakou maserku/a, ktera dela „poctive“ rucni lymfaticke masaze? už jsem vyzkousela tri salony(andelska krasa, anicka (nebo jak se to jmenuje-u byv.kina eden a wellness u michala) a nikde jsem nebyla spokojena.. vse tedy bylo kupovane pres slevomat, coz o necem asi vypovida :/
můžete dát tedy tip na nekoho kdo tomu rozumi!, venuje se tomu nejakou dobu a dela to kvalitne? dík moocc :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20555
31.1.12 15:01

Emmco,
můžu se vetřít? Taky by mně to zajímalo. A kdyby někdo věděl o pořádné klasické poctivé masáži zad, byla bych přešťastná.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
31.1.12 15:25

jasněěě :) tak snad nám někdo poradí :) :pankac:
poradna masaz zad by se mi taky hodila :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
31.1.12 15:33
Emmca píše:
jasněěě :) tak snad nám někdo poradí :) :pankac:
poradna masaz zad by se mi taky hodila :!

Já mám problém ten, že sama masáže dělám a ještě jsem nenašla nikoho kdo by mi to ,,udělal,, podle mých představ… :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.12 15:58

Tak i já se vetřu.
Já bych zase potřebovala vědět kam na masáž pro těhotné.Děkuji

Zakladatelko a salon andělské krásy tam si nebyla spokojená?Tam si to dost chválí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5323
31.1.12 16:06

ahoj :mavam:

já znám výbornou masérku na ruční lymfodrenáže :palec: chodila jsem k ní před těhu dlouho a strašně spokojená, rozumí tomu, „otevře“ ti před masáží lymfy (což většina těch, které si hrají na to, jak to dělají správně vůbec nedělají :cert: a přitom je to tak důležité ), je strašně pohodová a není předražená :palec: a při konečném zábalu ti udělá masáž obličeje pro vyplnění času - no prostě ženská na svém místě, fakt :potlesk:

nedělá tedy těhu masáže, ale jinak ostatní ano..

ps: já mám se Salonem andělské krásy také jen negativní zkušenosti.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
31.1.12 16:09
memka píše:
ahoj :mavam:

já znám výbornou masérku na ruční lymfodrenáže :palec: chodila jsem k ní před těhu dlouho a strašně spokojená, rozumí tomu, „otevře“ ti před masáží lymfy (což většina těch, které si hrají na to, jak to dělají správně vůbec nedělají :cert: a přitom je to tak důležité ), je strašně pohodová a není předražená :palec: a při konečném zábalu ti udělá masáž obličeje pro vyplnění času - no prostě ženská na svém místě, fakt :potlesk:

nedělá tedy těhu masáže, ale jinak ostatní ano..

ps: já mám se Salonem andělské krásy také jen negativní zkušenosti.. :zed:

Memko,
kontak nám pošleš? Dělá i klasiku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5323
31.1.12 16:19

ano dělá i klasiku :)

jmenuje se Ivana Grenarová, masíruje v budově polikliniky ve Skrétově ulici (U Jižního) a kontakt je 602977626 ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
31.1.12 16:23
memka píše:
ano dělá i klasiku :)jmenuje se Ivana Grenarová, masíruje v budově polikliniky ve Skrétově ulici (U Jižního) a kontakt je 602977626 ;)

Díky… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
erzika61
8.5.12 17:14

lymfoterapie

Lymfoterapii jak ruční tak přístrojovou provádí na 3 poliklinice v Plzeni. Pacienti mají výborné zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
7449
1.6.12 13:30

Ahoj holky,

ráda bych se vrátila k tématu těhotenských masáží v Plzni. Hledala jsem na internetu, ale vesměs bez úspěchů. Jednu paní „masérku“ jsem našla ve městě, ale měla tam recenzi od těhulky - přišla jsem na těhotenskou masáž a masérka po mě chtěla (v 7.měsíci), ať si lehnu na břicho, že jinak masáže nedělá… :?

Nenašla jste některé dobré těhotenské masáže?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
michala.brozikova
19.6.12 09:14

Ahoj, děsně mi otíkají nohy a při velké změně počasí i dost bolí. Mám sedavé zaměstnání a o to je to horší. Ráda bych začala chodid na lymfatické masáže (ne drenáže), protože jsem na to slyšela samou chválu. Kolegyňka chodí k jedné paní na doubravku (myslím) a účtuje si 500 Kč za celé tělo. Zajímalo by mě, jestli je to nějaký cenový průměr, nebo jestli je i něco levnějšího.

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
7449
19.6.12 10:02
@michala.brozikova píše:
Ahoj, děsně mi otíkají nohy a při velké změně počasí i dost bolí. Mám sedavé zaměstnání a o to je to horší. Ráda bych začala chodid na lymfatické masáže (ne drenáže), protože jsem na to slyšela samou chválu. Kolegyňka chodí k jedné paní na doubravku (myslím) a účtuje si 500 Kč za celé tělo. Zajímalo by mě, jestli je to nějaký cenový průměr, nebo jestli je i něco levnějšího.Díky

Ahoj, hodně si lidi chválí tento salon (odkaz na ceník) : http://www.studiopohody.cz/…plzen/cenik/

Já chodila před těhu také do tohoto salonu, ale na přístrojovou lymfu. Výsledek dobrý, jen mě zapomněli informovat, že je lepší před přístrojem ruční uvolnění lymf.cest, o kterém jsem nevěděla. Kdybych to věděla, výsledek by byl ještě lepší. Měla jsem pokožku vyhlazenou a „téměř“ bez strií a celulitidy. Hlavně to chce hoooodně pít (já pila 4 litry denně) a mít v blízkosti záchod :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
8.3.13 17:45

Ahojky holky, tak co, jaké zkušenosti? Také bychpotřebovala na lymfo, ale raději bych nějaké doporučení :)
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
12.3.13 23:41

Také by mě to zajímalo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...