S kým řešit nedoručenou zásilku z amazonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
astoret
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 20.03.19 16:00
s kým řešit nedoručenou zásilku z amazonu

Ahoj,

žiji v AT a objednávám přes německý amazon, včera mi měl přijít balík a nedorazil, ale na stránkách amazonu je, že byl doručen a podepsán mnou. Koukám tedy dle čísla zásilky na DHL, která měla balík přivézt a u sledování zásilky je napsané, že byl v pořádku doručen a podepsán - opět mé jméno, mně nic ale nepřišlo, to jako předali balík někomu jinému?

Věřím, že stát se to může, manžel takto jednou převzal balík, který nebyl pro něj, prostě taky čekal balík ten den a podepsal a převzal a po chvilce zjistil, že je tam jméno souseda, tak to bylo v poho, prostě to předal sousedovi s tím, že to podepsal, ale mně nikdo nic nedal, takže sousedé ho zjevně nemají..

no a otázka řešili byste to přes amazon či DHL, psala jsme tam a přehazují si mě z oddělení na oddělení, nemám to předat amazonu, podnikne vůbec něco? jako jeden mail z jednoho oddělení argumentuje, že balíček byl podepsán, jenže já nic nepřevzala, jak to mohu dokázat, nechápu, že nekontaktují řidiče kam a komu to tedy předal.. :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
eM91
Stálice 66 příspěvků 20.03.19 16:06

Tam bude asi chyby dopravce, ale zkusila bych to řešit přes Amazon. :nevim:

Monchichik
Echt Kelišová 7864 příspěvků 20.03.19 16:08

Já bych to řešila asi s DHL, chtěla vidět ten podpis, že jsem nic nepřevzala.

stock
Echt Kelišová 8437 příspěvků 20.03.19 16:13
@astoret píše:
Ahoj,

žiji v AT a objednávám přes německý amazon, včera mi měl přijít balík a nedorazil, ale na stránkách amazonu je, že byl doručen a podepsán mnou. Koukám tedy dle čísla zásilky na DHL, která měla balík přivézt a u sledování zásilky je napsané, že byl v pořádku doručen a podepsán - opět mé jméno, mně nic ale nepřišlo, to jako předali balík někomu jinému?

Věřím, že stát se to může, manžel takto jednou převzal balík, který nebyl pro něj, prostě taky čekal balík ten den a podepsal a převzal a po chvilce zjistil, že je tam jméno souseda, tak to bylo v poho, prostě to předal sousedovi s tím, že to podepsal, ale mně nikdo nic nedal, takže sousedé ho zjevně nemají..

no a otázka řešili byste to přes amazon či DHL, psala jsme tam a přehazují si mě z oddělení na oddělení, nemám to předat amazonu, podnikne vůbec něco? jako jeden mail z jednoho oddělení argumentuje, že balíček byl podepsán, jenže já nic nepřevzala, jak to mohu dokázat, nechápu, že nekontaktují řidiče kam a komu to tedy předal.. :zed:

A platila jsi to, nebo až po doručení?

astoret
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 20.03.19 16:15

@stock právě že je to placené už

stock
Echt Kelišová 8437 příspěvků 20.03.19 16:25
@astoret píše:
@stock právě že je to placené už
Škoda, tohle se mi stalo taky a od té doby nakupují jenom na dobirku/fakturu, nastesti to bylo na dobirku. Ono, pokud to nemají podpepsany/doručeno, tak je to majetkem Amazon a reklamuje se to u nich. Pokud to zvoralo DHL tak reklamuj u DHL. Zrovna včera jsem dostala zasilku z USA a DHL mi napsali, že při převzetí není potřeba můj podpis. Ale nedovezli to k nám domu, ale na „postu“, kde jsem si to vyzvedla.Ani já neziji v CR.
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65632 příspěvků 20.03.19 16:26

@astoret Obehni sousedy …

astoret
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 20.03.19 16:31

děkuji, sousedy jsme oběhla, v baráku jsou jen 3, tak já ještě počkám co mi odpoví na poslední mail z dhl a asi to tedy napíšu amazonu, stačí to podat u té zásilky, kde se dělá vratka, jako zboží nedoručené a k tomu poznámku? protože nikde nemohu najít zákaznický email..

Lucy75
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 20.03.19 16:31

já osobně jsem v těchto věcech hodně NEKOMPROMISNÍ - je to nějaký podvod, šméško, řešila bych to okamžitě a tvrdě S OBĚMA - oběma bych poslala stejný mail, a to nejen na normální mail info zavináč ale na více e-mailů, nejlépe pak vedení, tohle nesnáším! díky svému přístupu jsem vždy vše dostala zpět a ještě i různé „omluvenky“ (např. kvůli nízké gramáži jogurtu - byla ho tam půlka) mi z Kunína dovezli celou krabici jogurtů a ml. výrobků :mrgreen: apod. Je to jen o tom se Nedat ! aneb : Voják se stará, voják má…

Tichošlápek
Extra třída :D 13699 příspěvků 20.03.19 16:50

Má to primárně řešit amazon, jako zadavatel dopravy ;) řešila jsem něco podobného nedávno

stock
Echt Kelišová 8437 příspěvků 20.03.19 16:50

@astoret a proc jim nezavolas na zákaznický centrum? V každý zemi, kde přepravuje DHL, mají službu zákazníkům. Já jsem to vyridila telefonicky. Číslo najdeš na netu.

astoret
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 20.03.19 16:57

@stock volala jsem, ale paní neumí anglicky a kolegyně, která toto řeší tam s ní prý není - co umí anglicky, moje němčina je taková vratká zatím, takže nepochopila co od ní chci, při nejhorším dám kolegovi v práci zátra číslo a zavolá tam on, je Rakušan..

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 49501 příspěvků 20.03.19 17:17

Ty se primárně obrať na Amazon a informuj je, že ti zboží nebylo doručeno. Od DHL zadej potvrzení o doručení s tvým podpisem s tím, že pokud podpis není tvůj, žádej dohledání balíku. Každopádně veškeré reklamace oni budou řešit až na popud Amazonu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 17:30

@astoret dělala jsem pro konkurenci, zkus se zeptat, jestli ti pošlou scan podpisu… Jinak lepší to řešit s oběma, prepravcem i amazonem.. Ono nejspíš i ten Amazon na ně zatlačí, většinou to skončí u souseda, nekdy i ve vedlejším domě… Popřípadě může udělat chybu kurýr a omylem nechat podepsat tvuj balík misto jiného co odevzdal, i to se stává :lol: promiň pro tebe to úplně vtipné není, ale tak 95% ztracených věci se nakonec nějak a někde najde…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 17:34

@Lucy75 ty seš postrach pracovníku zakaznické linky ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama